Да поговорим за красивите българки

  • 16 931
  • 175
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 522
На мен пък НЕ ми харесва Теди Велинова. Crazy




Направо е ужас.Така противна ми е - чак се чудя на себе си, защо Sick

# 31
  • Мнения: 7 186
От чалгаджийките ми харесват Преслава- особено в лицето, и Камелия- има страхотно тяло. Не харесвам Мара Отварачката, Гергана и още доста други. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 817
Нели от Туистър ми е фаворитка ,следвана от Лилана................... има и други,но в момента ми е още сънено и не се сещам Rolling Eyes
Жоро , а ти защо си решил ,че "обикновените" жени не се обезкосмяват или,то поне не редовно #Crazy

# 33
  • Мнения: 79
аз много харесвам Нели от Туйстър, миналогодишната Мис България - Росица Иванова, но фаворитка ми е Венета Райкова:)

# 34
  • Мнения: 5 622
Аз давам глас за обикновените хубави момичета и жени. Има ги толкова много по улиците.  Peace

Обикновените не са толкова лъскави и рядко се обезкосмяват според мен иначе си права - има доста красиви и сред тях. Липсва им самочувствие.

Това беше виц направо  Joy

# 35
  • Мнения: 661
От моделките - Жени Калканджиева
А иначе много ми харесва фолк певицата Анелия - просто перфектна жена.
Анелия!

# 36
  • Мнения: 880
Аз най-много харесвам Диляна Попова,а също и Теди Бургазлиева,Росица Иванова(само в лице),Александра Стоилова..Има доста хубави,но не смятам,че българката е най-красивата(на мен лично много повече ми харесват руските и бразилксите манекенки)

# 37
  • Мнения: 416
На мен пък НЕ ми харесва Теди Велинова. Crazy





Ама това е киборг, бе!

Аз не харесвам Ивайла Бакалова въобще, нито Жени Калканджиева, нито конската физиономия на Ирен Онтева.

Доста съм критична май, но също смятам, че момичетата по улицата, които срещам са доста по-чаровни и красиви.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 328
Виолета Гиндева - обаче и тя няма да отиде с Жорко в "Червило", както и Невена Коканова. Друг стандарт, друг свят даже...в който мъжете определено не се интересуват на глас колко често се обезкосмяват жените.

# 39
  • Мнения: 1 616
Виолета Гиндева - обаче и тя няма да отиде с Жорко в "Червило", както и Невена Коканова. Друг стандарт, друг свят даже...в който мъжете определено не се интересуват на глас колко често се обезкосмяват жените.

newsm10 Към красавиците от старите ленти бих прибавила и Цветана Манева - изумителна, ослепителна...

# 40
  • Мнения: 2 897

newsm10 Към красавиците от старите ленти бих прибавила и Цветана Манева - изумителна, ослепителна...


Много хубава жена е ,с изящни правилни черти newsm10

# 41
  • Мнения: 98
всеки има своя вкус - аз например Ивайла Бакалова не я харесвам , но пък много ме кефи Мария Илиева

# 42
  • Мнения: 1 417
Само да попитам, виждали ли сте някои от по горе изброените без грим и прическа? Скоро ми се случи да видя една от тях, беше дошла на фризьор без грим скрита зад слънчеви очила. Гледах я 10 мин. и се чудех тя ли е или не Thinking, беше неузнаваема, ако преди това не я бях засякла  със същия тоалет щях категорично да реша че това не е същата жена, изключае тялото и!

# 43
  • Мнения: 7 474
всеки има своя вкус - аз например Ивайла Бакалова не я харесвам

И аз не я харесвам  Naughty

# 44
  • Мнения: 98
всеки има своя вкус - аз например Ивайла Бакалова не я харесвам

И аз не я харесвам  Naughty

а какво мислиш за Мария Илиева

Общи условия

Активация на акаунт