Да поговорим за красивите българки

  • 16 960
  • 175
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 433
Ето една новоизгряваща манекенка. Маноела Иванова:

# 61
  • Мнения: 522
Анелия на живо е много по-хубава отколкото като я нахлепотят по тия клипове.Има невероятна кожа, а лицето и е като бебешко.Винаги и се възхищавам като е без грим - просто е наистина страхотна.Все едно гледаш детско личице.

# 62
  • Мнения: 952
Анелия на живо е много по-хубава отколкото като я нахлепотят по тия клипове.Има невероятна кожа, а лицето и е като бебешко.Винаги и се възхищавам като е без грим - просто е наистина страхотна.Все едно гледаш детско личице.

що бе? Анелия според мен е една от най НЕгримираните певици в Пайнер, ама тя няма и нужда от мацаници Rolling Eyes Не съм я виждала на живо но също много я харесвам,струва ми се доста земна и естествена и може би точно това я откроява от болшинството певачки Peace

# 63
  • Мнения: 255
Вярно е ,че имаме доста симпатични момичета по улиците  и на кориците на списанията ,но много малко от тях са наистина естествено красиви и притежават чар и изисканост - за последното  качество почти не се сещам някоя известна манекенка да го притежава...
За мен фаворитки са: Марияна Попова - много диво излъчване - кефи! Анелия също е готина ,но защо пее чалга Sick А Герито Полежанова е номер едно , а и е призната не само у нас. За по -светла жена ми харесва излъчването на Летисия Каста ,която ми е на аватара, но тя не е българка Grinning
А да също ме кефи Наталия Симеонова - невероятна дама, нищо че е малко закръгленка!

# 64
  • Мнения: 7 186

що бе? Анелия според мен е една от най НЕгримираните певици в Пайнер, ама тя няма и нужда от мацаници Rolling Eyes Не съм я виждала на живо но също много я харесвам,струва ми се доста земна и естествена и може би точно това я откроява от болшинството певачки Peace

Така е, а и като че ли не се облича така пошло като колежките си. Аз поне не съм я виждала с деколте до пъпа в комбинация с пола до гънката на дупето или просто по бански на сцената. Laughing

# 65
  • Мнения: 239
Ето една новоизгряваща манекенка. Маноела Иванова:



Не е лоша, но мисля, че повече биха и отивали златни накити - такъв тип е и ще я заглеждат повече мъжете май.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 7 002
Не е лоша, но мисля, че повече биха и отивали златни накити - такъв тип е и ще я заглеждат повече мъжете май.

Накитите биха привлекли вниманието на други жени, а не на мъже!
В тази връзка ти какво си?

# 67
  • Мнения: 147
Преслава   Heart Eyes - на клипове е хубава, но на живо е още по-хубава голяма сладурана е, за Анелия се отнася същото . От фолк певиците не ме кефи Гергана- ми много е зле момичето без грим. Нели от Туистър също е много хубава жена. Гергана Полежанова   Hug

# 68
  • Мнения: 239
Не е лоша, но мисля, че повече биха и отивали златни накити - такъв тип е и ще я заглеждат повече мъжете май.

Накитите биха привлекли вниманието на други жени, а не на мъже!
В тази връзка ти какво си?


Златото е инструмент за бягство от инфлация и геополитическа нестабилност. Когато един мъж види една хубава млада жена да носи злато, той започва да мисли, че тя е и умна. Какво ще кажеш сега, а?

# 69
  • Мнения: 959

[/quote]

Златото е инструмент за бягство от инфлация и геополитическа нестабилност. Когато един мъж види една хубава млада жена да носи злато, той започва да мисли, че тя е и умна. Какво ще кажеш сега, а?
[/quote]

 newsm47 аха нося злато и съм умна поради това

# 70
  • Мнения: 239

Златото е инструмент за бягство от инфлация и геополитическа нестабилност. Когато един мъж види една хубава млада жена да носи злато, той започва да мисли, че тя е и умна. Какво ще кажеш сега, а?
[/quote]

 newsm47 аха нося злато и съм умна поради това
[/quote]

Знаех си, че тук има интелигентни хора с чувство за стил. Grinning

# 71
  • Мнения: 1 629
Моят избор: 
Таня Илиева, Койна Русева и Теодора Иванова

# 72
  • Мнения: 5 391


Накитите биха привлекли вниманието на други жени, а не на мъже!
В тази връзка ти какво си?

Party Mr. Green

# 73
  • Мнения: 239


Накитите биха привлекли вниманието на други жени, а не на мъже!
В тази връзка ти какво си?

Party Mr. Green

Бебето има някакви неща по краката - или е кукер или е амфибия.  Laughing Хубаво е, да не се засегнеш сега, че тук вече имам параноя от хора без чувство за хумор.

# 74
  • Мнения: 22 867
  Красива е! И много ми напомня София Лорен. Може би не толкова външно, колкото по величината на таланта си. Не знам дали ще имаме друга, по-добра актриса  от нея.

Общи условия

Активация на акаунт