Лунната диета-16.08-4.51ч

  • 1 573
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ето ме и мен  bouquet!
Докладвам - дежурният килограм е свален goodscale!Ура newsm44!
Браво на издържалите и на всички,мръднали кантара надолу smile3501!
Днес - на диня и салати,та да го задържим!
Отсега напомням за другата седмица - 23.08 от 22,10ч.

# 31
  • Мнения: 739
моето кантарче не мръдна този път  #2gunfire, а спазих всичко, само няколко кафета с малко захар пих, но не ги броя.  Sad. Нещо съм го зациклила напоследък, колкото и да се ограничавам, не свалям повече.

# 32
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Еци,има такъв момент - и аз висях близо месец на 70,ноооо - вече съм 68,5 Peace!А като намесим и пустия му женски цикъл #2gunfire...скоро ще мръднеш,ще видиш Hug!

# 33
  • Мнения: 739
mari_eta - не знам, честно. Сега съм 165см и 51кг. Искам да стана 49 някъде, въпреки че тогава изглеждам кльощава. Сега уж съм добре, но структурата ми е по-надарена в долната си част и затова се пъна толкоз. Иначе горе кокали и ребра колкото щеш  Mr. Green. Ох, дано успея да ги смъкна още малко преди зимата

# 34
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ами тогава работи само за проблемните места,да не се свършиш съвсем "горе",че мъжете,нали ги знаеш... #2gunfire
Аз съм страшно доволна от антицелулитния крем на фирма Христина - докарах си обиколка на бедрата от ученическите си години Peace!

# 35
  • Мнения: 739
браво, не съм го чувала този крем. Къде се продава?
Целулит почти нямам, но нещо обиколката е повечко  newsm78

# 36
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аз си го купувам от аптека - български е, 200 мл. и струва 3,30 лв.Има две разновидности - с вит.Е и с канела.Аз вземам първия,че нещо канелата ми идва в повече...Обаче наистина намалява обиколките...днес трябва да ми доставят още една опаковка.
Сега погледнах етикета - фирмата е Софийска,има и телефон - 951 51 64

# 37
# 38
  • Мнения: 524
Аз съм -0,5кг. Пак съм доволна, дано ги задържа де, че както хапнах преди малкоо. една голяма салата, малко риба, малко солетите на бебо + айран+ сурови бадеми..направо ще се пръсна.
До утре съм само на плодове и точка....прасковки, дини и пъпеши това е!!

Следващият път пак съм с вас, че имам да свалям оше поне толкова...

# 39
  • Мнения: 70
Здравейте мамчета.За пръв път влизам в този форум и преди малко се регистрирах.
Но да ви попитам-тази вечер ли започва лунната диета.

# 40

Общи условия

Активация на акаунт