Свекър ми си позволява да ми отваря дамската чанта....

  • 5 569
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 390
Ти можеш да му го обясниш, но той няма да те разбере... Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 6 164
Баси невъзпитанието и некултурщината! Така бих се разкрещяла, че после в шокова зала ще го оправят и ще развие фобия към всички мои вещи!

# 62
  • Мнения: 544
Е направо....нямам думи. Аз на мъжа си не позволявам да ми пипа дамската чанта, камо ли някой друг. Не че крия нещо, просто това е лично.
Но определено трябва да се сложи край. Кажи му или му покажи, че не ти е приятно да ти бърка в дамската чанта и точка. Може да го счита за нещо нормално ако например жена му му е позволявала да рови в нейната.

# 63
  • Мнения: 6 167
Наистина пресилени изказвания  #Crazy Пестете си нервите, дами, не побеснявайте заради подобни глупости! Неприятно е, да, но чак пък такова превземане, айде нЕма нужда  Stop

 Peace

и аз така мисля, като е чак такъв проблем - казваш му и точка!

# 64
  • Мнения: 2 242
 Mr. Green има една приказка за първите 7 години  Mr. Green
късно е за превъзпитаване, аз не бих очаквала с разговор да се променят нещата, пос-коро бих взела мерки да не се повторят  Wink

# 65
  • Мнения: 5 103
Е ако ми отвори дамската чанта ще я тресна по главата с не да забрави какво е видяла и да не си вре гагата там, където не и е работа.

# 66
  • Мнения: 6 167
Е ако ми отвори дамската чанта ще я тресна по главата с не да забрави какво е видяла и да не си вре гагата там, където не и е работа.

мимка, извинявай, ама става в-с за свекъра, не за свекърва й.
тия свекърви са ни все в ума, значи  Wink

# 67
  • Мнения: 294
Във Абсолютно прав текст!!!!!
ЛЕле, ама как се ядосах.
Че това ти е лично пространство, а той даже не ти е мъж, че да го прави!!!!
Имам изключително коректна и внимателна и дискретна свекърва-без свекър-и като чуя за подобни уизпълнения избеснявам.
БЕз преувеличение.
smile3521 smile3521 bash

# 68
  • Мнения: 5 103
Е много съм проста, не съм разбрала то, защото моето говедо/свеки/ си е дошло от село и си играем на круша крий да не се засечем, ама и свекъра да е и него така ще го лупна по тиквата #Cussing out

# 69
  • София
  • Мнения: 480
Момичета,това не ми се случва за първи път!!Понеже слагам и някоя друга играчка в нея или шишето с водата,но за свекър ми това не е проблем,взима ми дамската чанта и запова да търси или въпросната играчка или водата .... #Cussing outЕЕЕЕЕЕЕЕ това на какво прилича???
Как да обясня на 55годишен мъж,че това е безобразие.... Tired????

Сигурна съм, че няма да ти докосне чантата ако шишето и играчките не са там. А и според мен не им е там мястото!

# 70
  • Мнения: 2 978
Щом те дразни и смяташ, че от твоята днешна реакция не е разбрал, защо просто не смениш чантите?

Когато излизам с малката нося една -тип раничка и в нея има неща само за на вън. Моите са ключовете, тел. и портфейл.
Мисля, че ще ти е много по- лесно и няма да си хабиш толкова нервите, ако просто не носиш твоите си лични неща вътре.


п.п. А колкото до носенето на цялата чанта...Да и аз нося цялата и не мисля, че е прекалено. Напротив,  това говори, че наистина не искам да знам какво има в чантите на другите и че това си е тяхна собственост!!!

То пък накрая излиза, че нито да ти бъркат е добре, нито да не ти бъркат..Ей оправия няма Stop

# 71
  • Мнения: 396
Момичета,това не ми се случва за първи път!!Понеже слагам и някоя друга играчка в нея или шишето с водата,но за свекър ми това не е проблем,взима ми дамската чанта и запова да търси или въпросната играчка или водата .... #Cussing outЕЕЕЕЕЕЕЕ това на какво прилича???
Как да обясня на 55годишен мъж,че това е безобразие.... Tired????

Сигурна съм, че няма да ти докосне чантата ако шишето и играчките не са там. А и според мен не им е там мястото!
Знаех си ,че и такива неща ще прочета,но имате право може би и аз греша някаде и въпреки това ,тя е моя чанта.....излиза ме на разходка и не ми се мъкнат,колички,бебета,отделни нейни чанти и топки и знаете как е...  ,все пак някакво уважение .....Или другия вариант е да го помоля, той тогава да вземе да бърка вътре,а  то какво аз си седя той става отива в коридора взима си чантата и търси играчката  или водата ....еми забравила съм веднага да ги извадя,всичко това става 10мин след като сме се прбрали....НЕ МИ РАЗПРАВЯЙТЕ ,ЧЕ Е НОРМАЛНО!!!!

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 21:51 от mitrewa

# 72
  • София
  • Мнения: 6 999
п.п. А колкото до носенето на цялата чанта...Да и аз нося цялата и не мисля, че е прекалено. Напротив,  това говори, че наистина не искам да знам какво има в чантите на другите и че това си е тяхна собственост!!!

То пък накрая излиза, че нито да ти бъркат е добре, нито да не ти бъркат..Ей оправия няма Stop[/b]

Идеята ми беше следната - ако не желая да ми бъркат в чантата казвам: "Донеси ми чантата, моля." Ако обаче нямам против казвам: "Донеси ми едикакво си от чантата, моля."

При положение, че ти 'разрешават' да бъркаш в чантата защо да не го направиш?  newsm78

# 73
  • Мнения: 8 917


При положение, че ти 'разрешават' да бъркаш в чантата защо да не го направиш?  newsm78
Лично аз - ами защото ми е неприятно, неудобно и въобще не искам просто да бъркам в чужди чанти newsm78 Peace Такава съм си Wink newsm78 Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 6 999

Гнуслива?  Joy Joy Joy

Извинявай - просто се сетих как братовчед ми веднъж ми донесе чантата хваната с два пръста и с думите, че не знаел какво може да има вътре и не бъркал...  Sick

Общи условия

Активация на акаунт