Свекър ми си позволява да ми отваря дамската чанта....

  • 5 552
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 917

Гнуслива?  Joy Joy Joy

Извинявай - просто се сетих как братовчед ми веднъж ми донесе чантата хваната с два пръста и с думите, че не знаел какво може да има вътре и не бъркал...  Sick

 smile3502 Ти го каза  smile3503

# 76
  • Мнения: 953
по отношение на лична чанта- дори да ми разрешат пак не бъркам вътре.
по отношение на това че дядото бърка,ами той не го прави с умисъл.просто това наистина се обръща на общо пространство щом и на детето нещата са вътре.не се впрягай толкова.има за много други неща да се хабят нерви.просто като се прибереш изваждай ги и си прибирай чантата някъде в гардероб или шкаф за да не ти бъркат.

# 77
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Ти отваряш ли му чантата?  bambam

# 78
  • Мнения: 65
Аааа,това е недопустимо.Аз побеснявам приятеля ми като ми рови в чантата,даже мразя и в жабката на колата някой да ми рови,а какво остава баща му да ми бърка в чантата #2gunfireАйде майка му,ако е-пак е друго,защото е жена,но въпреки това пак е невъзпитано. newsm78

Или си сложи превръзки в чантата или като тръгне следващия път,му кажи,че имаш лични неща в чантата и да ти я подаде,а не да бърка в нея.Или пък я прибери в някой шкаф и като попита къде е,за да вземе нещо,му кажи "Аз отивам да го взема" и след няколко пъти ще усети намека (надявам се...)... Thinking

# 79
  • Мнения: 596
ако не държиш водата там не мисля ,че свекър ти ще я отвори. Поставяйки в дамската си чанта нещата на детето ,което е негово внуче и съответно и негово дете, така да го кажа, ти превръщаш обекта, т.е чантата от лична територия  в обща:) Човека не приема тази чанта като твоя ,а чанта в която е водата ,която ще утоли жаждата на внучето. Има детски чанти. Предлагам след като не искаш никой друг да нарушава територията ти да слагаш детските неща в подобна, неутрална чанта:)

Браво!!! Много добре казано!!! Laughing

# 80
  • Мнения: 6 155
С риск да ме изядете с рогата и с копитата - не драматизирайте излишно!

Свекъра не прави обиск на чантата тайно, а просто взема от вътре необходимото за внучето си. Погледнете и от тази страна, вместо да разкарва снаха си да става и да подава на мрънкащото си дете, той я отменя.

Да бръкне за конкретно нещо е едно, а да тараши скришом е съвсем друго.

Не ставайте дребнави.
Човека не е проверил съдържанието на портмонето на автораката, нито личните й принадлежности, а е потърсил шише, или играчка.

Ако обаче свекъра проявява нездрав интерес на съдържанието на дамската й чанта по принцип - това вече е друг въпрос.

Но доколкото чета, тук не става вапръс за това!

Ха, яжте ма сега Laughing

  202uu newsm10
Какво толкова се възмущавате?!Бръкнал в чантата - много важно Wink
Сигурна съм, че ако не беше свекъра, а бащата /на авторката/ едва ли щеше да бъде такава реакцията  Whistling

# 81
  • Мнения: 1 462
Мен ме дразни точно обратното - като помоля някой близък да ми подаде нещо от чантата, а ми се носи цялата чанта. Чак толкоз възпитание - айде няма нужда.  Stop

И аз на това се дразня повече  Crazy
Аз пък се дразня, когато някоя ми каже "Бръкни и ми извади еди-какво си от чантата!" - "Ето ти чантата!" - "Аууу, ама кво толкова държа там, че те е страх да бръкнеш!" - еми не ме интересува, нито какво има, нито какво няма.  Това, че ти е трудно да си ровиш в чантата не е мой проблем.

# 82
  • Мнения: 5 475
Просто му кажи, че ако иска нещо от чантата ти да ти каже и ти ще му го дадеш Crossing Arms
Въпрос на култура  Tired

 Peace

# 83
  • Мнения: 3 394
директно му го кажи-не ми рови в чантата и толкоз

# 84
  • Мнения: 2 152
Еее това е супер гадно Close
Бих била бясна и веднага като го хвана щях да го питам, кой му позволява...

# 85
  • Мнения: 5 468
Лелеее... ooooh!, какво толкова държите в тези чанти, та чак и мъжете ви не смеят да пипнат вътре?!
Чудо голямо е станало, някой бръкнал в друга чанта. Бих се подразнила да видя някой да ми рови в телефона, но в чантата че бръкнал да вземе шишето... Rolling Eyes

# 86
  • UK
  • Мнения: 1 351
Лелеее... ooooh!, какво толкова държите в тези чанти, та чак и мъжете ви не смеят да пипнат вътре?!
Чудо голямо е станало, някой бръкнал в друга чанта. Бих се подразнила да видя някой да ми рови в телефона, но в чантата че бръкнал да вземе шишето... Rolling Eyes

 Всеки човек си има принципи, аз никога не съм буркала в чантата на майка си а какво остава да се бърка в моята. Не е за това какво ще види, въпросът е принципен, за това се казва ДАМСКА ЧАНТА, лична вещ си е не може всеки да си бърка носът там, и в моята чанта не ми бърка мъжа ми, аз му казвам "вземи еди какво си от чантата ми" и след малко ми цъвфа с нея и ми вика " не мога да ти бъркам в чантата"

# 87
  • Мнения: 408
Лелеее... ooooh!, какво толкова държите в тези чанти, та чак и мъжете ви не смеят да пипнат вътре?!
Чудо голямо е станало, някой бръкнал в друга чанта. Бих се подразнила да видя някой да ми рови в телефона, но в чантата че бръкнал да вземе шишето... Rolling Eyes

Всеки си има принципи. Моя приятелка казва, че даже дъщеря си е научила, че в нейната чанта не може да се бърка. На мен също би ми било неприятно. Още повече, че знам със сигурност, че като оставя свекървата сама с децата в къщи ми тараши тук-таме. От ЛЮБОЗНАТЕЛНОСТ. Обесете ме, ама се дразня от такива простотии.

Общи условия

Активация на акаунт