Защо мъжете казват трудно "Обичам те!"

  • 6 693
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 451
    Отговора на въпросчето всъщност е доста простичък-мъжете казват трудно"Обичам те!" защото са мъже!!! Това е smile3525
Ахам това обяснява всичко!!! Crazy

Истината е, че ако жените се опитат да проумеят мъжката същност и мъжете - женската, нещата ще са много по-лесни. Това, което бърнинг соул е написал, наистина обяснява нещата.

# 61
  • Мнения: 755
    Отговора на въпросчето всъщност е доста простичък-мъжете казват трудно"Обичам те!" защото са мъже!!! Това е smile3525
Ахам това обяснява всичко!!! Crazy

Истината е, че ако жените се опитат да проумеят мъжката същност и мъжете - женската, нещата ще са много по-лесни. Това, което бърнинг соул е написал, наистина обяснява нещата.
Хм, най-вероятно си прав ... обаче някой мъже са големи "дървета" /прощавайте за откровението/ и техните реакции са способни да те докарат до лудост  ShockedCrazy/била съм ням свидетел на подобна ситуация... не от личен опит за щастие/! Mr. Green

# 62
  • София
  • Мнения: 2 846
Всички мъже в живота ми са ми казвали "Обичам те". Чула съм го от поне 9-10 мъже досега. Въобще мисля, че това с мъжкото пестене на "Обичам те" е мит.

# 63
  • Мнения: 3 634
А какви дела трябва да прави мъжа за да се 4увствате оби4ани, дори и да не ви го казват всеки ден?
Аз съм изправена пред такава дилема... и сега се 4удя и 4е6а дет ме не сърби.  newsm78 newsm78 newsm78

# 64
  • Мнения: 220
 "Обичам те" за мъжа не е само изразяване на чувствата и потребности,това е обещание за подкрепа,поемане на отговорност,признание за слабост ако щете - и за това когато един мъж  обича искренно и е готов на какво ли не за дамата на сърцето си му е малко трудничко да го изрече на глас,щото веднъж казал го,няма връщане.трудничко е определено,поне първия път (личен,съвсем пресен опит) Sunglasses

# 65
  • Мнения: 4 733
Като се върна назад нито един мъж, в чиято природа е да спотаява чувствата си не ме е накарал да бъда щастлива. Предпочитам емоционално откритите мъже, които изказват чувствата си. Тези, на които им е трудно да го правят искат "дългогодишна душевна обработка " за да успеят и в общи линии е загуба на време да променяш някого в нещо,което всъщност не е.

# 66
  • София
  • Мнения: 396
МОФ, сигурно делата, които те карат да се чувстваш обичана, също са различни за различните жени. За мен може да е дори един жест като това да ме вземе от спирката с чадър, когато вали... И после няма да ми пука дали ми е казал, че ме обича.

# 67
МОФ, сигурно делата, които те карат да се чувстваш обичана, също са различни за различните жени. За мен може да е дори един жест като това да ме вземе от спирката с чадър, когато вали... И после няма да ми пука дали ми е казал, че ме обича.


.....  или да  те  изпрати  до  дома  ти ,   дори ,   ако  навън не е  кучешки  мрак и студ ...

например

# 68
  • Мнения: 3 164
Мъжът "цял живот" е учен да не проявява своите чувства.....още от съвсем малко момченце майка му не позволяват да плаче когато падне и си ожули коляното.........защото е мъж и на мъжа не е позволено да плаче, всички ще му се присмиват...и така до като му се промие мозъка напълно Mr. Green Laughing

# 69
  • Мнения: 260
Любовта не се казва-а се доказва txtloves

# 70
  • Мнения: 4 733
Любовта не се казва-а се доказва txtloves
На това му викам аз оправдания.

# 71
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Защото са много по- земни и практични и не толкова отвеяни....не си губят времето в романтични мечтания и сериали , не ги залъгват като малки с приказки за принцеси и принцове на бял кон.........То и аз малко трудно се сещам........въпреки екранния ми стаж

# 72
  • Мнения: 130
Любовта не се казва-а се доказва txtloves
На това му викам аз оправдания.

   Значи имало все още жени, за които е по-важно мъжът им да им каже 150 пъти на ден "Обичам те!", отколкото да направи нещо мило-да им подари цвете примерно   newsm51 Аз да речем предпочитам да направя второто нещо smile3525 smile3525 smile3525

# 73
  • Мнения: 7 474
А не може ли и да се казва и да се доказва  newsm78

# 74
  • Мнения: 130
А не може ли и да се казва и да се доказва  newsm78
Може, ама според мен да се доказва е доста по-ефектно smile3521

Общи условия

Активация на акаунт