Диета на Пиер Дюкан - 2

  • 125 133
  • 320
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Само чета различни диети и не мога да избера. Всяка ми харесва, но докато я почна  Joy По принцип може ли диетите да се редуват, да кажем по две седмици или месец на една и после да се сменя с друга?
Зависи...разделното хранене,Дюкан и НВДто - не може, защото те са режим на хранене- дългосрочни. Могат да се редуват Залевата супа, Японското чудо, гладолечението... такива диети,които с по 3-5 дни.

# 16
  • Мнения: 3 360
Хайде да се похваля-с още едно килце се смалих! LaughingКъде се изгубихте всички напоследък?Все по-малко сме отслабващите тия дни  Cry Joy Днес вече ми е трети протеинов ден-почти не остана!
Монда,и с ленено семе и с трици пак имам проблем с .... Shocked Mr. GreenДай идея с какво да се "поправя' hahahaМоля! Praynig

# 17
  • Мнения: 404
Никой не ми отговори за протеиновите шейкове?  Стават ли? 

# 18
  • Мнения: 13 512
Хайде да се похваля-с още едно килце се смалих! LaughingКъде се изгубихте всички напоследък?Все по-малко сме отслабващите тия дни  Cry Joy Днес вече ми е трети протеинов ден-почти не остана!
Монда,и с ленено семе и с трици пак имам проблем с .... Shocked Mr. GreenДай идея с какво да се "поправя' hahahaМоля! Praynig
Е,в такъв случай нямам идея какво  да ти препоръчам,аз никога не съм имала подобен проблем.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Само чета различни диети и не мога да избера. Всяка ми харесва, но докато я почна  Joy По принцип може ли диетите да се редуват, да кажем по две седмици или месец на една и после да се сменя с друга?
Зависи...разделното хранене,Дюкан и НВДто - не може, защото те са режим на хранене- дългосрочни. Могат да се редуват Залевата супа, Японското чудо, гладолечението... такива диети,които с по 3-5 дни.

Благодаря   bouquet  аз всъщност си мислех нещо подобно - да кажем да се направи зелевата супа и после да се продължи с разделно или НВД. Simple Smile

# 20
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Хайде да се похваля-с още едно килце се смалих! LaughingКъде се изгубихте всички напоследък?Все по-малко сме отслабващите тия дни  Cry Joy Днес вече ми е трети протеинов ден-почти не остана!
Монда,и с ленено семе и с трици пак имам проблем с .... Shocked Mr. GreenДай идея с какво да се "поправя' hahahaМоля! Praynig

Ако проблема е  smile3550..., препоръчвам ти зелен чай.  Аз го пия и единственото лошо нещо е, че много ми пада кръвното от него.

# 21
  • Мнения: 13 512
tutti: Ти по принцип имаш ли такъв проблем или само сега с тази диета? Пиеш ли много вода? Ако пиеш-то не би трябвало да имаш такъв проблем.Провай да изпиеш лъжица зехтин.Помага определено,стига да можеш да го преглътнеш

# 22
  • Мнения: 3 360
Монда,не ,не мога да се оплача!Може би на два-три дена съм посещавала WC,а сега по 4-5-6...дена Close.Днес си купих и чай със слабително действие-пих и чакам.... hahaha
А вода пия много-по 3-4литра....
За зехтина-незнам,ако и утре няма резултат ще се прежаля Mr. Green
Поздрави!

# 23
  • Мнения: 13 512
Eeeeeee..towa 4-5-6 ..през целия ми живот не се е случвало!Аз ходя по 4-5-6 пъти на ден! Дори и с тази диета.Не знам...само за зехтина се сещам..иначе има там разн хапчета, но от личен опит нищо не мога да ти препоръчам, съжалявам.

# 24
  • Мнения: 1 064
И аз се включих към групата. В събота станах с намерението да започна диетата на Ипократис, но неочаквано за самата себе си, обърнах на Дюкан. За двата почивни дни съм 1 кг надолу.

Искам да ви питам - не намирам в магазините така наречената олекотена шунка. Кои производители я правят? Или марки кажете, ако се сещате...

Благодаря предварително.

# 25
  • Мнения: 13 512
Аз също не съм срещала във Варна  олекотена шунка.Не знам изобщо дали я има в България.

# 26
  • Мнения: 1 064
Аз също не съм срещала във Варна  олекотена шунка.Не знам изобщо дали я има в България.

А каква шунка хапваш тогава? Не че е задължителна, знам, но е удобно за работа...

# 27
  • Мнения: 13 512
Аз също не съм срещала във Варна  олекотена шунка.Не знам изобщо дали я има в България.

А каква шунка хапваш тогава? Не че е задължителна, знам, но е удобно за работа...
Никаква. Изобщо не ям свинско в момента. Само телешко и пилешки. Не обичам много бяло месо, затова хапвам бутчета.Не ми омръзват. А като излизам-ям риба на скара.

# 28
  • Мнения: 1 064
Аз също не съм срещала във Варна  олекотена шунка.Не знам изобщо дали я има в България.

А каква шунка хапваш тогава? Не че е задължителна, знам, но е удобно за работа...
Никаква. Изобщо не ям свинско в момента. Само телешко и пилешки. Не обичам много бяло месо, затова хапвам бутчета.Не ми омръзват. А като излизам-ям риба на скара.

Ох, аз хич не си падам по рибата. /Точно дъвча едно парче.../
В една брошура на Метро преди време мернах шунка, на която пишеше 3 % мазнини. Ама тогава не ме интересуваше и не запомних името. А в магазините я няма... Жалко.

Благодаря ти.

# 29
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Monda, завиждам ти, че не ти омръзва пилешкото.
Аз вече предпочитам да стоя гладна, вместо да ям пилешко.
След 5 дни на смесен си лепнах два килограма. Сигурно прекалих с доматите.
Притеснявам се, че след края на диетата ще си върна много бързо загубените килограми.

Общи условия

Активация на акаунт