Как празнувате годишнините от сватбата?

  • 1 971
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета, другият месец правим 3 години официално заедно Grinning За съжаление милият няма да е тук на деня,  Sad, но това не означава,че по-рано или по-късно няма да го отпразнуваме. И се замислих,как ли празнувате вие,току виж съм си "откраднала" някоя вълнуваща идейка, и си я направим по нашият си начин Laughing Laughing Laughing

# 1
  • Мнения: 2 672
ами....различно Grinning както ни дойде в момента

# 2
  • Мнения: 8 952
Ние вече сме минали през цели седем годишнини!  newsm44
На всяка годишнина родителите ни се чувстваха безгласно поканени. Не че не ни е приятна тяхната компания... но то омръзва.  smile3516
От всичките седем годишнини само 1-2 успяхме да прекараме на спокойствие. Последната отпразнувахме извън къщи  lalalala заедно с прекрасната ни дъщеря, сестра ми и съпругът й!

# 3
  • Мнения: 1 403
Първата и втората празнувахме, на третата забрави да ми 4естити  Cry и аз до последно не му казах, да вида дали ще се сети  Naughty Ей не се сети  Crazy

# 4
  • Мнения: 157
А на мен днес ми прати sms, да ми честити "3 дни преди навършването на 2 годинки" Не е ли мило? smile3510

# 5
  • Мнения: 5 622

 Ние лично по такива и подобни празници и поводи, ходим някъде извън гграда. Правим си малки семейни екскурзийки и си изкарваме супер  Hug  Heart Eyes

# 6
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Нашата годишнина предстои 28.08.-13 г. Да проявя ли фатализъм? newsm78
Понеже се пада първи работен ден от седмицата надали ще можем да измислим нещо по-така,но поне с  подарък ще го изненадам.
Родителите никога не сме ги канили по този повод.Дали сме лоши деца? Laughing

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Предпочитаме да сме си само двамата, на свещи с ботилка хубаво вино. Дори и да сме си в къщи на мен си ми е хубаво  Heart Eyes . След като свещите изгорят и бутилката вино свърши ....цензура...

# 8
  • Мнения: 1 708
Ние гледахме да откраднеме време само за нас и отивахме някъде,но дребчо се роди на датата на сватбата преди три години и сега той е на първо място!
Пак го отбелязваме ,но по-скромно!

# 9
  • Мнения: 2 353
  Нямам много опит в празнуването, за четири години сме я празнували само веднъж. Посетихме ресторанта, в който се оженихме. Беше много яко.
  Меткате се на яхта, препивате се с малинов сироп...Приятно изкарване Simple Smile

# 10
  • Мнения: 386
На ресторант lalalala с приятели.Или в къщи романтична вечеря. 1dating

# 11
  • Мнения: 2 910
Обикновено излизаме на ресторант само двамата.

# 12
  • Мнения: 7 640
А на мен днес ми прати sms, да ми честити "3 дни преди навършването на 2 годинки" Не е ли мило? smile3510
това е много хитро Laughing, само че да се използва за мъжката половинка Laughing
Хем романтично, хем практично!

# 13
  • Мнения: 5 103
Първата не я празнувахме Twisted Evil дано догодина измислим нещо.

# 14
  • Мнения: 1 284
първата на кръчма с кумовете Hug

# 15
  • Мнения: 8 505
До този момент сме имали само една.Мечтата ми беше да се отървем от хлапето за един ден,но...Така ни е тръгнало-на сватбата бяхме с нея,явно и на годишнините ще ни се пречка Mr. Green

# 16
  • Мнения: 157
Пада се в понеделник - какво да правя?

# 17
  • Мнения: 6 993
На нас ни предстои първата.Искаше ми се нещо, ама май нищо няма да е.Сигурно няма да сме заедно , даже. Няма нищо, да се надяваме,че и други ни предстоят Laughing

# 18
  • Мнения: 7 640
Пада се в понеделник - какво да правя?
ами празнувайте някъде.
И ние станахме като западняците, където дните за излизане са само петък и събота Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 494
Първата и втората празнувахме, на третата забрави да ми 4естити  Cry и аз до последно не му казах, да вида дали ще се сети  Naughty Ей не се сети  Crazy

И при нас така .Или     smile3511 почти винаги сме скарани на този ден .И така вече 9 год .

# 20
  • Мнения: 433
А ние миналата година забравихме за годишнината  Embarassed Сетихме се чак една седмица след датата, а сме женени само от 3 години.

# 21
  • Мнения: 8 917
Досега - тримата с Гери Heart Eyes

# 22
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Хубавата новина е,че успя да си отложи пътуването с една седмица,което означава, че ще сме заедно на годишнината Laughing Laughing Laughing

Което пък оначава,че ще си го отпразнуваме, заедно с детенце и кученце, и най-вероятно извън София Grinning Grinning  Laughing

( ужас, оказва се сега, че и двамата не можем да си спомним къде сме били на предишните 2 #Crazy
 #Crazy #2gunfire - а какво ще стане на 36 ни годишнина Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked)

Леле момичета, половината не празнувате, другата половина забравя - я да се стегнем, нали жените сме тези които поддържаме семейното огнище топло Mr. Green Mr. Green

Пък аз отивам да се напъвам да си спомням,къде сме били...........много ме е срам,ей #Crazy


# 23
  • Мнения: 6 039
понеже сватбеното ни пътешествие до Йордания се провали навремето, тази година решихме да празнуваме някъде, където не сме били преди това, за да го запомним.
Отидохме в Лондон. Бяхме с близки приятели. Празнувахме в ресторант и после в един невероятен бар. Но в Лондон и на улицата да стоиш неподвижно, пак ще се окаже, че си си прекарал невероятно.

# 24
  • Мнения: 1 035
на нас на 03.10. ни предстои 2-ра годишнина...та се зачудих какво да подаря на мъжо  newsm78
мин.година на тази дата я бяхме окъсали мн яко с парите и предпочетохме да купим памперси на беба,отколкото да се обзаведем с някакви подаръци.....но все пак,отчетохме празника в кварталното кръчме.  Peace

# 25
  • Мнения: 57
На нас ни предстои втората. Миналата година с 5-6 приятели бяхме на ресторант и си отпразнувахме мнооооого яко. А след като се прибрахме.... сещате се Mr. Green

# 26
  • Мнения: 157
В крайна сметка наблегнах на рационалното и просто го зарадвах с вкусотийки на масата. Ама нали бях на работа - трябваше да ги купя, ако му ги бях направила аз тези пилешки хапки щеше да си оближе пръстите  newsm64

# 27
  • Мнения: 966
за сега сме имали две Grinning и отиваме в ресторанта където ни беше сватбата.Тази година с малкото ни съкровище baby_neutral

# 28
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Много съм съгласна с теб за Лондон Laughing Laughing Laughing  Както се казва в два - три магазина да влееш, ей така, да позяпаш ,и ти става едно хубавко( е, после ти става гадничко, че не можеш да го изкупиш,ама ти минава Crazy Crazy Crazy





понеже сватбеното ни пътешествие до Йордания се провали навремето, тази година решихме да празнуваме някъде, където не сме били преди това, за да го запомним.
Отидохме в Лондон. Бяхме с близки приятели. Празнувахме в ресторант и после в един невероятен бар. Но в Лондон и на улицата да стоиш неподвижно, пак ще се окаже, че си си прекарал невероятно.

# 29
  • Мнения: 6 390
Докато я нямаше беба винаги по романтични вечери навън сме празнували, от както се е родила сме 3.ма  Wink и ходиме слетобедно в заведения с хубава градина  Wink Grinning

# 30
  • Мнения: 4 371
Нашата годишнина предстои 28.08.-13 г.
Ние пък правим една Grinning
Ще празнуваме в ресторанта, в който се оженихме. Ще сме си само двамата. Снощи бяхме в завдението, в което отидохме след ресторанта, така че може да се каже, че вече започнахме с празнуването #Silly

# 31
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Ние досега с нашия скромен опит от 3годишнини, винаги получавам цветя, и винаги излизаме с кумовете на вечеря.

# 32
  • BG
  • Мнения: 390
Първата у дома с кумовете (аз бях бременна). Втората и третата у дома, само ние двамата и беба, а четвъртата на ресторант - бебе не беше вече беба  Simple Smile и можеше да ходи на ресторант.
Съпруга до сега не е забравял датата, но винаги аз съм го изненадвала първа с подаръците. Ставам през ноща и му оставям подаръка на масата в дневната.

Общи условия

Активация на акаунт