Кой е по- по- най- богат (или една съвсем петъчна тема)!

  • 3 065
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Аз съм на минус. Туй брои ли се Joy

# 16
# 17
  • Мнения: 2 550
Достатъчно  Simple Smile

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имам около 100-тина лева кеш....................другото в картите-не казвам Whistling
Ихаа. Аз ако имам толкоз ш'съ оженя  Whistling
Най-малкото ще намеря къде да ги наместя, за да не са толкова много и да не ми издуват ненужно портмонето  Crossing Arms
НЕ на спама, Бубе Wink
Нали говорим за пари? Не говоря за цветятя в градината си. За какъв спам иде реч?  Wink
Именно де. Говорим си за сумички, а не коментирам ако имаме спестяванията на този или онзи споделил вече с нас юзър, какво бихме направили... Whistling

no comment демек. Само числа  Laughing

# 19
  • Мнения: 3 153
Имам около 100-тина лева кеш....................другото в картите-не казвам Whistling

Ихаа. Аз ако имам толкоз ш'съ оженя  Whistling

Най-малкото ще намеря къде да ги наместя, за да не са толкова много и да не ми издуват ненужно портмонето  Crossing Arms
Бубе, това са ми спестените парици от това, че не правихме сватба.............иначе от къде толкоз Mr. Green

*аре стига с тоя спам, бе хора. Че къде без него!

# 20
  • Мнения: 2 792
 Хаха Шани, чудесна тема за мен, днес взех едни пари и ша ви бия от всякъде, налични кеш -500 лв.  Party

# 21
  • Мнения: 3 376
Аз имам около 15 лв...скоро очаквам финансова инжекция Sunglasses

Иначе си оставам душевно мноооого богата  Mr. Green Брои ли се? newsm78
Сега ще кажете,че душата и пРоТофейла нямат връзка... bowuu

# 22
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Аз съм на минус. Туй брои ли се Joy

И аз и аз.

# 23
  • Мнения: 1 493
Аз нямам такива неща, имам 51 ст'инки в джоба. Това са и всичките пари с които разполагам, и няма изгледи скоро да се сдобия с други. Някой навит да ме спонсорира за един сладолед? Wink Тежък е живота на бедните хора...

Ще те черпя сладолед, но трябва да си намериш спонсор за пътните ! Ако си намеря аз спонсор идвам веднага до Варна на сладолед !!!  Party

20 лева и няколко стотинки !!!

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Налични 114лв. +1.99 на монети (забравих там да бръкна)

Кифлата - трябваше да я пусна преди да заплатя, та да те бия аз  Twisted Evil

Значи за сега Кифлето оглавява листата. Хайдеееееееее, насам народе...кой ще я "бие", надцака и т.н....?

Последна редакция: пт, 18 авг 2006, 23:22 от Шани

# 25
  • Мнения: 3 153
Айде сега, нЕма да се мериме, че да не тичам до банкомата и да правя второ наддаване Mr. Green Whistling

# 26
  • Мнения: 6 167
към 80 евро . и центове...
останалото е у мъжото.
той ще осигурява уикенда.
аз ще си купувам обувки  Wink

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Какви банкомати, к'ви машинки...  Thinking

Казахме вече - само налично и кешшшшш...
Бъркайте, ровете търсете, но само наличното се брои.


Всъщност Кифле, твоите налични ли са?  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 5 539
Има кеш, не е като да няма Wink Но за сметка на това картата е почти на минимум. Няма да казвам цифри, защото ей сега някой крадец ще прочете и ще дойде да ни ограби Shocked Mr. Green

# 29
  • Мнения: 554
220 кинта кеш, щото днес взех паричките дето ми ги дава държавата за туй, че съм родила човече Money

Общи условия

Активация на акаунт