Кой е по- по- най- богат (или една съвсем петъчна тема)!

  • 3 063
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27 524
2 цента в дънките, които си ги намерих вчера  Grinning (центовете си намерих, де, не дънките)  Laughing

# 46
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Аз имам 50 лева.
Спестих ги от закуски  Mr. Green
А железни пари се търкаллят повсеместно, може да събера още 15-20.

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 1 418

това ми напомня, че аз още не съм ги взела тия 200 лв?
Каква давност имат? Дали ще ми ги дадат или изгоряха?


До три години, ако не ги вземеш - гориш. Така, че действай имаш време.

# 48
  • Мнения: 3 634
22 евро и 50 цента...

Ще ходим с една съседка и децата ни да ядем в китайски ресторант та няма да са за дълго тези пари.

# 49
  • Мнения: 6 993
3 ,17 лв. Мисля,че спечелих кой е най-беден Mr. Green А и 2 евроцента и 1 американски цент,но тях по принцип не ги харча, а си ги нося за късмет. Както се вижда, не е проработилр късметът, поне във финансовата сфера Crazy Mr. Green Laughing

# 50
  • Мнения: 6 206
Не, не водиш  Simple Smile
Сутринта когато отворих темата си погледнах и портмонето - имаше 0,32 лв вътре
Подсетих се да искам от мъжа ми, та сега има 20,32 лв  Laughing
Мен пари не ми требват, защо са ми?
Никъде нищо не плащам, държа пари в брой само ако съм с някой на кафе някъде /и то пак  зависи къде и с кой, щото много рядко съм плащала/ или малкия ако мрънне за бонбони.

# 51
  • Мнения: 4 965
 hahaha Темата е трепач.

И аз съм от бедните.
В момента имам в портфейла 2 лв. и 4 ст. + (ако ги броим) 1 лв. на децата за солетки. И без тях щях да съм, но пратих мъжът ми на вилата, а децата у нашите, за да мога да работя и накарах половинката да ми остави стотинки за обяд, че да не ходя чак до супера, а да пазаря от магазина под блока.
Принципно, пари в брой рядко употребявам - вече и в магазини, и в заведения можеш да платиш с карта.
Гледам да имам пари за градски транспорт и за по 1 кафе, ако изляза непредвидено.
С картите изобщо нуждата от портфейл отпада. Че ние 2 седмици отпуска изкарахме с 20-тина лв. в кеш в джоба на плажните гащи на половинката ми  Sunglasses.
А пари в кеш вкъщи не държим (чак понякога ме е срам, ако се наложи да дам за нещо и все се оправдавам, че трябва да ида да изтегля - поне банкомати вече има на всеки ъгълъ).

# 52
  • Мнения: 569
 180 лв. имам в портфейла, но това рядко се случва по принцип.

# 53
  • Мнения: 6 993
тюх, отивам да харча Grinning Сега, когато ти имаш 20, Азаф е купила солети, мисля, че като си купя една кола и един сладолед и ще спечеля Laughing

# 54
  • Мнения: 5 500
Около 1000-1100, не ми се брояха дребните по 2 и 5 лв. Това само в моето портмоне в това на мъжа ми не съм ги броила.

# 55
  • Мнения: 2 792
Около 1000-1100, не ми се брояха дребните по 2 и 5 лв. Това само в моето портмоне в това на мъжа ми не съм ги броила.

   Много си амбициозна, сигурно сега се връщаш от банкомата, само и само да ми вземеш приза  Crossing Arms Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 629
Имам точно 50.02лв, но знам къде живее Афродита Mr. Green

# 57
  • Мнения: 136
В портфейла имам... 600 лв. под формата на сметка за парно.  smile3514 Добре че беше темата та да го отворя и да се сетя. Не ме кефи да нося портфейл, държа си парите в джоба на дънките. Сутрешния статус беше 57 стотинки, добре че беше мъжа да презаредя  Smile

# 58
  • Мнения: 6 206
Около 1000-1100, не ми се брояха дребните по 2 и 5 лв. Това само в моето портмоне в това на мъжа ми не съм ги броила.
Shocked
Дано са ти по 100 и 50, иначе, как го сгъваш това портмоне.

# 59
  • Мнения: 4 965
Имам точно 50.02лв, но знам къде живее Афродита Mr. Green

Ако споделиш, може да запаля колата и да дойда да изкарам няколко дни на морето  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт