Споделете впечетления от лятното си пътуване до България!

  • 5 363
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 167
Ще ви разочаровам, но аквариумът вече не е с бръшлян - съвсем гол е, едвам го познах Sad
Ей, в Евксиноград ще отида другия път. Не знаех че е толкова хубаво!

може би са го боядисвали или ремонтирали и затова да е отишъл и бръшляна.

Преди няколко години бях на едно парти  покрай Варненско лято ,  и там беше и кмета на Варна, с който разменихме няколко думи и аз естествено казах, колко е красива Варна.
Той каза, че ако не трябва общината да дава в държавния бюджет, откъдето после да се разпределят парите Варна ще е пълно чудо.  Градът печели страшно много пари и това, което виждаме е малка част от това, което би могло да бъде.

# 61
  • Мнения: 13 512
Ще ви разочаровам, но аквариумът вече не е с бръшлян - съвсем гол е, едвам го познах Sad
Ей, в Евксиноград ще отида другия път. Не знаех че е толкова хубаво!
Сега погледнах,че снимката е от 12.9.2004. Ако трябва да съм откровена-тази година не съм  ходила там, но не ми се вярва да  няма бръшлян...ще взема да отида тия дни да проверя newsm78

# 62
  • Мнения: 2 257
Ква стана тя - във Франция в сряда не се работи
А пък аз се ядосвам, че в неделя тук затварят магазините в 6 и все го забравям този факт.  Laughing
И аз се ядосвам на точно същото нещо и неделята съм я отписала като ден да се върши работа. Laughing Макар че по някакви странни закони, точно в неделя следобед около 5-6 ми се тръгва по магазини, така спокойно, с кеф Crazy

Ние тази година не успяхме да отидем в България, но мои приятели дадоха положителни отзиви за Пловдив, който дълго време изоставаше.
В Пловдив бяхме миналата година, с мъжа ми - и на двамата ни беше първо посещение в града, за мой личен срам, трябваше мъж американец да си намеря, за да посетя Пловдив покрай него Embarassed, но останахме страхотно впечатлени от града, но стария град, за новия нямаше време...Особено той се захласна пред Амфитеатъра (има си хас да не се Wink), а на мен ми събраха очите къщите музеи и най-вече етноресторантите...Страхотно нещо е Пловдив, много бях горда с него като го обикаляхме! Друг е въпросът, че за Добре дошли се хакнахме най-напред в циганската махала (объркахме пътя) и стана толкова весело и забавно, че и до ден днешен се смея на някои незабравими картинки от сиганското ежедневие. Laughing

# 63
  • Мнения: 7 430
Лелее Монда, страхотна си Hug
Не ми казвай, че си била на всички тези места  Crossing Arms завиждам и то не благородно  Wink

...а ти си голяма свежарка Mr. Green

Заповядай след 49 дни в Сливен да го вместиш и него в сайтчето си Wink

# 64
  • Мнения: 907
Даа, наскоро са го махнали бръшляна - рушал сградата. Много места може да са по-хубави отколкото изглеждат в цяла БГ и не винаги са нужни толкова пари, колкото грижа и акъл. В това съм убедена, ама ...

# 65
  • Мнения: 13 512
Лелее Монда, страхотна си Hug
Не ми казвай, че си била на всички тези места  Crossing Arms завиждам и то не благородно  Wink

...а ти си голяма свежарка Mr. Green

Заповядай след 49 дни в Сливен да го вместиш и него в сайтчето си Wink

Милата тя, как брои дните до завръщането в България! HugИ аз така съм ги броила. Мерси а поканата, пожелавам ти страхотно да си изкараш и като се прибереш в Канада, да се разпише пак в тази тема!
Да, на всички теи места съм била, а ако знаеш на колко още искам да отида....ама това е една друга тема:-)
Заповядй във Варна като си дойдеш, за да ти покажа всичките и прелести Laughing

# 66
  • Мнения: 7 430

Да, на всички теи места съм била, а ако знаеш на колко още искам да отида....ама това е една друга тема:-)
Заповядй във Варна като си дойдеш, за да ти покажа всичките и прелести Laughing

Ако искаШ - ела ни и тук на гости - най-сериозно го казвам Hug
Благодаря за поканата за красивия град Варна  bouquet ...и си говорите, че вече е станал 2-ри по големина и как няма да е като тук има толкова много пловдичани из квартала Wink а от Варна .... newsm78 а има един ерген Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 67
  • Мнения: 13 512
СГОДИХМЕ СЕ! СГОДИХМЕ СЕ!

# 68
  • Мнения: 7 430
Оки...готово Wink
На около 40г, добре сложен, от вчера е студент, но и работи, обича спорта....друго  newsm78

...Оспамих темата, за което се извинявам Blush
Коктейлче  Wink
 

# 69
  • Мнения: 2 959
...иди в душкин, ...може да става дума за сравнение...
Lennie, къде е салона на Душкин, /питам от чисто любопитство, защото едно време имах едно момче в офиса ми с таз фамилия, а тя не е често срещана/? newsm78

...радвам се,че живея тук,честно ви казвам. ...
Монда, поздравления и от мен за невероятният сайт, или може би по- скоро за живота който си водила и за всичките спомени и впечатления с които си се заредила.  HugА защо като харесваш Варна е тоз надпис в аватара Ти, пак ли командировка или завинаги? newsm78

# 70
  • Мнения: 6 167
Ама оспамихме я сериозно таз тема)))
Душкини - единия салон е точно срещу НДК на Витошка
има един на Патриарх Евтимий. за други не се сещам в моемнта

Душкини са бръснари от няколко поколения  Wink
Баш Душкин е пълен откачалник, но, добре стриже)))

# 71
  • Мнения: 7 091
НАистина Варна много се е променила- и то в положителен смисъл. Казват,че вече е по-голям град от Пловдив и съм склонна да го вярвам/официално не е обявено/. Добре облечени хора по улиците, хубави коли, красиви заведения...каквито почти не съм виждала по света.Много нови сгради- при това красиви. Чисти улици...радвам се,че живея тук,честно ви казвам. Харесват ми и Златните- хубав,модерен европейски курорт за купонджии...
Ще се радвам и вие да дойдете и да  споделите моите впечатления.

Аз съм от Варна.... и Монда, като те чета честно разтапям се  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 363
Благодаря за препоръките( фризьорски салони). Вече не живея в София за да се възползвам от услугите им, а да чакам докато си отида... Grinning. Явно за 5 години нещата доста са се променили.

# 73
  • Мнения: 907
Ето и нещо за душата:

http://photo-forum.net/joro/

# 74
  • Мнения: 1 909
Даа, наскоро са го махнали бръшляна - рушал сградата. Много места може да са по-хубави отколкото изглеждат в цяла БГ и не винаги са нужни толкова пари, колкото грижа и акъл. В това съм убедена, ама ...
Vie puk za edin brushlyan li ste? Akvariumut ne raboti veche.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт