Отговори
# 255
  • Мнения: 393
Здравейте  Simple Smile
Нашата пералня има такава програма и при нея сам можеш да си регулираш температурата на водата за пране. Когато е на 30 или 40 градуса можеш да пускаш разноцветно пране. Само дето аз нямам представа на колко градуса трябва да се перат бебешки дрешки, трябва ли да са в пералня или на ръка и с какъв препарат? Моля, някой ако е наясно да ми каже.   Rolling Eyes

# 256
  • Мнения: 1 043
преди малко ми изпрати една мама подарък - чашки виа с лъжички на авент и четка с гребенче от естествен косъм на чико- сега малкия човек ще- неще трябва да се ражда космат  newsm47
аз и бях дала една моя картина- защото си търсеше за подарък и тя искаше  да ми върне жеста Grinning
илияна не само ти си така засъжаление наистина сме вкупом всички  Weary
а и аз гледам все да си изпрося малко ласка - масажче това онова от таткото, а той все зает - сега тъкмо пазаруваше от тук таме бой  и започва да боядисва на бебо стаята, тя си е розова а той сега ще я прави някакво никакво оранжевикаво кафеникаво жълто smile3516 , а с него не се спори както се казва с радиото не се спорело ама поне можеш да си го изключиш пък аз ... ще си го търпя smile3505
чак пък на ръка не се захващай да переш а на дрешките си пише колко гр.

# 257
Еееееееее-писах,писах и все не иска да го побликува #2gunfire
Добре дошла на новата мама Hug
Радвам се че ви хареса кътчето на нашия бебо Flutter
Ще се оплача др път че толкова пъти го написах,че направо ми олекна hahaha
Лек ден,не се преуморявайте lovekiss

# 258
  • Мнения: 393
Благодаря Krissie  Simple Smile
Честно казано не се бях сетила че то си е горе - долу като за голям човек, а пък и още не съм разглеждала дрешки. Ние се занимавахме с ремонт, взехме креватче и скринче (което вече сглобихме и вече можем да пълним) Тепърва ще обикаляме за дрешки и други такива newsm53

# 259
Да ви кажа на нашата пералня има просто едно биберонче-тя на всяка програма си е с определени градуси.В смисъл биберон-бебешко, розово 40грдуса -дънки, синьо с ръчички-интензивно пране, само ръчичко-ръчно пране.Дано сте разбрали.Та се чудя тази електроника дали да си слагам всичко на куп и тя да си пере.За прах за пране мисля да взема Тео БЕБЕ.Прах един път наши дрехи , за да видя как е и ми хареса.Абе ще взема да пробвам тази програма пък да става каквото ще.Само цветово ще ги съобразя.
Ле-ле, някой се е разготвил от долните етажи и сега ми мирише на мусакичка.......  Sad
Ще взема малко по-късно да си направя и аз newsm78

# 260
  • Мнения: 393
Да ви кажа на нашата пералня има просто едно биберонче-тя на всяка програма си е с определени градуси.В смисъл биберон-бебешко, розово 40грдуса -дънки, синьо с ръчички-интензивно пране, само ръчичко-ръчно пране.Дано сте разбрали.Та се чудя тази електроника дали да си слагам всичко на куп и тя да си пере.За прах за пране мисля да взема Тео БЕБЕ.Прах един път наши дрехи , за да видя как е и ми хареса.Абе ще взема да пробвам тази програма пък да става каквото ще.Само цветово ще ги съобразя.
Ле-ле, някой се е разготвил от долните етажи и сега ми мирише на мусакичка.......  Sad
Ще взема малко по-късно да си направя и аз newsm78

На 40 градуса не би трябвало да пусне нищо  Simple Smile
А за мусакичката, мммммм аз готвих вчера една и й сложих и тиквичка и патладжан и стана бързо и вкусно Party НАПРАВИ СИ!!! newsm10

# 261
  • Мнения: 59
Здравейте мамчета,
Румена добре дошла при нас и леко бременеене.
При мен нищо интересно освен че съм се ококорила от 3ч и умрях от яд,че в къщи нямам комп.
Аз в неделя ходих в Бялата къща но нищо не ми "хвана"окото.Все още бяха летни неща.Искам да Ви кажа ,че в Дружба има един страхотен магазин ,който поддържа малко по ниски цени от "къщата",а асортимента е бая по-голям/разликата в цените е около 1лев/
Моя син се връща в неделя итолкова ми е домъчняло ,че вече броя минутите.
Тази тема бая бързо я изписахме ,а никой не дава идеи за нови заглавия/мен хич ме небива в тези неща/
Лек и прохладен ден Peace

# 262
  • Мнения: 1 671
Току що изпрах дрешките на бебешона и одеалцата. Взех прах Тео бебе, но от по-малките пакети да го пробвам. Много майчета перат с такъв, а леля ми горещо ми го препоръча. Нашата пералня има същите знаци, ама аз повечето програми не съм ги пробвала. Само това за бебешкото пране го няма. Аз пуснах дрешките на програмата, на която си пускам нашето пране - смесена на 30 градуса. Казаха ми, че не е нужно на 60 да се перат, защото после ще ги гладя, но пък задължително трябва второ плакнене (при мен картинката е едно легенче с пунктир). А и още нямало яки петна по дрешките, на които да им трябва по-солидно пране - това е само за дезинфекция. Не сложих обаче омекотител - страх ме е за малко бебенце, повечето ми познати казаха след 3 месец.

# 263
  • Мнения: 5 178
Привет и от мен майченца

тъкмо се връщам от доки, моето бебче е едно голямо послушанче - голямо-2470, а послушанче, защото отново е заело правилната поза с главичката към изхода.. Hug Heart Eyes (пу-пу дано си стои така до края и да се разминем с ножа)..

А за ремонтната тема хич не ми се и говори, харесахме плочки за банята е да ама светлата плочка ще пристигне в Бг най-рано края на септември #Crazy.. големи сме късметлии пък толкова ги харесах, че не ми се гледат други  #Cussing out

Добре дошли на новите майченца, желая на всички успешен финал и за награда по едно здраво бебче

# 264
  • София
  • Мнения: 234
rosi 78 дай повече инфо за този магазин в Дружба - къде точно се намира?

Аз абсолютно нищо не съм купила нито за родилното нито за бебчо, въпреки че от доста време не ходя на работа, направо се чудя дали ще ми остане време като ви слушам как вече перете и гладите... Просто съм като пате в калчища, изобщо не знам откъде да започна с покупките. Сигурно като започна ще се ориентирам.

Момичета, снощи цяла нощ на моменти все едно нож ми минаваше през кръста - някакви странни спазми. Чудих се дали това са контракции  newsm78 Не чувствах иначе силно стягане на корема. Малкото време за което заспах ме гониха зли кучета, като се събудих схваната чух, че под прозореца ми лаят поне 200 бездомни кучета. Направо ми иде да се обадя на ветеринарен контрол или да напиша писмо на столична община, ама какво ли ще направят като по приютите сигурно е full, а и не им е евтино да ги отглеждат.... Но направо ме побъркват тия кучета, на безсънието и кошмарите отгоре само те ми липсваха да ми стържат по цяла нощ. Поне спазмите изчезнаха когато започна да се развиделява. Цяла нощ мъжо ме питаше какво ми е, но не му казах, че нещо ме притеснява, защото и аз не знаех какво Sick

# 265
  • Мнения: X
Здравйте, мами с кореми!
 Да ви почерпя с beer3или пък Popcorn  за Tada на моята мила мама. Да ми е жива и здрава и все здрави внуци да гледа. Тази година и брат ми ще си има бебче newsm44
Алекс126, успех с лелгото. Дано намериш това, в което наистина да се влюбиш!
Добре дошла на новата мама Румена. Брат ми се казва Румен.
Веничка, къде е това дрийми за 200лв.? И аз съм им почитател.
Момичета, да ви се оплача. От вчера имам страхотни отоци на краката, особено на десния. Направо нямам глезен smile3518 и ме боли.
Чао от мен и приятен ден на всички!

# 266
  • Мнения: 59
Магазина се намира при бившия Техномаркет,сега е магазин Европа.Като тръгнеш в посока към пазара,първо има едни магазинчета после 5-6 сергии за дрехи и после е магазина до него има за ел.уреди.Надявам се да съм те урентирала горе долу.Ако не си ме разбрала Кажи ще се опитам по точно да обясня.
От Бялата къща бях купила на сина си една пижама когато отидох в този магазин тя беше с1лв по-евтина.Не мога да си го обясня като знам,че в Х.Димитър си шият нещата сами

# 267
  • Мнения: 393
В Хаджи Димитър си шият нещата, но при тях идват и фирми на разменни начала, а идват и фирми само с поръчка за шев и после им оставят стока за продажба. Това е причината не всичко да е евтино. Аз живеч наблизо и съм ходила за подаръци на бебчета, а и съседката ми роди момченце преди 2м. и с нея също се разхождахме до там и разпитахме жената.......... Simple Smile




# 268
  • Мнения: 393
Мачо, да ти е жива, здрава и щастлива рожденичката Grinning




# 269
  • Мнения: 6 619
Ma4o   да ти е жива и здрава мама и скоро да се радва на внучета  bouquet
PC (коте) бебчо едва ли ще се обърне вече!
Моето легълце за бебчо е пристигнало и утре ще си го вземем най-сетне !!! Hug
Ще го кача да го видите.

Общи условия

Активация на акаунт