Отговори
# 270
  • Мнения: 278
Мачо, ЧРД на майка ти! Да ти е жива и здрава, че ще има да помага, особено, щом и брат ти ще има бебе!

Дриймито го намерих в един магазин в Павлово, ще ти го обясня от околовръстното като караш от Бояна към Горна баня, подминаваш един офис на бруната и един голям магазин - аутлет на Адидас, веднага след това е светофара за Павлово и на 100 метра надолу, от лявата страна ти се пада магазинчето, не е мн. голямо. До него има един рест. Тачев и магазин Платан. Дали не се казва Пушкин тази улица...  Thinking

Все забравям да кажа добре дошли на новите мами и в тази връзка, dbs според мен няма нужда чак толкова да се втелясваме с това пране и гладене. Переш си на 40 гр. с бебешкия прах, естествено че смесено, то ако му делиш на цветно и бяло за по 2 чорапа трябва да пускаш пералня! Когато имаш време гладиш, като нямаш не гладиш, какво толкова?!

Но ще взема и аз да пазарувам вече, че и мен ме психясахте, че нямам нищо подогтвено!  Crazy

# 271
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Здравейте бременелки Wink Wink
Как сте днес??
Ma4o да ти е живо и здраво майчето и много много скоро да се радва на внучета   newsm51 newsm51 Благодаря ти за пожеланието надявам се скоро да ме осени любов от пръв поглед Crazy Crazy Crazy
Оска мила питай по моя въпрос ако не ти представлява проблем.Много ще съм ти благодарна.
Момичета искам да ви попитам нещо.Вчера се видях с моя позната която също е бременна и се разприказвах ме.Стана въпрос,че моето бебче е седалищно и все още не се е обърнало и тя сподели с мен ,че преди време и нейното било така и доки и казал,че ако не се обърне ще и каже упражнения които да прави за да помогне с обръщането. newsm78 newsm78 smile3506Някоя от вас чувала ли е такова нещо?Знаете ли за такива упражнения?Много ми се иска да пробвам ако наистина има такава вероятност с упражнения да накарам бебо да се обърне.Изобщо не ми се ще да се стига до секцио.Истината е ,че ме е шубе Weary Weary smile3518

# 272
  • Мнения: 6 619
alex126 някъде из форума бях срещала такива упражнения провери с търсачката. Peace

# 273
# 274
  • Мнения: 109
как сте корем4ета???Wink нашия татко си взе 3 дена по4ивка и му се радваме с каката дружно...
кога по4ват последните прегледи...разбрах,4е в 9 месец се ходи всяка седмица...ще ми се разкаже играта...

# 275
  • Мнения: 518
алекс,утре ще питам.
днес бяхме на училището за родители на "Тина Киркова" и точно твоят въпрос се обсъждаше.споменаха за упражнения от йога-нещо като пълзене на колене и лакти/не са изпадали в подробности/,което от една страна ,наистина имало ефект за обръщането на бебчето,но от друга ,можело да доведе до оплитане на пъпната връв и възелче -да не дава Господ!това е всичко,което знам,но според мен ,по-добре да не рискуваш!

# 276
  • Мнения: 165
Благодаря за топлия прием  Grinning!
Дано ви е леко на всички до края. Като чета какво сте написали май е време и аз да подготвя някои неща, че едва ли бащата ще е във възторг, да му оставя цялото пране и гладене.
Какво точно е това училище в "Тина Киркова"? Оня ден се записах, но хич и не разбрах дали е нещо повече от лекция? Знам от една медицинска сестра, че бебетата имат чувство за гравитация отпреди да се родят и тя накарала сина си да се завърти с главата надолу като поседяла на челна стойка. Не знам дали теорията е вярна, но съм убедена, че го е направила. Съмнявам се, обаче дали е по силите на всеки и дали не е просто градска легенда.

# 277
  • Мнения: 518
училището в "Тина Киркова"-всъщност е една лекция за самото раждане от момента в който започнат контракциите в къщи и трябва да се тръгне към болницата до изписването на майката и новороденото.информацията е систематизирана и доста сбита,но според мен дава ясна представа за етапите на раждането и поведението на родилката и лекарският екип,макар,че прилича на PR акция/то май си е точно такава/.следва разходка из родилното отделение,обикновените и ВИПстаи.включва и безплатен преглед на 3Д ултразвук,но ние нещо се объркахме и си излязахме без да го направим.

видяхме такива сладички малки бебчета  ylinfant  ylinfant  ylinfant!аз на това най-много се радвах и май вече успявам да свикна с миниатюрните им размери.преди ми изглеждаха чак плашещо мънички!

да си призная,родилното ми се видя голяма мизерия и боядисано в един студен бледосин цвят,който го прави още по-неуютно.аз в болница не съм стъпвала/Слава Богу/поне от 15-20 години и явно съм си представяла ,че е значително по-приветливо.обаче това си е жива глезотия и знам ,че най-важно е раждането да мине безпроблемно и при способен и отговорен екип!

# 278
  • Мнения: 216
Mами,може да гласувате за мен в списание "Моето бебе и аз" -Мирена Делимоллова.БЛАГОДАРЯ ВИ!  love001   Как да си ка4я снимки тук за да ме видите и мен?    http://moetobebe.net/konkurs.php

Последна редакция: сб, 26 авг 2006, 01:49 от myrena

# 279
  • Мнения: 1 128
     Здравейте,мам4ета Hug
     Днес пак обикалях по магазини,но нищо не купих.Не ми хареса това което видях.
     Мимита,нашите бебета ще са есенно зимни,затова е по добре да са със кош,защото ще са по добре предпазени.А и която и да е коли4ка от нормалните не е съвсем в легнало положение,а това е вредно за дребосъците.
     Тарлеж4е,ами така е с тесните дрехи,аз сега не ги понасям въобще.
     Ма4о,4рд на твоята мама и на есен най послушните внуци да я радват.
     Алекс,относно обръщането на бебетата се обсъжда в последната тема на бременните 4ужбински мами  в "родители в 4ужбина"
     Отивам да опитвам да ка4а и мой сним4ици в албум4ето.

# 280
  • София
  • Мнения: 234
оска, ама те от болницата при записването не ви ли дадоха отделен час за УЗВ? При мен така беше, а и още 2 момичета ми казаха същото... Все пак ако са пропуснали и ако се обадиш да питаш предполагам, че ще ти кажат кога да отидеш.

мирена бих гласувала за теб ако знаех коя от тези бъдещи мами си ти, не видях никъде името мирена, малко ми се спи вече...

хайде лека нощ и да спите, ей!

# 281
  • Мнения: 639
ЗДРАВЕЙТЕ НА СЛАДКИТЕ КОРЕМЧЕТА,от няколко дена само ви чета но ме мързеше да пиша Blush.Качих и аз една две снимчици ето ме и мен        http://www.snimka.bg/album.php?album_id=56997                                                                                                                                Утре ще ви кача снимки и на креватчето Party вече съм почти готова с покупките,това е най голямото удоволствие през бременеенето.Чао за сега Heart Eyes

Последна редакция: сб, 26 авг 2006, 01:30 от gudza

# 282
  • Мнения: 1 128
     Егати каръка съм напоследък с PC-то и връзките.От един 4ас се опитвам да ка4а три снимки и не се зака4ват.Оф,sorry,4е се оплаквам.

# 283
  • Мнения: 2 577
Привет и от мен Laughing
 
Успех Мирена  Peace

 nbirthday на кандидат бабата, да е жива и здрава и на много внуци да се радва
 
Embarassed а аз нищо нямам още купено и нищо не съм и набелязала още. Объркана съм.
А като ви чета и гледам снимките - направо сте супер. Пазарите, перете, гладите... Браво на вас!! Такива сладурски стаи, ами креватчета... пък дрешки...лелееее.....Супер са

 Sad Вчера реших да пообиколя магазините, първо за да измисля подарък за едно бебче на моя приятелка, и второ да се ориентирам вече и аз към покупки, че нищо не съм купила още дори и за болницата. Та влизам аз в магазина и поогледах се за подарък и след като погледа ми се спря на бодитата за новородени, продавачката веднага дойде и ми казва: "Ама аз като ви гледам - рано ви е още да гледате бодитата, кога ще раждате", и аз и отговорих без да конкретизирам дата "Октомври", "Е, ами кво сте се разбързали, елате края на септември, пригответе 50-60лв. аз най-необходимите неща знам кои са, ще ви ги дам и сте готова" Останах като в необрано лозе, след като тя се обърна и отиде в другия край да си подрежда нещо. Почувствах се изгонена и си тръгнах, направо ми уби мерака да ходя и по други магазини…

 newsm78 Утре смятам да прескочим до Метро, ученическата промоция е започнала. Ще напазарим всичко за ученика и смятам следващата седмица сериозно вече да започвам с приготовленията и за беба. Поне сака за болницата да бях си  приготвила!!! ooooh!

# 284
  • Мнения: 216
     Егати каръка съм напоследък с PC-то и връзките.От един 4ас се опитвам да ка4а три снимки и не се зака4ват.Оф,sorry,4е се оплаквам.

И аз не мога да ка4а снимки Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт