Кога си приготвихте сака за родилното?

  • 3 656
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
В осмия месец, нямах търпение. Така приготвен стоеше в един ъгъл срещу спалнята и като го погледнех ме обземаха вълнения за раждането.

# 76
  • Мнения: 287
Като влязов в деветия месец.
Което бях забравила да сложа или имаше нужда от нещо ми го носеха допълнително.

# 77
  • Мнения: 2 897
Ами три седмици преди термина и седмица преди планирано секцио,а Боби се роди три седмици преди термина Wink
Тъй като останахме в болницата 10 дена постоянно ми се носеха разни неща,по едно време се шегувахме,че съм си направила стаята уютна като втори роден дом Laughing

# 78
  • Мнения: 648
   В края на 8 месец Grinning Беба се роди 20 дни преди термина, и се радвам, че бях се подготвила Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 3 929
1 месец преди определения термин - за всеки случай.

# 80
  • Мнения: 3 334
в началото на 9-ти месец!

# 81
  • Мнения: 1 448
Като ми изтекоха водите  Laughing

# 82
  • Мнения: 419
Като ми изтекоха водите  Laughing
И аз така  Embarassed

# 83
  • Мнения: 329
Като влязох в деветия приготвих необходимите нощници, чехли, хавлийки и др., водите ми изтекоха десет дни преди термина, сложих всичко в сак и в суматохата забравих вилица, чаша , вода и др., с които се снабдих от кафето в болницата, тъй като храната в болницата не струваше.

# 84
  • Мнения: 992
В началотона 9-ти месец  приготвих най-необходимото, а всичко останало - четки за зъби, гримове и т.н когато ми започнаха контракциите, т.е. в същият ден преди да родя.

# 85
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз.Връщах се донас да си го взема и бегом към болницата!

# 86
И аэ така !!! Grinning ,но само първия път , вево ни иэненада с около 20 дни... !!! А втория  път всичко си ми беше готово ... но си бях забравила личната карта Embarassed Grinning , абе шоу си е ...Съпруга да е наблизо и това е !!!

# 87
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
След първата ми консултация за 9 месец

# 88
  • Мнения: 4 621
В началото на девети месец Grinning

# 89
  • Мнения: 3 356
В началото на 9 месец-бях се настроила,че ще родя по-рано,но не би  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт