КАК И С КОГО отпразнувахте първата годишнина от сватбата ви?

  • 2 250
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 917
Точно на деня не ми беше до празник - татенцето  ми/мир на праха му  Praynig/  се бе разболял от рак и изживяхме някакъв кошмар - по това време беше в Раковата  Sad....тази година си го отпразнувахме тримата - с Гери Heart Eyes

# 31
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ние, кумувете и два тумбака - моят и и куминият!

Родих 5 дни след това, а кумата - наскоро след това!

# 32
  • Мнения: 3 334
Първата година празнувахме с кумовете!Втората година сами на ресторант,защото кумовете бяха на море,а и тази година се очертава да е так.

# 33
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ние решихме да си направим пътешествие. Натоварихме се в колата - аз, мъжа ми и бебето, което нямаше и два месеца. И къде, къде да отидем, в Колорадо много хубаво, ама далечко.  Heart Eyes
Отворихме картата и хоп! Панагюрище. Град с история, име и всичко останало. Никога не бяхме ходили. Напред, към Панагюрище!  car003
 А то една жега, не знам бебето как устиска, горкото. В Панагюрище, неделя, бомба паднала. Къде са старите къщи, музеи, къде е историята?  Joy
Намерихме едно ресторантче с прохладна градина, фонтанчета и чудеса, хапнахме и хайде - обратно.
Голямо приключение беше, много се забавлявахме и едва ли някога ще забравим първата си годишнина. И Панагюрище.  Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 502
първа само двамата у дома на свещи и романтична вечеря. Simple Smileза втората сме резервирали романтичен уикенд на морето Grinning

# 35
  • Мнения: 4 473
Обяд в ресторант с кумовете. Следващите с повече хора.

# 36
  • Мнения: 1 172
На тези годишнини сме само нашето семейство и семейството на кумовете. Родители, братя и сестри не каним.

# 37
  • Мнения: 7 914
Ще си го празнувам само с мъжа на ресторант Peace

# 38
  • Мнения: 2 040
Първата, дори и втората отпразнувахме само двамата в ресторант ... и занапред мисля този ден да излизаме някъде само ние .. не бих поканила нито кумове, нито родители, никой ...

# 39
  • Мнения: 3 388
Ние планирахме 5 дни в Барселона, но мъж ми в последния момент намерил изгодни самолетни билети до Бг и ги купил. Решил човека изненада да ми направи  Grinning та сега ще празнуваме там на ресторант с приятели и роднини-мама организира малко парти по повода Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 5 391
В къщи с родители, братя и сестри.

Общи условия

Активация на акаунт