Нова седмичка нека бъде с повече хубави новини ! 21.08-27.08

  • 11 695
  • 315
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Здравейте!

Вики, честитоооо ! И мисля че е време да си смениш лентичката  Wink

Елфче, я горе главата  Naughty Бебето ще дойде, когато му е времето, бъди сигурна!

Пожелавам ви по-прохладна седмичка, че ние тук на морето изпукахме от жега  ooooh!

# 16
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
След двуседмично отсъствие и една мнооого хубава почивка отново се включвам във вашите редици.И то с прекрасна новина:)
БРЕМЕННА СЪМ...

Ей така се правят нещата Wink
Честито, Вики!!!
Лека и безпроблемна бременност Simple Smile. Неприятните "екстри" ще продължат още около 2-3 месеца, като влезеш в 4-ти месец ще ти е по-лекичко и приятно Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 498
Здравейте момичета Hug,
Елфче - много ми е мъчно като чета, горе главата - ще стане всички се мъчиме и ни отнема време , на някои и години , но хубавите неща на стават лесно , това дето се забременява от раз е мал шанс Rolling Eyes, Спокойно ще видиш , че един ден ще се смееш над днешните си притеснения Heart Eyes
Меги , здрасти и добре дошла, радвам се , че си почина , предполагам си по- спокойна и с нови сили на фронта - прегръщам те !
Диди , мила - в теб ми е надеждата тази седмица!!
Лея , може да си сгазила и ти лука а ?  Party Хайде дано!!!
Мегита , къде си бе девойко ? Всички те мислят , какво става?
Нелиани - стискам палци.
Чакам една мацка да се появи да всее бременни хормони - АЯ - ти си !!!
Иначе , на мен днес ми е последния работен ден , искам на МОРЕТООО вече , решихме да ходим в Черноморец и на плаж на Градина. Много искам вече , а и там ще ми минат дните бързо , така че като се върна ще е време за тест.  baby_neutral
Приятен ден на всички ВИ. Hug

# 18
  • Мнения: 1 037
Честита бременност на Вики!Успех ти желая!  bouquet
Елфче,не се отчайвай!Не знам какво си правила досега,но най-важното е да си избиеш лошите мисли от главицата,дори се постарай да не мислиш за бебче.Казвам ти го от опит,първия път забременях на 6-7 месец,при положение,че си следях БТ и всичко беше като по учебник!Стискам палци скоро да се сбъднат мечтите ти!
Иначе при мен първия месец бебеправене е неуспешен.Закъсня ми два дни и тъкмо потривах ръчички и на връх рождения ми ден(19.08) ми дойде ЛеЛята SickНа всичко отгоре и катастрофирах(леко,но все пак.... Tired) един час по-късно,в колата с детето,абе въобще не е за разправяне моята....
Хайде приятна и плодотворна седмица! Heart Eyes

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 11:53 от Дидка-ръжената питка

# 19
  • Мнения: 1 925
Viktoria_26 , Честито и леко бременеене !   bouquet
Леичка, е ти си първата, на която таблицата не и познава...  Wink

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Елфче съжалявам дано това да е последния месец в който плачеш заради дошла лелка Hug
Viktoria_26 честито миличка  bouquet
mari_eta ти кога се връщаш на фронта?Аз чакам да ми дойде и да ми минава че да ходя на преглед да видим кога ще даде доктора зелена светлина.
Иначе на морето си изкарахме много хубаво чак не ни се тръгваше-разтоварих се може да се каже че вече съм добре само дето малките бебчета по плажа така ме разчустваха..

# 21
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Меги,аз принципно трябва ноември,обаче всеки момент си чакам резултата от ЧХГ-то и после ще ходя при друг доки,защото се чувствам напълно здрава и готова и се моля да ми даде зелена светлина по-рано Praynig...стискайте ми палци fingerscrossed!

# 22
  • Мнения: 456
Viktoria, Честито и леко бременеене!   bouquet

MEGI, дано.....  Praynig на теб ти желая зелена светлина много, много скоро!   Heart Eyes

Дидка, ще се постарая да съм позитивна.... аз съм, но искам и да съм активна, а не само да седя и да чакам... вече 9 месеца чакам и 9 лелки посрещнах.  Cry

Какво сме правили ли? Аз на 6 месеца ходя на профилактичен преглед и пускаме цитомаски...всичко е на 6... преди месец правихме и спермограма. Резултатите бяха добри с изклучение на подвижноста която е 40% при долна граница 50%. Изписаха на Трибестан и Герикапс. Но от тук не знам как да ги купим... та в тази връзка искам да ви питам знаете ли дали има подобни лекарства в швейцария, германия, австрия...? Или от къде да намеря съставките на тези лекарства за да питам в аптеката?

magdalina, аз всеки месец съм спокойна и не дава резултат... може би като съм неспокойна ще стане....  Tired

svetli, я прати малко топлина насам че тук над 15 градуса не иска да се качва.... 
Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 4 272
Вики, честито  bouquet Леко бременеене и леко раждане!
Дидке, а ти какво си преживяла Shocked...добре, че катастрофата е била лека. Внимавай много. В тая жега шофьорите са много разсеяни, на всички рефлексите им ги няма Tired Дано занапред да се включваш само с добри новини!

# 24
  • Мнения: 1 037
Елфче,не е ли по-добре някой да ти ги прати от БГ тия лекарства?Аз бях купила някакви разтворими витамини на мъжа ми,че да го подсиля милия! Wink
Леа,аз бях виновна,не успях да спра навреме и ударих друга кола отзад.Нямам обяснение на случката,по принцип съм внимателен шофьор,но....случват се тия неща.Дано да ми е за първи и последен път! Praynig

# 25
  • Мнения: 200
Здравейте девойки!  wavey
Честита нова слънчеваседмичка изпълнена с много усмивки и бебешкиновинки!!!
Вики Честитооо!!! Hug Леко бременеене!!!  bouquet
Елфче Hug не се отчайвай мила. Скоро ще стане, ще видиш, само малко търпение и всичко ще се нареди!
Страчи  fingerscrossed Praynig  когато и да се престрашиш да видиш  EFP!
Нелиани и на теб мила  fingerscrossed Praynig!
Мариетка  fingerscrossed доки да ти даде зелена светлинаbouquet
Меги на теб също мила  fingerscrossedbouquet
Моята лелка я очаквам към неделя. Ама тоя месец нямам големи надежди да ме подмине no, че само веднъж кексихме около ову-то. Но все пак в сърцето ми се прокрадва искрица надеждица.
Мегита къде се скри мила? Дано да е заради .

# 26
  • Мнения: 1 419
Елфче, съжелявам, но сега поне знаеш за сауните  Wink Ще стане, ще видиш - търпение му е майката, някои съдбата ни тества малко по-дълго време Confused, но пък после щастието е многократно по-голямо  Hug

Чакам една мацка да се появи да всее бременни хормони - АЯ - ти си !!!
Маги, вчера и днес ги имам не в двойна, ами напрво в петрона доза, така че пръскам яко  Crazy - голяма нерва ме тресе от тия хормони и ми иде да се накарам яко на някой, че поне да ми мине  #Cussing out Joy

# 27
Елфче, няма да плачеш,какино! Такова си ми хубаво момиче! Сигурно бебчето иска да е лятно бебе, може жегата да обича! От личен опит ти казвам,това да "прихванеш" е чудо! 5 месеца се скъсах да кекса по овулация и нищо,то1но месец дето се страхувах,че съм я пропуснала стана!
Та ще се моля за теб! Praynig

А теста и при мен не позна,моя разбойник,по него излиза разбойничка!

# 28
  • Мнения: 166
Здравейте момичета wavey
Честита нова седмичка, пожелавам на всички нечакащи, да видят  EFP. На всички бебеправещи, да се по борят с мъжленцата  luvbed, на бременните лека и без проблемна бременност и едно живо и здраво, сладко бебенце  newsm32, на останалите като мен, на който им е дошла гадината  да не се отчайват, защото  ще дойте и този хубав ден да видим и ние тези две чертички EFP не губете надежда  Hug

Най-искрено Ви желая УСПЕХ newsm10

# 29
  • Мнения: 9 990
Страчи-и на мен не ми позна твоята табличка-момиченцето ми според нея трябва да е момченце... Rolling Eyes
За теста са ти казали всичко-действай!
Честито на Вики! Hug
Елфче, поплачи си, минава ....от опит знам.Ако няма проблеми-ще стане!  bouquet
Лека седмица на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт