Проблем със забременяването

  • 881
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте , от 2 години правим опити за бебе , но не се получава имах една биохимична бременост април месец което ми подейства като коршум в сърцето . Ходила съм на репродуктивен специалист във Плевен , но от там само разбрах , че матката ми е добре и имам поликизтозни яичници . Пусках си  мин.година (2019) иследвания TSH ft4 ft3 , в норма са и те. Спермограма сме правили тя също е окей , но до тук със репродоктивния спецелист в пряк текст ми каза , че ще ми помогне след като отслабна и до там . Ходих тук във Търново при АГ изписа ми ПИКОЗИТОЛ за яичниците а ние с мъжа ми отделно си пием Pregnacare Before conception .Но нищо не се случва моля  дайте ми съвет , защото вече откачам  на 23 години съм

Последна редакция: ср, 03 юни 2020, 16:28 от Не се сърди, човече

# 1
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 238
Толкова ми е познато. На твоите години започнах и моите обиколки по доктори със същата диагноза. Ще пиша на кратко, а ако решиш ми пиши на лично с въпроси Simple Smile
Та диагноза СПКЯ при мен и проблеми с щитовидна жлеза. При съпруга ми всичко е наред. Имам един спонтанен аборт. Обиколих лекари в няколко града. Всички казват, че с тази диагноза няма проблем с медикаментозна стимулация да се стихне до бременност. 3 години никакъв резултат. Заехме се сериозно и се насочихме към Тутракан. Там с по сериозна стимулация имам една извънматочна и една биохимична бременност. Продължихме с изследванията и се оказа, че имам и имунологичен проблем, който явно оказва влияние за задържането на плода. Кандидатствахме за инвитро и с подходящото допълнително лечение скоро
ще се радваме на две принцеси.
На линия съм за въпроси и разяснения Simple Smile

ПП Това с отслабването също ми го пробутваха. Да, има някакво влияние, но не чак такова, че да е пречка за забременяване. Моите кг преди бременността бяха 64 кг. при ръст 150 см. Познавам мами и с по-сериозни кг, които са успели. Силно препоръчвам д-р Б. Бойчев в Тутракан, но ако се интересуваш повече ми пиши на лично , за да не излезе като реклама. Все пак обаче всеки препоръчва лекаря, при който е успял, което е нормално. Спирам, че дълго стана Simple Smile

Последна редакция: ср, 03 юни 2020, 18:42 от Elica Jordanova

# 2
  • Мнения: 378
В Плевен има две репродуктивни клиники, защо не ги посетиш.........

# 3
  • Мнения: 8
В Плевен има две репродуктивни клиники, защо не ги посетиш.........


Посетих едната и не останах доволна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт