Пратиха съпруга ми за зелен хайвер

  • 3 535
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Моят съпруг не е бизнесмен, преподавател в университет е.
Не се занимава и не се е занимавал с бизнес. Поради внесената заблуда, че се касае за близък човек - синът на негова първа братовчедка, която е починала той просто реши да прояви човещина.
Не сме се лакомили за пари, както явно някой са решили, просто е решил да помогне на роднина в беда. Явно човекът отсреща е бил доста убедителен.
Калина, забравила съм какво си разправяла  Embarassed, имало глава да пати.
За телевизията и новините - виновни сме лятото почти не гледаме телевизия и сме пропуснали тази информация в новините, а и последните няколко дни всички изкарахме летния грип и хич не ни е било до новини.
На всички, които казаха че са много ербап и не биха се хванали на измамници пожелавам да не ви се случва да сте на наше място.

# 46
  • Мнения: 5 621
ето и от мен една такава:
много внимавайте, когато някой почине какво се случва след това.
просто .. имам чуството, че Те всичко знаят.
в архиви ли ровят..
..............
... но за пръв път разбрахме,  че не сме невидими. После са проверявали дали има някой вкъщи, което пък ни накара да махнем некролога, защото явно се ориентират И така.
Не само. Имаше статия в съботния 24 часа. От ГРАО им дават инфо, играят някакви комбини с чиновници и нотариуси и бая се облагодетелстват.  #2gunfire

# 47
  • Мнения: 877
Моят съпруг не е бизнесмен, преподавател в университет е.
Не се занимава и не се е занимавал с бизнес. Поради внесената заблуда, че се касае за близък човек - синът на негова първа братовчедка, която е починала той просто реши да прояви човещина.

А, така  Grinning Моят баща беше увлечен в същата работа. И той е преподавател в университет, доцент. Явно, те са по-лесни мишени. Съжалявам за случилото се, трудно го изживя, дано при вас мине по-леко. Поне седмица го държа. Успех!

# 48
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Съжалявам за случилото се и добре, че сте се разминали само с пътни разходи.
Аз и друг път съм разказвала, че когато на мен се случи същото, аз се "вързах", отидохме на срещата с полиция(полицаят се представи за мой съпруг), но или полицаите играеха с тях, защото избързаха да ги закопчеят и сделка не можа да се осъществи, следователно и обвинение не можеше да се повдигне срещу тях за измама, или са толкова некадърни, че не ги изчакаха да ги хванат в момент на измамата. У мен остана чувството да се съмнявам в полицията. А така ми се искаше да ги хванат, че да има по-малко измамени хора, макар, че такива измамници вече има много.

# 49
  • Мнения: 522
ето и от мен една такава:
много внимавайте, когато някой почине какво се случва след това.
просто .. имам чуството, че Те всичко знаят.
в архиви ли ровят..
..............
... но за пръв път разбрахме,  че не сме невидими. После са проверявали дали има някой вкъщи, което пък ни накара да махнем некролога, защото явно се ориентират И така.
Не само. Имаше статия в съботния 24 часа. От ГРАО им дават инфо, играят някакви комбини с чиновници и нотариуси и бая се облагодетелстват.  #2gunfire
Може да има нещо вярно.Няколко дни след като дядо ми почина, звъннаха на вратата на баба ми.... newsm78

# 50
  • Мнения: 2 657
Мацки снощи докато разправях за поредната пусната тема от вас по този въпрос на мъжа ми,той се обърна и ми вика ''добро утро'' #CrazyИ на мен ми звъняха преди 2 месеца ShockedНякакъв му се обадил и му казал,4е е негов приятел от София не се ли сещал кой е,и 4е трябва да направи някаква сделка незнам си къде и му трябват пари...;....и после щели да си поделят пе4албата.Моя мъж го оставил да си говори пове4ко да му идат пари4ките и го сиктеросал #2gunfire
А сега пред блока,като казах на комшийките и фризиорката каза,4е са звъняли на родителите и на село и пак са искали ......

Ей тия са за убиване #2gunfireЕбаси идиотите и ментраджиите къде са Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт