Родословно дърво

  • 7 469
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 39 765
отговорих с "не", макар, че съм започнала да сглобявам някакво родословно дърво, и съм стигнала до някъде. Хич не е лесно Simple Smile

# 61
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Снощи случайно попаднах на ето този сайт: http://www.myheritage.com/FP/Company/genealogy.php

По описание би трябвало едва ли не самият сайт да ти изработи родословното дърво, като за целта вие слагате само снимки на семейството, на всичкото отгоре имало и опция да определи кой на кого повече прилича.  Rolling Eyes

Не съм го разучила, че е на английски.  ooooh!

Само разцъках другата възможност на сайта: слагаш си снимката и ти дава 10-те известни личности, на които приличаш.  Mr. Green От 10-те дето ми ги изкара, има и 2 мъже  Laughing Приличала съм си с Камерън Диас и Моника Белучи.  Joy

# 62
  • Мнения: 5 391
Нямаме родословно дърво, никъде нищо не е записано, за съжаление Confused

# 63
  • Мнения: 2 040
Не, нямаме, но и много роднини (някои отдавна починали) не познавам въобще .. Това само с баба мога да го направя, но то ще е само от страна на баща ми (от страната на мама починаха най- близките ми хора, с които евентуално можеше да го направя) .. Така че нашето род. дърво никога няма да бъде сглобено ..

# 64
  • Мнения: 1 403
Нямам. Хубаво е да имаш, после и децата да го разглеждат. Някой ден може и да направя  newsm78

# 65
  • Мнения: 816
Имаме родословно дърво на родата на баба ми ( по майчина линия) за столетия назад, мисля, че родствениците ми наброяват над 100 души Simple Smile в това дърво.

# 66
  • Мнения: 2 673
нямам, но Бих искала да си направя.
По една време даже се зарибих по идеята, но покрай тайфунчето в къщи   Grinning не ми остава време или съм доста изморена.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 511
Снощи случайно попаднах на ето този сайт: http://www.myheritage.com/FP/Company/genealogy.php

По описание би трябвало едва ли не самият сайт да ти изработи родословното дърво, като за целта вие слагате само снимки на семейството, на всичкото отгоре имало и опция да определи кой на кого повече прилича.  Rolling Eyes

Този сайт много ми хареса.Много е лесен за работа.
Благодаря,че го публикува  Hug

Вчера бях при вуйчото на майка ми и той ми даде много ценна информация за пра-пра-родителите ми...не бих я получил от другаде  Thinking  Та той има 3-ма братя и две сестри и аз му казах:
 - Много деца сте били?!
 - Голямо производство! - отговори ми той,смеейки се  Mr. Green
Уви,от страна на баща ми не знам много...само това,което той си спомня,а то не е много.  Sad
Като идем в Чирпан ще разпитвам за рода на съпруга ми и съм готова.
Сега прикрепям и снимки...много е интересно и занимателно(само да има време човек).

# 68
  • София
  • Мнения: 4 578
Имаме, по-скоро имахме. От страна на баща ми. Запознах се с мои девети братовчеди Mr. Green. Ходихме на родова среща. Имаме и снимки. Но това беше през далечната 1987 год. След това дядо почина / той беше организаторът / и нещата приключиха до там.

# 69
  • Мнения: 966
Хубаво е да си направя,ще помисля по въпроса...

# 70
Аз в момента правя родословно дърво и почти съм събрала цялата информация, която мога да изнамеря от роднините. Електронен вариант е и ми е интересно как мога да го направя във вид на книга  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт