Срам ли ви е от мъжете ви...?

  • 9 333
  • 139
  •   1
Отговори
# 90
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не ме е срам

# 91
  • Мнения: 2 950
Определено не ме е срам ! Приятно ми е да се поддържам заради него и заради себе си, но не ме е срам да ме види в какъвто и вид да е!

# 92
  • Мнения: 1 616
Не, не ме е срам. И аз си имам своите кофти моменти, когато драпам по дъното на някоя емоционална дупка и последна грижа ми е дали външността ми ще радва нечие око или не. Наясно съм, че след като ме е "взел", мъжът ми не е длъжен да търпи из дома му да се разхожда блатна вещица, затова се старая да изглеждам прилично. Но и да се позапусна по някаква причина, не е повод за сърцераздирателни драми - нито за него, нито за мен! Малко косми, сенки под очите или олющен лак все някак се преживяват, стига да не са традиция. Бях чела интервю на Шарън Стоун, която споделяше, че никога не се е показвала без грим пред съпруга си (не помня кой точно) - сутрин се измъквала по-рано от леглото, за да се гримира и мъжът й като се събуди, да я види хубава. Е, на такова изтезание не мога да се подложа! Мъжът ми всяка сутрин ме вижда колко съм грозна след като се събудя и о!чудо! - още ме обича! Смятам, че сме достатъчно близки и влюбени един в друг, за да преглътнем несъвършенствата си! Важното е занемаряването да не се превръща в навик! Naughty
Но да си призная, често ми става мъчно (не срамно), че вече не съм така свежа, стегната и хубава, както когато бях на 20... Sad Остаряването ме натъжава и плаши, но едва ли мога да направя кой-знае какво... Това обаче вече е тема на друг разговор! Wink

# 93
  • Мнения: 1 014
Определено не ме е срам ! Приятно ми е да се поддържам заради него и заради себе си, но не ме е срам да ме види в какъвто и вид да е!
Peace

# 94
  • Мнения: 2 309
Не се срамувам

# 95
  • Мнения: 7 837
Жена, която не се е оставяла в ръцете на мъжа си да я обръсне, е пропуснала един еротичен елемент, за който някои дори си плащат. Не лишавайте мъжете си в името на незнамкаквоси  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 3 388
Жена, която не се е оставяла в ръцете на мъжа си да я обръсне, е пропуснала един еротичен елемент, за който някои дори си плащат. Не лишавайте мъжете си в името на незнамкаквоси  Mr. Green

 newsm03

# 97
  • Мнения: 1 370
Не се срамувам и се дразня от този факт, защото по някой път прекалявам с това да не полагам грижи за себе си.

# 98
  • Мнения: 645
Да си призная единствените две неща, от които се притеснявам са килограмите и отпуснатите гърди. Вече килограмите ги няма, но циците в легнало положение гледам да не ги гледа много - много.

# 99
# 100
# 101
  • София
  • Мнения: 6 798
Жена, която не се е оставяла в ръцете на мъжа си да я обръсне, е пропуснала един еротичен елемент, за който някои дори си плащат. Не лишавайте мъжете си в името на незнамкаквоси  Mr. Green
Бе то хубаво, ама моя го е страх да не ме пореже, няколко пъти уж ще го прави, ама като хване самобръсначката и се отказва. Голям страх.

# 102
  • Мнения: 597
Подкрепям Кейси-повярвайте ми,адски еротично е мъж да те обръсне.....и за двамата!

# 103
  • Мнения: 2 609
Не. Той ме научи да не се притеснявам.Heart Eyes

# 104
  • Мнения: 569

     Не ме е срам, но се старая да не ме вижда в моменти, в които аз самата не мога да се гледам!!!

Общи условия

Активация на акаунт