Срам ли ви е от мъжете ви...?

  • 9 335
  • 139
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 2 407
Неудобно ми е.Мисля, че мъжете забелязват нередностите по нас, но си замълчават.

# 107
Доста ме развесели, малка щуко!Уважавам хората с чувство за хумор.

# 108
  • Мнения: 1 526
Naughty Познаваме се 13г.- виждал ме е всякак.

# 109
Преди доста се притеснявах от него,но вече никак -явно съм си дала сметка,че не мога да изглеждам винаги добре.

# 110
# 111
  • Мнения: 165
Ne,nqma ot kakvo Simple Smile

# 112
  • Мнения: 743
По принцип не ме е срам, само сега ми е малко гадно защото не съм си изчистила краката, родих преди 13 дни, а се бях обезкосмявала два дни преди да родя. Ама ще го преживея, той също. Сега ме мързи.

# 113
  • Мнения: 730
Не допускам да има от какво да се срамувам пред мъжа ми.

# 114
  • Мнения: 8 917
Не ме е срам, но обикновено гледам да се занимавам със себе си докато го няма. Особено епилатора като го чуе и му настръхва косата.  Mr. Green А иначе всяка сутрин ме вижда несресана и без грим и вече не се плаши.  Twisted Evil
  Peace Joy
Не, не ме е срам.

# 115
  • Мнения: 2 952
Ейц...какво сте безсрамни Grinning , мен пък ме е срам от някои работи Rolling Eyes.....то  добре ,че е така и му спестявам някои неприятни гледки хаххахаааа Mr. Green След второто раждане живот  и здраве  ще се стягам.....има някои неща,които са ми за "попрвяне" Mr. Green......Жената трябва да е суетна, ако започне да не й пука и се мотка както й дойде...охо.....не не .... Grinning

# 116
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Не ме е срам,но понякога ме е срам от мен си като ме мързи да си епилирам космите  hahaha

# 117
  • Мнения: 3 456
Не, не ме е срам

# 118
  • Мнения: 353
срам не е точната дума. по-соро ми е дискомфортно, от самата себе си. когато ходя раздърпана или съм изморена да си епилирам краката или каквото и да било. по-соро е акт на себеуважение да се подържам във форма, както физическа, така и умствена.
по-скоро би ме било срам от мъжа ми, ако няма за какво да си говорим.

# 119
  • Мнения: 3 457
и мен не ме беше срам до преди 2 дена -докато правехме... си погледнах нещо краката и установих ,че съм придобила целулит в повечко(ама и аз нямам си работа къде гледам),а и се сетих как се изказа моя преди това ,че като спра да кърмя и ще отслабна та да не бързам да си купувам други  дънки,много кофти ми стана -ами ако не ми се махне целулита,един вид аз няма да му оправдая очакванията-не че съм напълняла кой знае колко ,но този целулит.... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт