Срам ли ви е от мъжете ви...?

  • 9 329
  • 139
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 149
Познавам жена, млада, която се епилира редовно, не излиза без грим и добра прическа, вечно изгладена и ухаеща. Мъжът й замина да работи в  чужбина, деца нямат вече 7 година.
Познавам жена в същото състояние почти, т.е. добре изглеждаща и поддържана, има син на 20-и години. Евала!
Познавам себе си - немарлива понякога, понякога неотразима, понякога обезкосмена, понякога не, понякога рошава, друг път супер подредена...не ми е приятно това всичкото, но мисля, че има и по-важни неща, по-скоро ми е гадно, че понякога нямаме достатъчно общуване с половинката.
А той срамува ли се, че е пуснал шкембенце, че носи раддърпани боксерки понякога, че не е обръснат...
Въпросът е да се чувства човек комфортно в собствената си кожа. И да има самочувствое и себеуважение. Пък и да обича. Peace

# 121
  • Мнения: 4 362
Срам не е точната дума,но има моменти в които не искам да ме вижда,искам да съм сама
да се "погрижа за себе си",но има мънички тайнички ,които не разкривам и не правя пред него  Peace

# 122
  • Мнения: 3 388
Срам не е точната дума,но има моменти в които не искам да ме вижда,искам да съм сама
да се "погрижа за себе си",но има мънички тайнички ,които не разкривам и не правя пред него  Peace


и аз така  Peace

# 123
Срамувала съм се винаги

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 08:44 от mimka1977

# 124
  • София
  • Мнения: 423
Не,разбира се ,че не ме е срам.Понякога му се е налагало да ме вижда в не най-добрата ми форма,но и така си ме харесва.Той моя ходи всеки месец да се подстриже,а аз веднъж на 3-4, епилира си краката също като мен и ползва повечето ми мазила с удоволствие/има си и мъжки де/.Само купувам разни козметики и се оказва,че като им свършва годноста са едва на половинаПреди години бях перфекционистка на тази тема и си мислех, че това е едвали не най -важното нещо,но разбрах ,че могат да ме обичат и заради други неща

# 125
# 126
  • Мнения: 2 254
разбира се че не.
та живея с него ,за толкова години все ще ме види несресана ,или нещо там от изброените хахаха
представям си-ставам сутрин 1 час преди него за да се приведа в ред hahaha степфордска съпруга

# 127
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Срам не е точната дума,но има моменти в които не искам да ме вижда,искам да съм сама
да се "погрижа за себе си",но има мънички тайнички ,които не разкривам и не правя пред него  Peace


и аз така  Peace
Peace

# 128
  • Мнения: 1 202
Не ме е срам . Той е свикнал да ме вижда всякак си а и казва ,че ме харесва такава каквато съм. Heart Eyes

# 129
  • Мнения: 54
Понякога ме е срам Embarassed

# 130
  • Мнения: 97
Изобщо не ме е срам - гордея се със себе си и с начина, по който изглеждам  #Silly
Особено като се има пред вид, че родих съвсем скоро, а изглеждам по същия начин като миналата година по това време.

Ех, да имаше и кой да го забележи !!! (това последното да си остане между нас  ooooh!)

# 131
  • Мнения: 670
Не се срамувам,в началото на нашата връзка се срамувах малко,но сега след 14 години откакто се познаваме не се притеснявам от нищо.

# 132
  • Мнения: 4 621
Не, не ме е срам. Не ми е приятно обаче да ме вижда с непочистени косми или размъкната. Именно затова се старая да не допускам това да се случва.  Hug

# 133
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 396
Не се срамувам. Старая се да изглеждам добре, но това не ми е фикс идея. Не мисля, че моят мъж забелязва повечето подробности и нередности във външния ми вид, които мен ме притесняват. Той ме възприема като цяло и няколко неотстранени косъма изобщо не го впечатляват  Mr. Green

# 134
  • Мнения: 1 120
Не ме е срам. Не бих допуснала никога да се занемаря до такава степен, че да ме е срам Naughty

Общи условия

Активация на акаунт