Възспаление на слюн4еста жлеза

  • 35 151
  • 40
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 657
Малеее Валенце,голям отоок си имала.

# 31
  • София
  • Мнения: 9 862
Малеее Валенце,голям отоок си имала.
Да,за съжаление.Просто не се виждаше вратът ми-бях станала равна.

# 32
  • Мнения: 64
Нещо нета ми е скапан и не мога да отговарям бързо.
Мисля че няма точно установена причина.
На въпроса "трябва ли да се спазва някаква диета или да пия мин.вода"- отговора беше "не".
За диагнозата която си написала не мога да се ориентирам.
Като се прибера от работа ще се разровя за моята епикриза.

# 33
  • Мнения: 2 657
Нещо нета ми е скапан и не мога да отговарям бързо.
Мисля че няма точно установена причина.
На въпроса "трябва ли да се спазва някаква диета или да пия мин.вода"- отговора беше "не".
За диагнозата която си написала не мога да се ориентирам.
Като се прибера от работа ще се разровя за моята епикриза.

Ок виж.
Не мога да раз4ета правилно диагнозата и името на лекаря.

# 34
  • София
  • Мнения: 9 862
Йоана,как е малкия,спада ли отока?

# 35
  • Мнения: 2 657
Малко е поспаднал,но е много изнервен.
То,4е ще спадне ще спадне,но от тук на там незнам как да процецирам.До сега 4етох какво ли не в нета и незнам какво да мисля,гледах ценоразписи и т.н.

# 36
  • Мнения: 2 502
Боже , Йо така ми дожаля за Любо , стискаме ви палци , пиши как е !
Няма ли начина да му дадеш спазмолити ,да не го боли ,знам ли или поне по-малко  да боли ,
извинявай ,че се намесвам , ама да не търпи болка ,горканчо,
а не може ли да се е получило от простуда ?

# 37
  • Мнения: 2 657
Ние от в4ера сме зна4ително по-добре GrinningПодутината по4ти е спаднала,но запо4на да си се харни и да дивее с пълна сила.Снощи толкова много дивя,4е имах 4увството,4е си наваксва за тези два дена.За да му разнообразим ску4ните няколко дни,в4ера с баща му му купихме колело от тези с дръжките.

п.п.По-късно ще пиша пак Hug

# 38
  • Мнения: 2 657
Малкия е много по-добре GrinningУтре сме на лекар и ще пиша Wink

# 39
Zdravei Ioanna,
az sym na 15 godini i predi 2 meseca i polovina syshto bqh poduta ot ednata strana- okoloushnata jleza, misleha pyrvo che e zaushka, sled tova misleha che e kamyk i kakvo li oshte ne. V kraina smetka veche 3ti mesec se vlacha s leko poduvane i bolka. Nikakvi analgetici ne mi pomognaha. Na tvoeto sinche sigurno mu e bilo po-tejko. I ne se shashkai kakvoto i da ti kajat. Simple Smile Az vmomenta sym na fizioterapiq...no mai i tova nqma da mi pomogne, kato chuvam kakvo mi govori edin licevo-cheliusten hirurg. Nadqvam se che pone na sinyt ti shte mu mine po-byrzo, zashtoto tova e adsko mychenie.
Chao i uspehi pishi!

# 40
  • Мнения: 2 657
В4ера бяхме на лекар и ни спряха антибиотика.
Все още леко е подуто и доки каза,4е ще спадне напълно.Ядем вси4ко без проблем и дивеем с пълна сила Joy

Лили не ти пиша на ли4ни,защото сядам за секунди на компа,но утре предполагам,4е ще сколасам да седна пове4е и ще ти пиша Wink

Общи условия

Активация на акаунт