за епилатора

  • 1 149
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 097
Biby , завиждам ти за смелостта, аз само на кола ходя за там, та поне да псувам друг за мъките си  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 35 968
Ползвам епилатор и се оправям навсякъде с него
и на /\newsm78
Аха  Sunglasses
Аха  Sunglasses  Peace

# 17
  • Мнения: 525
Все още ме е страх да си махна ... на триъгълника с епилатор или кола маска. Бръснарското ножче действа там.     

# 18
  • Мнения: 8 505
Ползвам епилатор и се оправям навсякъде с него
и на /\newsm78 Сигурно има и други смели дами, ама аз един път пробвах и моментално се отказах. Сигурно съм хванала 3-те най-болящи косъма  Joy

И там боли само първия път Peace

# 19
  • Мнения: 359
Ползвам епилатора за краката, подмишниците и триъгълника но само отпред от вътрашната страна на бедрата много боли. За подмишниците първият път малко ги разредих с пинсетата и после пристъпих към страшният Party епилатор.

# 20
  • Мнения: 6 155
Ползвам епилатор и се оправям навсякъде с него
и на /\newsm78 Сигурно има и други смели дами, ама аз един път пробвах и моментално се отказах. Сигурно съм хванала 3-те най-болящи косъма  Joy

И там боли само първия път Peace

И следващите няколко пъти Wink, но се свиква Peace
И друг път съм го казвала - непосредствено /дори в последните дни от цикъла/ след цикъл боли много по-малко  Peace

# 21
  • Мнения: 686
изаползвате ли епилатори и ако да имат за по мишниците правите ли се? Sunglasses Sunglasses

НЕ!

# 22
  • София
  • Мнения: 250
От години си почиствам подмишниците с епилатор и съм адски доволна
Още един глас и от мен!!!!!и ръцете и краката си чистя с него вече седем-осем години и нямам проблеми!!!! Flutter

Общи условия

Активация на акаунт