БУРГАСки бриз косите гали, на мами и невръстни хали...

  • 14 465
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Е с'я ! Не знаех че има там салон... имаше май някакъв магазин за осветителни тела преди ама някой път като минавам оттам с колата ще се огледам и за тебе.  thumbsup

 #2gunfire  GOROMINATOR  #Sniper

# 256
  • Мнения: 598
Утре на среща? На Ултра ІІІ? Засега сме аз, Финети и Диана. Айде. Амелийке айде и ти  Laughing Wink

# 257
  • Мнения: 393
Утре на среща? На Ултра ІІІ? Засега сме аз, Финети и Диана. Айде. Амелийке айде и ти  Laughing Wink
Де го туй Ултра 3, че може и да намина!  Mr. Green Стига обаче да не е предиобяд, защото тогава съм заета.  Sad

# 258
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
 ooooh!   Ама вие ме убивате.  doh

 #2gunfire GOROMINATOR  #Sniper

# 259
  • Мнения: 1 298
Че и аз незнам къде е тва  newsm78

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 302
Де го туй Ултра 3, че може и да намина!  Mr. Green Стига обаче да не е предиобяд, защото тогава съм заета.  Sad
Това е на гърба на строежа на МОЛ-а, до стария свободен университет, ето тук
Ходихме ама сутринта, щото след обед бебоците спят Simple Smile

# 261
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Утре в колко часа е срещата на това кафе? newsm78

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 605
Здравейте, мами на бургазлийчета!
Нямам време за интернет, защото съм учительница и се стягам за новата учебна година. Но макар и с голямо закъснение искам да ви благодаря за милите думи за моя първороден син, който беше рожденик миналата седмица. Да добавя, че празнувахме в МакДоналдс и макар, че се опасявах, че е малко изтъркано, всъщност децата си изкараха много добре, работата на персонала беше на ниво и им пиша голяма червена точка.
Понеже подхванахте темата за профилактичните прегледи, искам профилактично да напомня да прегледате очите на децата си след една и три годинки. Аз така моите уж профилактично ги прегледах, а и на двечките им лъснаха едни диагнози и сега баткото ми е очиларче, а малката ще сложи очила след третата годинка  Cry
Чоколина май не е влизала скоро, но пък може и да чете: възможно ли е да съм видяла дъщеря й в Лазурската ясла?

# 263
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Здравейте, скоро не съм ви посещавала.  bouquet
Рени и ние ходим при доктор Калудова от както се роди Вики и съм много доволна, страхотен човек е  Hug.
И аз не съм водила Вики на ортопед, казаха ми, че гънките са му ок и за сега няма смисъл.
От третия месец почнах да давам сокче, но досега само ябълка и морковче, какъв плод мога да му дам още?

# 264
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Честит имен ден на всички именици - Вяра, Надежда, Любов и София!!! newsm67  ura  bigdance2

# 265
  • Мнения: 175
Честито на именниците!!! Живи и здрави да са и много щастиливи!!!!   bigdance2
За бъдещите майчета - открих един много хубав магазин за бременни - извън стандартните гадни черни и кафяви панталони, слонски гащеризони и безформени туники. Това е една софийска фирма - Миа, магазина се намира на ул. Св. Климент Охридски, това е пресечка на Александровска, площада на операта, но не пресичате Ботева, а от дясно на входа на подлеза, като идвате от Александровска. Срещу ДСК, малко по - нагоре, до него има магазини за мъжки костюми. Там имаще хубави блузи, много свежи цветове и кройки, дънки и панталони, очакваха по-плътни неща към края на месеца.
Надявам се да съм била полезна!!!
Хубав ден!!!

# 266
  • Мнения: 1 035
привет и от мен.
сигурно не сте забелязали ,4е липсвам...понеже и не казах,4е ще отсъствам 
беше ме страх и това да не ни пропадне...,но -не 
бяхме за 3 дни на Елените,в една хижичка само за нас.... ядене и пиене на корем...плаж4е,малко джиджи-биджи...и мн релакс 
Деби беше при майка в петък и събота,а днес е при свеки...дове4ера ще си я вземем....
та така....мн беше хубаво и смятаме догодина пак да идем,но тоз път с малкия бяс,4е мн ми липсваше....даже и оцветих една гипсова фигурка и я надписах за нея от "Елените" 
сега ме чака голямо пране и готвене,4е мъжо свикна с огромните порции там,и ми мрънка тука ,4е му е празен стомаха  ,но смятам да дремна за час-два,4е карах целия път обратно и от напрежението ми се такова таковата....нямам тренинг 

дове4ера или утре ще ви покажа снимки.....суперско е!!! 
айде 4ао от мен,до по-късно може би.

# 267
  • Мнения: 1 035
честит рожден ден на нашата интернет баба  newsm59

# 268
  • у нас
  • Мнения: 5 716
 nbirthday newsm67  Party Time На Галя 2  party023 Tada Tada

# 269
  • Мнения: 1 035
ехооооо,къде сте всички?!  newsm78
с този ритъм няма скоро да има нужда да отварям нова тема.... то няма смисъл.... ще си "пишем" в таз ве4но..... май    Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт