БУРГАСки бриз косите гали, на мами и невръстни хали...

  • 14 466
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 298
didkec много съм доеолна.Днес бяхме на преглед при нея.
А ти след като я посещаваш защо даваш сокове на бебо.  newsm78  Тя е за късното захранване !
Т.е. след 5-тия месец.

П.П.можеш също диня, бяло грозде , круша   Hug

# 271
  • Мнения: X
Здравейте мимичета,
И аз се присъединявам към отбора на бургаските майчета. Моята принцеса се роди на 5.09.Казва се Ива. И двете сме ок. Нямам много време сега и ще пиша пак по-късно.

# 272
  • Мнения: 9 709
Здравейте мимичета,
И аз се присъединявам към отбора на бургаските майчета. Моята принцеса се роди на 5.09.Казва се Ива. И двете сме ок. Нямам много време сега и ще пиша пак по-късно.

Добре дошли и на двете!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 273
  • Мнения: 1 893
Здравейте дами!
Наскоро открих темата,но смятам да я посещавам възможно по-често.
Добре е да има кого да попиташ за конкретни неща,а доколкото прочетох, бургаските мами са вещи по доста въпроси.
Желая ви всичко хубаво и до скоро.  Grinning

# 274
  • Мнения: 695
Малеееееее аз пак от колко време не съм писала Embarassed Взема да стана по-редовна няма да е зле,че иначе tedka* ще излезе права и ще си пишем в темичката цяла вечност Joy

Честито бебче на mim78 да ти е живо и здраво малкото слънчице и много да те радва

Добре дошли на всички нови майчета в Бургаската темичка welcome smile3525

Ние с Алекс сме добре.Днес най-после ще ходим да ни имунизират  costumed050 и много се притеснявам.Последната имуниз. когато ни я правиха беше преди няколко месеца и малката още не знаеше какво става ама сега Sad големи сълзи ще падат Cry Cry Cry
Хайде момичета стискайте палци да мине леко,че иначе и аз много се разстройвам когато я гледам да плаче така от болка

Лек ден на всички  bouquet

# 275
  • Мнения: 12
Здравейте, момичета!Благодаря за вниманието,дори не очаквах да забележите,но вие сте страхотни,както винаги.
          Ние с внучето се гледаме и ви четем за да си сверим часовника с вас.Много съм щастлива,че ви има и може човек да получава информация.Бъдете здрави и щастливи.Приятен ден и успешна седмица.

# 276
  • Мнения: 407
Обръщам се с една молба към вас.Ако може да ми препоръчате някой педиатър в М.рудник.
Знам,че tedka* е от М.рудник,но сигурно има и други мами които могат да ми дадът информация.

# 277
  • Мнения: 5 539

Чоколина май не е влизала скоро, но пък може и да чете: възможно ли е да съм видяла дъщеря й в Лазурската ясла?
Позволявам си да отговоря вместо нея Embarassed
Възможно е, защото доколкото ми е известно Мони посещава точно Лазурската ясла Grinning

Привет на всички!  bouquet

# 278
  • Мнения: 1 035
nikol5,аз не съм особенно доволна от нашата педиатърка-д-р Балабанова
но и незнам някоя добра педиатърка в М.рудник Sad
всички мои познати са недоволни и от др докторки тук...
дано др мами да ти препоръчат някоя.  Peace

# 279
  • Мнения: 9 709
Ние ходим при д-р Гераскова. След 3 пневмонии на баткото,  лекувани в болницата вече го познава добре, но това не означава, че го лекува. Винаги ходим паралелно при нея и при д-р Димитрова напр. Но никога не ми е отказвала направления, преглед или някаква консултация. Така че в общи линии съм доволна. Но колкото по-малко имаш нужда от ях, толкова по-добре.

# 280
  • Мнения: 1 298
Честито бебе на мим78! 
Добре дошли на новите мамчета  Hug

# 281
  • Мнения: 82
Обръщам се с една молба към вас.Ако може да ми препоръчате някой педиатър в М.рудник.
Знам,че tedka* е от М.рудник,но сигурно има и други мами които могат да ми дадът информация.


ние сме при д-р Горанова и сме много доволни поне засега.Пробвай мила ако не си доволна ще я смениш.УСПЕХ

# 282
  • Мнения: 407
Тедка,от това което изчетах из форума и аз останах с впечатление,че няма добри педиатри в М.рудник,но другите идват много далече за малко бебе.
За Балабанова и Гераскова съм чувала,но за Горанова нищо незнам.jesika18 можеш ли да ми дадеш малко повече информация за нея.

# 283
  • Мнения: 420
А за д-р Радева някой да е чувал нещо?Кабинета й е срещу х-л Космос

# 284
  • Мнения: 595
хора на вас ви се струва че не сте писали а на мен ми отнема половин час да чета само
 newsm51НА ГАЛЯ2 ЧЕСТИТО smile3525 на патерички с големи извинения!
Поклон пред труда дето го полагаш за внучето - майка ми прави същото за Дени и сега виждам колко много всъщност означава това!
/и малко ревнувам ама това е друга тема - Дени от нея и нея като моя майка/

Общи условия

Активация на акаунт