БУРГАСки бриз косите гали, на мами и невръстни хали...

  • 14 467
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Ей тая тема няма край.Пишете де.При нас нищо ново.Радваме се на последните хубави дни че като запръска някой дъжд неможем да излезем.днес ще ходя и аз да подавам молба за яслата че тук нещо внашата градина местата станаха много малко.Та да се подсигурим.Е чао засега.

# 286
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Изгрев, имате ли топла вода?

# 287
  • Мнения: 1 035
пуснах новата темичка,но не бързайте  Laughing  да пишете в нея,нека заключат тази първо.  Peace

# 288
  • Мнения: 237
Изгрев, имате ли топла вода?
Имаме,специално ходих да видя!Като гледам в колко часа е писано,може и вие да имате вече,ама за всеки случай да си кажа Wink
Да ви се похваля,от понеделник ще имам "ученичка"-Алекс ще тръгва на ясла.Стискайте палци да не плачем много,и двете CryДнес си купихме пантофки CrazyСамо забравих да попитам в колко часа да я заведа,ако някой знае ще съм благодарна ако каже.

# 289
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Вече имаме  Grinning Но от снощи докъм обяд днес нямаше.

# 290
Честито бебе на мим78! 
Добре дошли на новите мамчета  Hug
  bouquet  bouquet  bouquet

# 291
  • Мнения: 1 035
адашке,на нас ни казаха в 8:30ч най-късно да е в яслата,понеже тогава им е закуската.

# 292
  • Мнения: 252
Здравейте  wavey      и от мен казвамсе Таня и имам 2 ма бандюги

# 293
  • Мнения: 9 710
Здравейте  wavey      и от мен казвамсе Таня и имам 2 ма бандюги


welcome Здрасти, Таня! И привет на твоите двама от моите двама бандюги!!!

# 294
  • Мнения: 1 701
Здравейте  wavey      и от мен казвамсе Таня и имам 2 ма бандюги
Хихи Simple Smile И честит рожден ден на Филип! Wink

# 295
  • Мнения: 252
Мерси макар и напатерици 4ерпя ви newsm38  bigdance2  cook Wine Glass beer2 Popcorn другата седмица баткото ште има newsm59  party023  bigdance2 Tada

# 296
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
didkec много съм доволна.Днес бяхме на преглед при нея.
А ти след като я посещаваш защо даваш сокове на бебо.  newsm78  Тя е за късното захранване !
Т.е. след 5-тия месец.

П.П.можеш също диня, бяло грозде , круша   Hug
Да за късното захранване е, но не знам понеже почнахме на сухо мляко и затова сигурно ми каза да почвам със сокчета, а от 4-5 месец пюрета.

# 297
  • Мнения: 12
          Благодаря за вниманието.Само да ти кажа,че не трябва да ревнуваш,а и сигурно не го правиш.Децата обича най-много мама и след това всички останали,а мамите най-много децата и всички останали.Не се тревожете момичета, ако децата търсят бабите си до като ги гледат.Това е естествено и по-добре за детето, да не тъгува силно за мама.След това всичко си идва на мястото.Моят син го гледаше баба му и на мен в един период от време казваше бама, но не се притеснявах, защото виждах колко много го обича свекърва ми и той нея и бях спокойна,че детето се чувства добре.Извинявайте,че стана дълго.Весели празници.

# 298
  • Мнения: 1 298
Ух, Галя ако стане така при нас да иска повече при свекито и незнам-ще ми побелеят косите.   #Crazy

Бътерфлай ами възможно е  Thinking
На мен онзиден ми обяснявашв как преди навършен 5-ти месец няма нужда от нищо бебето щом е на кърма Naughty

# 299
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Ух, Галя ако стане така при нас да иска повече при свекито и незнам-ще ми побелеят косите.   #Crazy

Бътерфлай ами възможно е  Thinking
На мен онзиден ми обяснявашв как преди навършен 5-ти месец няма нужда от нищо бебето щом е на кърма Naughty

Като бяхме на кърма и на мен така ми казваше, защото детето си взима всичко от нея, но като не ще да сучи  Tired.

Общи условия

Активация на акаунт