СЕДМИ клас 2019/2020 - Втора изпитна седмична тема - (22.06 - 28.06)

  • 105 648
  • 2 581
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 111
Вчерашният изпит в ПЧМГ, ако на някого му е интересно. Абстрахирайте се от отговорите, защото не знам дали са верни.
Скрит текст:




Последна редакция: пн, 22 юни 2020, 11:22 от zazu1

# 31
  • София
  • Мнения: 2 162
Не бързам да я изхвърля. Simple Smile . Питам, за да знам колко сериозно да се отнеса към прибирането на оригинала, че да не търся после под дърво и камък. Иначе я имам сканирана.

# 32
  • Мнения: 17 987
Какъв е срока на валидност на медицинското?

# 33
  • Мнения: 11 693
Успех на художниците!

Нашите връщат учебниците в четвъртък. Уж е оформена по всичко, но докато не го видя черно на бяло не го броя за вярно 🙂

# 34
  • Мнения: 8 236
Зазу, благодаря. Наборът вече не би погледнал, но нали имам още един брой за мъчения, пазя всичко споделено. Ако успея и номер 2 да изуча за 80+ точки по математика, ще си присъдя званието Master Math. 😃

# 35
  • Мнения: 6 926
Иха, 3 страници за нула време! Благодаря за темата.

Ganis, благодаря за отговора!

Ние днес чакаме друг важен резултат - този от TSH. 3 месеца по схема и без глутен. Дано има резултат! То е ясно, че ще е до живот, но да не е с лоши тенденции от съвсем малка.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 437
Да ни е честита новата тема и с пожелание в нея да коментираме и резултатите.
Миналата година исках справка от РУО за резултатите от НВО и ДЗИ. Качвам ви тази от ДЗИ ако ви е интересно да видите как са се движили училащата.

Не успях да я кача тук и я пратих в пощата. Ако някой иска да я дръпне оттам и я прати тук.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 461
Записвам се и аз в нова тема.Няма какво съществено да кажа.В училище в общи линии съм забранила на влиза.Тъй като ще пътуваме в края на седмицата,вече сме на тотална ваканционна вълна.Днес ще ходи да си върне учебниците.Сригс толкова учене и задания.Писна ми! Снощи пак получихме мейл  за поредното домашно и размахване на пръст в стил-внимавайте за последно да не ви првцакам....Аман!

# 38
  • Мнения: 3 491
Успех на децата, които рисуват днес!
Ние днес пътувахме в ранни зори за София. Закъснявам порядъчно за работа, изпуснах доста неща миналата седмица и дано бързо вляза в час.

# 39
  • Мнения: 353
Еее, не знам защо накрая така издявяват и учителите. Сякаш ревнуват децата, че се фокусират върху тези два предмета и се държат като инфантили.

При нас смея да кажа, че няма такива изцепки, освен от географката, но там девойката е бетон и нея не я закача.

По повод на детенцето, което е фиксирало само 2 АЕГ. По детски явно не може да разбере още, че човек трябва в живота освен планове да си прави и В и С планове, за да бъде по-устойчив човек на промени и трудности. Малкия ми син е така и виждам, че колкото и да му говоря той си настоява на неговот, не искайки да разбере, че може и да не се случат нещата според очакванията му. Ами ще му е по-трудно, и ще си удря главата докато не уври.

# 40
  • Мнения: 4 967
Сега ще взимат целия отпаднал материал и НЕ са оформени...
И по математика ли?
При нас по БЕЛ са приключили с материала, по математика след НВО продължиха с успоредник. Оформена е почти по всичко, остана география и физическо, но е просто формалност. Поне с физическото се надявам да няма проблем, че там не изпрати един клип, дето трябваше да се снимат как правят упражнения. Много е доволна девойката, че завършва с пълно шест, което е по-добре от батко й, който в 7 клас имаше три петици. Simple Smile
Добавих някои неща в първото мнение. Кажете да допълвам, докато още мога.

# 41
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 442
Благодаря за новата тема! Дано в края й вече има резултати от НВО
Мария, стискам силно палци всичко да е наред с изследванията!

Наборът ми звънна да ме извести, че излизал с колелото 😵, присъствието в следващите 3 ч. щял да го маркира по тел., а АЕ щял да го кара в един от съучениците си групово няколко хлапета...😃..
Школо не мога да отворя да видя дали вече има срочна оценка по нещо....

# 42
  • Мнения: 6 588
Мария, всичко ще е наред!

Нашата учителка по география продължава да буйства виртуално🤪
Есе, брошура, презентация или рисунка иска до 26.06.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 658
Благодаря на всички за стиснатите палци и за хубавите пожелания към художниците днес! Заседнала съм пред училището за изпита и пия n-то кафе вече, а 14:00 ч е толкова далече... Госпожицата влезе с настроение и желание. Дано има вдъхновение и да й е лека ръката! Успех желая на всички деца!

# 44
  • София
  • Мнения: 3 565
Аз пък се зачетох в темата на осмокласниците. И те си имат терзания покрай ДО, какво и колко са научили децата, особено по първия език.

Общи условия

Активация на акаунт