Ампули FIBS или ALOE?

  • 15 270
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 098
Bulb Ей, богу, не знаех, че се предписват при такива проблеми. Такава борба водих, а не го разбрах.

На мен са ми ги били по друг проблем. За очите. Доколкото си спомням беше свързано с липса на витамин. И са болезнени. Спор няма.

Ами стискам палци. Аз съм в София и ако мога да помогна на някой - с удоволствие.

# 16
  • Мнения: 2 494
Цитат на: lilia_n_s
На мен ми биха алое(30 дена подкожно). Доц. Маркова ми ги изписа и ми каза, че целта им е да подобрят състоянието на органите в малкия таз(стимулират кръвообръщението и т.н.). Явно докторите с тези процедури и инжекции искат просто да подобрят състоянието на матката, яйчниците, тръбите и т.н.
,
  202uu

Алое - На мен ми ги биха 2003 година - 30 дни подкожно, доста е болезнено особено накрая, но си правих всеки ден компреси с реванол. Иначе посинява.
Биха ми ги за обща стимулация.
Във Варна ги имаше тогава само в аптеки Санита, към 30 лева бяха ампулите за лечението-30 броя.
Успех!

# 17
Здравейте , знам нещичко за алоето и ви го казвам:
...Та значи Алоето се продава и на тинктура /това е спиртен извлек/ Има го в много рецепти в томовете на Димков , и е една от основните съставки на Шведската горчивка!
Най-общите му показания са:
Прилага се вътрешно и външно. Употребата допринася за:
1 За стимулиране на големите отделителни органи -бъбреци ,черен дроб и черва
2 За активна обмяна на веществата
3 За облекчаване на храносмилането
4 За общо укрепване на организма
Алоето се препоръчва за лечение и предпазване от следните тежки заболявания:
1 Ракови заболявания- тумори в мозъка, цироза, левкимия, абцес на черния дроб
2 Сърдечни заболявания - Кардиална асма, емфизем, силикоза, хроничен миокард
3 Белодробни заболявания- туберколоза, плеврит
4 Кожни заболявания- псориазис, себорея, пърхут и др
5 Болести на костите - остеомелит, дегенеративни ставни заболявания
6 Вътрешни болести- свързани с дейността на черния дроб, бъбреците, червата, храносмилането, простатата
7 Нервна превъзбуда- заекване, онемяване

Води се за почни универсално лекарство на фитотерапевтите и хомеопати като Петър Димков, Мария Требен, д-р Тайс, д-р Богомил Пеев за предпазване и лечение на широк спектър на действие.
Другото название на Алоето е Столетник и го водят като лекарство за дълъг живот
....Това намерих за Алоето дано е полезна информация

# 18
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Моята кума ми ги препоръ4а на времето (97г) каза ми 4е е забременяла от тях след една година безуспеШни опити....След първата серия едно пловдивско "СВЕТИЛО" каза 4е не са подействали заЩото не съм ги била съ4етала с физиотерапия...
Последва втори курс, като ми ги биеха подкожно ниско на корема и след всяка имаШе физиотерапия.
Не си спомням да са били болезнени.
Не зная какъв ефект о4акваШе "СВЕТИЛОТО", но след терапията ми каза 4е вси4ко е ОК
Само 4е бременност тогава  , така и не настъпи.

Общи условия

Активация на акаунт