Бавно ЯНУАРИ наближава, а в корема бебо шава.

  • 13 665
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 405
Аз съм качила 2 кг от началото на бременността, и то последния месец. А корема ми в сравнение с този на Деси е направо голям Grinning Кръвното ми е ниско 85/50, но не ми става лошо.
Деси, на мен ми пуснаха кръв и урина, най-рутинните, но на предната консултация ги пропуснаха. Не трябва ли всеки месец да ги изследват? А после всяка седмица, към края бременността.
Панталона си го купих от магазин за бременни на "8 Приморски полк", до Китайския ресторант, но ще трябва по-дебел да търся за студените дни.

     bouquet

# 256
ами аз незнам вече какво да нося.................обличам някакви по-торбести панталони, които са на ластик, но още малко и те няма да ми стават.......направо незнам какво да си купя..дайте някаква идея от къде да си взема нещо, но не от тези рокли за бременни дето бяха модерни по времето на комунизма с лигавник отпред Mr. Green

ако някоя реши да ходи на пазар следващата седмица съм отпуска и може да разгледаме заедно Sunglasses

# 257
  • Мнения: 871
Здравейте, аз съм качила 6 килограма от началото #Cussing out Абе аз с първата ми бременност качих 18 и съм си психически подготвена. А както казва KayRenn голямото шишкавеене едва сега започва Joy После всичко се сваля - от опит знам, така че спокойно. Важното е бебетата ни да са здравички, а кила се свалят. Аз преди за 3 месеца се възтанових, но пък си родих едно голяяяяямо бебе - 4 кила. като излчзох от болницата бях - 10. Дано това ви успокои малко Laughing
Айде чао ви.

# 258
браво на stiliana1  да се надяваме че ние ще сме така.......
 

# 259
  • Мнения: 7 418
Гали,и аз още не съм купувала нищо за бебчото!Струва ми се,че все още е рано. newsm78
    А за обличане на работа имам сходен с твоя проблем.Трябва да се обличам артистично-официално, bowuu(ако някой може да си представи какво е това).През лятото горе-долу се спасих с роклички от DIKA,сега ще трябва да обикалям магазините за нещо по-топло.Искам да намеря дрехи,които ще ми вършат работа и след раждане.Блузи,рокли в стил ампир(Наполеоновата епоха) с по-висока талия,нещо такова.
   А за костюми със сака.....?Още по-трудно е ,като-чили.Как ли ще се измъкнеш?Споделяй,ако намериш нещо готино!Успех!

# 260
някоя от вас ще ражда ли в Шейново? да си правим компания #Crazy

# 261
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз ще съм в Шейново Mr. Green Относно дрехите мисля да изръся мойто майче с парички за готини бременни дънки и ако се навие в събота съм на центрото  Joy Относно килата преди месец бях +5, сега не смея се меря, чакам 11 пък тогава каквото сабя покаже, но бременните гащи ми омаляха Embarassed

# 262
  • Варна
  • Мнения: 248
 Да се включа в статистиката за кг- аз съм +3, но пък съм савсем в началото на 5-ти месец. Лошото е, че в последно време все повече ми се хапват тестени нещица  Embarassed.

 А иначе и аз нищо не съм купувала все още за бъдещото бебче, но да си призная едва се удържам вече и смятам, че скоро ще се отчета с нещо дори и мъничко. Сега гледам само тъжно витрините на бебешките магазини, но смятам да спра да се тормозя от чужди суеверия....

# 263
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Ммоми4ета някоя от вас има ли представа колко тежи една кошарка от трансформиращите newsm78понеже искам да си купя кошарката от бг и сестра ми да ми я прати по куриер.обадила се е на Спиди и са и казали 4е до Гърция за 4 кг -22 евро и после на всеки килограм по 1.5 евро,но бих искала да знам колко тежи за да си направя сметката и дали да се съгласявам.  bouquet

# 264
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Лошото е, че в последно време все повече ми се хапват тестени нещица  Embarassed.

И аз, и аз ... отдалеч заобикалям баничарниците Wink и веднага гледам да вляза в плод-зеленчук и да си накупя зарзавати Simple Smile.

# 265
  • Мнения: 1 289
Аз за 4 месеца съм +3,но в началото на петия за 12 дни съм качила още 3-въпреки,че нямам обяснение-бяхме на почивка,но не се тъпчих и се разхождахме повече.Аз на 14 септ.съм на консултация и ще видим още колко сме натрупали-у нас ме е страх да се кача на кантара.  Tired и да ви се оплача,нямам проблем само с дрхите,а и със сутиените-обиколката ми стана 114 см.(тя преди ми беше 98см.,ама си намирах) bombs днес пак мерих разни модели,ама.....нищо  smile3527

# 266
  • Варна
  • Мнения: 43
Здравейте, момичета!
На мен неделята ми е ден за мерене и теглене, до сега съм +2кг. Страшно се плаша като стъпя на кантара и се чудя какво ли ще става до края. Водя си подробна статистика на мерките в една екселска таблица.  Wink Моят лекар не ме мери и тегли, но всеки път ме гледа на видеозона.
До момента веднъж са ми правили изследвания на кръв и урина и веднъж за определяне на кръвната група, резус фактор и васерман.
Исках да ви попитам, имате ли проблем с косата? Моята страшно много започна да пада от както съм бременна. Не я третирам по никакъв начин, редовно я подстригвам и правя маски след измиване.
Чао ви за сега.  Grinning

# 267
  • Русе
  • Мнения: 116
Здравейте и от мен, момичета! За да се включа и аз в темата, преди ден си взех страхотен джинсов гащеризон. Доста е плътен и е от еластична материя. Така че се надявам да ми свърши работа до края на бременността! Що се онася до бебко, все още нищо не съм купувала - повече от суеверие. Решила съм преди Нова година да не вземам нищо. Иначе, ми доставя страхотно удоволствие да вляза в някой бебешки магазин и да разглеждам. Благородно завиждам на всички, които тепърва отиват на море. На мен док. ми забрани да пътувам и аз съм закотвена цяло лято в Русе Sad Що е онася до килограмите - не се тревожете момичета. Явно аз водя първенството. Вече съм качила 10, а както казвате тепърва започва сериозното дебелеене, така че вие сте си много добре....Хубав ден на всички  Heart Eyes

# 268
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
dobito, имаш предвид дървено легълце? Ако да, доста ще се оръсиш.

ToHu, при мен е наопаки - от бременността косата ми е станала по-здрава и жизнена, ноктите също са ми много по-здрави от преди, не се цепят, но аз пия витамини още от 14г.с., които си имат всичко - калций,желязо, магнезий и др. минерали. Заедно с това гледам и да се храня здравословно като наблягам и на млечните продукти - млека, сирене и кашкавал.

# 269
  • Мнения: 69
Здравейте,аз все още съм минус 8 кг,а уж влизам в 5тия месец.Утре съм при доктора,да видим какво ще каже.Не съм правила БХС -та и разни такива,само да се стресирам.Чувствам се добре,вече усещам бебето,но не ми е много ясно,всичко е толкова странно/нали ми е за 1ви път/ Laughing.Кажете момичета,как точно усетихте бебето за 1ви път,аз нещо като спазъм в корема,много странно newsm78,няма общо с къркорене на черва,но и с ритник няма общо.
За пазаруването,да ви кажа честно още не смея.

Общи условия

Активация на акаунт