Сърчицата мънички туптят, а АПРИЛските коремчета растат !

  • 16 657
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Liddi, провери си дали датата на зацапването не съвпада с датата около която е трябвало да ти дойде. Защото аз получих преди 2-3 семици същото, много се шашнах, но се оказа, че датата ми съвпада и че често се случва.
Дано всичко е наред, мен ми зацапваше 3 дена и ми спря (и аз бях на лекарства и инжекции). Стискам ти палци да се оправиш! Praynig

# 241
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Здравейте дружина......  bouquet
AnGiAr добре дошла мила само молбичка Hug  пиши на кирилица та да се чете по -лесно........ако ти е трудно да килирилизираш с КРЕДОРА има и друго решение:

                                                                                   http://www.2cyr.com/

Първо се написва латиница после избираш в полето НА КИРИЛИЦА/TO CYRILIC  и даваш ОК.
Много лесно и добро



Liddi има и още едно обяснение за зацапването и аз го имам  не се шашкаи не от вътрешността на  матката, а от самата лигавица на шийката на матката получава се от високото съдържание на хормони силната  чувствителност  в тази област.
Не се налага лечение просто лигавица на шийката леко се излющва .........течението ти е може и да такова обикновено е  бледо кафяво и се мени до  жълто..........За твое спокойствие отиди на лекар но не винаги е най-лошото  Hug

Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 20:26 от ivalex

# 242
  • Мнения: 1 925
Здравейте, Априлки !  Hug
Току що добавих новичките и тези, които са дали повече инфо за себе си, ако съм пропуснала някой, моля да ми кажете.
Аз днес съм герой - не съм повръщала  Mr. Green Лежа си от сутринта и мързелувам  Blush Още не съм започнала да се мажа с някакъв крем, но и това ще започне от следващата седмичка, само да чуя сърчицето в понеделник и да се успокоя
  Crazy

# 243
  • Мнения: 7
LaughingЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА,
как сте ,тук в Бургас времето се разваля сигурно ще вали Sad.
И аз си взех за мазане на голямото коремче МАМА ДОННА на ЧИКО ,.и бих казала че е страхотен лесни се разнася и мириши добре ,то цялата козметика е така .Габи я мия със сапуна и съм много доволна не се топи като другите  май почнах да правя реклама  Laughing hahaha Joy
  newsm78Какво става с АИЯ отдавна не е влизала .
Хайде целувки от мен  love001

# 244
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
аз се сетих бре!
Мама Ая замина в командировка в чужбина
ама като се завърне,сигурно ще ни залее с инфо:)

# 245
  • БГ
  • Мнения: 735
здравейте момичета, на мен започна да ми се гади от някои храни, иначе съм ок, за мазане на тялото ползвам подхранващ лосион на Avon, и бебешко олио на Джонсън с алое.Не съм си купила книжка още, тия ще купувам.целувки от мен и усмихнат ден! Hug

# 246
  • Мнения: 7
:Здравейте  малки и големи коремчета!
Как прекарахте деня аз днес съм сравнително добре имах даже силички да изчистя hang wash 1ironing newsm28 1dishes и да отида на разходка малко с Габи. 1swing :
това е засега от мен  лека и приятна вечер

# 247
  • София
  • Мнения: 26
здравейте,моми4ета,как сте тази сутрин!аз след малко ще ходя на изпит,че е време вече да завършвам!
stra4iatela-мене сте ме  пропуснали:)чакай пак да напишанфо-на 25г,първа бременност,софия,термин-23.04.2007г!гергана се казвам!ще ми е много приятно ако ме добавите:)целувки на всички,доскоро!

# 248
  • Варна
  • Мнения: 391
Здравейте момичета, с голямо съжаление напускам отбора на априлките. Ако си спомняте преди 10-тина дни ми бяха казали, че ембриона е много малък за 8 г.с и трябва да чакаме да видим дали се развива. Аз ходих при друга за второ мнение, която ме успокои и каза че излишно се тревожа. За съжаление моята докторка се оказа права - в 9 г.с все още нямаше развитие. Диагноза "кухо яйце". Вече ми направиха кюртаж, така че надежди няма - поне за април. Иначе надеждите ми са да се запиша в някой от следващите отчетни групи...
На всички ви желая лека бременност и щастливи дни! Прегръщам ви и ви пожелавам успех! Hug

Strachi - можеш да ме изтриеш от списъка....

# 249
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Поспаланка  миличка няма думи да опиша тъгата си  spoko  .... дано поне ти си добре след кюретажа ........... и скоро да ни се похвалиш с нова надежда
 Сърдечни прегръдки от мен  Hug Hug


Сраци чакам днес да се похвалиш със сърцицето   Peace

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 09:56 от ivalex

# 250
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Поспаланке съжалявам за това което си преживяла.
На мен ми казаха, че след кюртаж не се препоръчва забременяване поне 6 месеца.

Дано скоро пак имаш добра новина

# 251
  • Мнения: 405
Поспаланка,много съжелявам за случилото се.Аз съм все още със зацапващо къквене,но съм се примирила и знам че правя всичко което мога.Разбрах,че дори и да се ядосвам,полза няма.Природата си знае работата.Искренно вярвам ,че ще един ден ще гушнем нашите малки съковища.
Благодаря на всички за мненията! Да,зацапването започна точно когато трябваше да ми дойде и вярвам че това е причината.Стискайте палци !
Лек и успешен ден на всички Hug

# 252
  • Мнения: 1 925
Поспаланка, съжалявам за случилото се, пожелавам ти скорошно възстановяване  Hug
Също така освен теб от списъка трябва да махна още една мама - Невка, единственото,което мога да кажа е, че ви прегръщам  Hug
Иначе при мен е обичайното положение страшно много повръщам  Sick Вчера и в събота ми се размина, може би, защото си лежах, но днес - не.  Cry Преди работа и преди малко в работата, лошото е, че почти не ям и повръщам само едно жълто гадно като лекарство  Sick Към 11ч. отивам към Шейново, стискайте палци да попадна на някой готин док.  Peace Нямам сила за нищо - ужасно е... в къщи всичко лежи на мъжо и ми е страшно неудобно и мъчно, че не мога винаги да помагам... Дано скоро спре повръщането  Praynig
Приятен ден на всички 
   bouquet

# 253
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Леле Поспаланке и Неви,
Много съжалявам и за двете Ви!
Даже с Поспаланка се надявах да ходим заедно по разходки smile3518
Сигурно е много тежко.Не мога дори да си го представя.
Кураж милички и от цялото си сърце Ви желая съвсем скоро да се върнете в отчетени:)

# 254
gerryG  -  това за болничния , мога да кажа определено , че се радвам , защото наистина за всяка жена е неубходимо пълно спокойствие за да има една по - лека и  приятна бременност . За съжале ...  не става ...
Иначе за сега освен Фолиевата к-на друго нищо не пия .
МАРТА - Да , така е , колкото по - малко знаеш , толкова спокойствието ти е по - голямо Wink
hristina_k  - ЧЕСТИТО !!!  bouquet
tevolere  и  macarella  - Добре ДошлИ при нас - Априлките   bouquet  bouquet
AnGiAr   - Добре дощла  и ти  от красива Венеция   bouquet
liddi  - Не спирай да мислиш Позитивно !!! Wink  Sunglasses
Поспаланка  и  Невка   - Sad   Съжалявам много за вас  , Стискам палци  скоро да ни се похвалите  с  друг  термин , не се  отчайвайте  само . Използвам баналното " Всяко зло за добро ! " , защото наистина  помага  и  има  верно ...
Миналата  година  много ми беше  мъчно , че не  успявах да  забременея ... Сега , след  някои  други развития  , съм  повече от доволна , че не стана тогава Simple Smile
Така , че  Wink Усмихвайте се , БОГ си  знае  работата .
 
Аз не спортувам нищо . Още от малка и най - малкото натоварване ме задъхва като дърта пушачка ( а не съм !!! ) ... Имала  съм винаги проблем с това , защото имам много слаби бели дробове Sad  Но пък за сметка на това  гледам да  ходя  повечко пеша !
И  това  е  много полезно , както знаете !

За мазането  на кожата - и аз  започнах , засега само с медико вазелин , после  ще видим нещо по- силно .

Колкото до  гърдите , при мен спря напрежението . Но от няколко дни усилено  ме сърбят и вътрешно и външно :-/
И  ..... си търся  за  втори път по - голям номер  сутиен  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт