Отговори
# 105
Добро утро от мен! Hug

От вчера след обяд имам проблем с влизането в акаунта ми. #Crazy
Промених си емайла в регистрацията и постоянно получавам eмайла Dobre doshli vav forumite na BG-Mamma,с празен текст,който не съдържа никакъв линк, на който да кликна,за да го активирам.
 
  newsm78 Опитах 3 различни мейл адреса  и на всички от тях се получава така.
Постоянно искам нов код чрез опцията "Изгубен регистрационен мейл", но и така не става нищо  Rolling Eyes... Писах и на admin@bg-mamma.com, но и от там никакъв отговор.  Confused
Писах и директно на Мамма,както и в  часттта "Правила, условия и указания" на форума,но за момента никакъв отговор!

Дано разрешат проблема скоро! Tired

Лек ден на всички!
  bouquet
 

# 106
  • Мнения: 7 605
Добро утро и от нас,

Деси, на патерици 4естита ви годиШнина   bouquet  Желая ви оЩе мноооооооооого години Щастлив семеен живот  Hug

Дидка, въzхиЩавам ти се, как успяваШ с двамата мал4угани да спретнеШ такива вкусотии?  Евала  Peace

Мистик, добре zавърнала се  Hug  дано се zаси4аме скоро с теб по други канали  Wink

При нас ниЩо ново, времето е супер кофти  Sad  в4ера zа първи път от 3 седмици на сам нямаШе дъжд, но днес пак е едно сиво и мра4но  Sad Аман  #Cussing out  Дове4ера Ще идем в един магаzин zа мебели, 4е на Миленка й намалява леглото (то е 40 х 90см само) а там има намаление 20% върху мебелите на една фирма zа детски мебели, та да видим. Утре в друг магаzин zа мебели (ако не намерим ниЩо дове4ера) и после в центъра zа есенно zимни дрехи, пак zа дребното, естественно  Wink  А, да я похваля, спа цели 12 4аса таzи ноЩ, не беz да се събужда zа да папка, раzбира се, но тя zа таzи цел дори не се буди съвсем и zаспива веднага, та не пре4и  Heart Eyes 

Лек ден ви желая  Hug

# 107
  • Мнения: 3 388
Добро утро мили виртуални дружки   Heart Eyes
Добре завърнала се на Мистик  Hug  а на Дидка приятни сънища и благодаря за скаличките, изглеждат невероятно апетитни   bouquet
Гери, дано скоро се оправи проблема с акаунта  Praynig
Звезди, ще ни разкажеш ли как мина първата годишнина?  newsm03 Сега и ние сме наред точно след 6 дни  Crazy
Ето я моята закусчица

# 108
  • Мнения: 11 315
Татяна, ако не си харесате легло, елате да вземете от нас леглото на малкия. Ползвано е много малко.
http://cgi.ebay.de/Exclusives-Kinderbett-aus-Massivholz-NEU-OVP_ … dZ1QQcmdZViewItem

За това става дума. От този продавач го взех преди година.

Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 12:58 от Вечерница

# 109
  • Мнения: 5 475
Ето ме най-после. Hug
Благодарение на Мамма вече всичко е наред и мога да  влизам в акаунта си.  bouquet

# 110
  • Мнения: 7 605
Мерси Катя, много е красиво, но ние ве4е се спряхме на една цяла стая, в бяло на Веле Мьобел, http://www.welle-moebel.de/web/data/produktkatalog/51042_LARA1.jpg ето я.  И в Порта имат 20% върху стоките на Веле Мьобел, та zа това отиваме. Ще вzемем само леглото, а другите мебели по нататък в новото жилиЩе.

# 111
  • Мнения: 7 914
Мили момичета, толкова много ви обичам
Докато четях всичките ви пожелания гърлото ме стегна от радост и вълнение...а на Дидка стихчето ме довърши и не успях да си сдържа
 Напълно приличах на ето това:


Вчера с мъжа се излежавахме до късно Mr. Green Heart Eyes Embarassed и после се приготвихме за вечеря в ето това прекрасн0 и страшно романтично местенце

http://www.kasteel-montfoort.nl/default.asp
 където имахме супер луксозна вечеря ( 5 курса), а още с влизането в замъка пътя беше ограден от запалени факли ...направо невероятно красиво...Запознахме се със собственика на ресторанта и Шеф- Готвача..опитахме местните сирена( имаше един който имаше вкуса на нормален кашкавал със шарена сол  #Crazy newsm78 ) инай-новото за мен беше Якобс Шелфс Mr. Green...Вечерята продължи 3 часа и половина...и дори някъде на 3-тото ястие имах чувството, че не мога да сложа и хапчица повече в устата си Mr. Green
По време на вечерята мъжа ми ме въвлече в планове/мечти и тн за бъдещето...

С една дума ве4е с нетърпение чакам втората годишнина newsm03

Пожелавам на всяка една от вас подобно щастие!  Hug  bouquet


# 112
  • Мнения: 11 315
Татяна, избора ви е фантастичен. Стаята на каката преди малкия да се роди беше от същата серия, само че чисто дърво. В нашата серия нямаше малкото скринче с чекмеджетата, но имахме библиотечка. Разкошни са! Браво!

# 113
  • Мнения: 5 183
Звездице, 4естита ви годишнина и от мен! Много щастие и любов ви желая от сърце!

Моми4ета, виноват! Не сам се разписала май даже в тази седми4на тема... Не намерих време. Не съм я и 4ела. така се слу4и.
Ина4е, около нас нищо ново. Снощи ходихме пак в спешното. Сега сме с инфекция на О4ИТЕ. Все да има нещо... На всеки 2 часа имаме някаква процедура - капки, мазило, измиване. Той реве, аз се правя на твърда, но ми се къса сърцето...

Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 15:34 от Maika

# 114
  • Мнения: 7 430
ЗвездиЧКЕ, за мен е удоволствие да го направя за една наборка Hug
Много красив замък....от разказа ти и на мен ми се доиска да съм там с МирОто -самички Mr. Green

Татянка, много сладурска стаята - с попълнението на малката Миленка ще стане вълшебна Peace

Джорджи
, благодарско за закусчицата Heart Eyes
Ти купи ли нещичко на Массимо за празника Wink

Мамо Б и аз от едно време съм фен на скаличките и реших да пробвам - да ти кажа, че стават много бързичко и лесно само да иманякой да ми натроши бисквитите Wink
Поздрави на майка ти и целувки за теб и ГогичА Hug

Ето я рецептичката:

Смиламе 2 пакета бисквити
 Прибавяме 250 гр. масло,
3 суп. лъж. какао,
1/2 ч. ч. прясно мляко (аз сложих малко повече)
1 ч. ч. пудра захар,
1 ч. ч. смлени орехови ядки и пакетче ванилия.
Оставяме сместа за 1 час в хладилника. Оформяме малки скалички, които потапяме в шоколадова глазура (разтопен шоколад с бучка масло). Поръсваме ги с кокосови стърготини Peace

Да ви е сладко, който я опита  bouquet

# 115
  • Мнения: 3 388
Звездичке, разкошно място за такъв специалнен празник!  newsm10

# 116
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Grinning

АУУУУУУ ЗВЕЗДИ  Party Hug Heart Eyes
както винаги преизпълнени с романтика са празниците у вас  Wink Party


Честита годишнина!!!!!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Пожелавам ти много щастливи мигове, умни и красиви деца, отбор внуци и правнуци, да се наложи да наемеш Зимния дворец за да отпразнуваш Коронната си сватба (за справка : http://www.az-jenata.com/display.php?show_article=12&open_article=684), за да успееш да събереш всички роднини и приятели, да имаш упоритостта и финансовата възможност да постигнеш мечтите си и най-важното разбира се - обичайте се и се грижете един за друг до края на дните си!!!!

Татянка
стаята за малката буболечка е супер Heart Eyes

# 117
  • Мнения: 7 430
...Снощи ходихме пак в спешното. Сега сме с инфекция на О4ИТЕ. Все да има нещо... На всеки 2 часа имаме някаква процедура - капки, мазило, измиване. Той реве, аз се правя на твърда, но ми се къса сърцето...

Миличкия Tired...а какво му откриха на очите, че са тези процедури...
Дай Боже скоро всичко да е минало и забравено.

Прегърни душичката от мен Hug

# 118
  • Мнения: 6 390
Майка
какво му е сега на Томито  Confused да го нагушкаш от нас  Hug Hug Hug

# 119
  • Мнения: 5 183
Дидка, не ми стана много ясно. Казаха "eye infection", не казаха конюнктивит например. Това, което може да го е при4инило, според мен, е слу4ка в градината предния ден. Дете хвърля пясък ожесто4ено на вси4ки посоки с лопатката и на Томи му се напълва едното ухо  Shocked и вратлето отзад. Най-евероятно е влязло и в о4ите, а той ги е разтъркал хубаво с мръсните си ръце, знам ли...
Даскалиците тръгват да 4истят ухото с паму4е и вазелин ...  #Crazy Не знам и аз кое е редно и кое не, но май му заглъхва сега ушето. Може и да си втълпявам, но май не ме 4ува много добре  Sad записах 4ас за лекар за ухото.
Лягаме да спим и към полонощ се събуди с рев - гледам о4ите му подути, 4ервени и омазани с лигава маса - о4ите, миглите, носа, 4е и бузките омазани. Той милия не можа да си отвори о4етата и само ги търка, с което още пове4е омазва положението и пла4е и се тресе целия. Грабнахме го и веднага на Емърджънсито ...

Общи условия

Активация на акаунт