Отговори
# 90
  • Мнения: 7 605
Вярвам ви 4е сте пътували с бебето в коШа  Wink  но просто сте имали късмет  Peace  Каzвам, какви са правилата. Представете си 4е Дидка 4ете тук 4е може, Щото при вас е минал номера, и си мисли 4е няма проблем, и после на летиЩето раzбира, 4е не може  Confused   По добре да zнае как стои въпроса, пък ако има места и се смилят над нея и може да вzеме коШ4ето в салона, 4удесно  Hug 

Хи4 не се и у4удвам, 4е при БГ авиолинии не са го направили на въпрос  Mr. Green  но нали zнаете, немците не са толкова ларж  Wink

# 91
  • Мнения: 1 017
Здравейте сладурки  Hug Heart Eyes Hug

Ама много ме тормози форумът  Sad, не мога да влезна, не мога да допиШа (и после се ядосвам, и изобЩо не го запазвам  Confused)

Уф, дано поне сега ме "обичА"...

Дидка, хич не ви забравям, как бих могла?  Hug Много лоШо това със зъбчЕто. КАк ме е страх от зъбодоктори...не е истина. НАправо си ме е срам. Отивам и от вратата казвам, "да знаете, чЕ съм много страхлива, предарително се извинявам ако се оплаквам"...Сигурно за луда ме мислят, ама по добре да ги предупредя ако случАйно ги оЩипя или неЩо подобно  Embarassed Crazy
Стискам палци да мине бързо и безпроблемно. и безболезнено   bouquet

Тали, гуШкаШ вечЕ мамините златни слънчица, нали? Ще ни пуснеШ ли и снимки?  Hug

Джорджи, супер разказ...И аз искам, с вас, дето казва Дидка  Grinning

Звезди, и при теб скоро ваканцийка, а? А при мен се е оформила един Септември...МАйка си заминава в неделя, и от понеделник Ще сме "строй се, преброй се"  Crazy НА Гого му падна оЩе един зъб, голям е смеШко (знаааам, Ще пусна снимки, ама като седна пред компа у дома... Heart Eyes)

И аз есенни дрехи трябва да копувам скоро...

А за къЩа да ви кажа търся, обачЕ тук има един по особен момент. Финландците почти не наемат жилиЩа, ами копуват. НАемите са много високи (не бих казала, чАк толкова, ама така ги преценяват тук), и изплаЩането на кредит в банката е по приемливо от наем...и кредитите ги дават изключително лесно. Аз на Шега отидох в банката да попитам за такъв вариант, и ме смаяха с експедитивността си...Ще трябва оЩе да проверявам, и преценявам, и естествено Ще ви уведомя  Hug

Приятен ден ви пожелавам, слънчЕвки, и всичките ви гуШвам  Hug

# 92
  • Мнения: 7 914
Добър ден, момичета!

Днес пропуснах закуската, но за сметка на това съм ви спретнала една почерпка понеже днес правим със съпруга ми първата с годинка:


Наздраве...!


И безалкохолно коктейлче:









Последна редакция: чт, 31 авг 2006, 14:20 от zwezdi4ka

# 93
  • Мнения: 1 860
Звездичке, хубава! Честита Ви годишнина, много дълги години да се радвате един на друг и най-скоро време да сте поне трима.  Hug

# 94
  • Мнения: 1 110
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА ЗВЕЗДИ !!!!

# 95
  • Мнения: 5 475


Честита годишнина- още десетки години да сте все така щастливи заедно!

# 96
  • Мнения: 1 017
ИИИИИИИИИ, чЕстито, мила Звездичке  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

Да сте много Щастливи, много обичАЩи се и винаги да виждате блясък в очите си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Пожелавам ви романтична вечЕр, голяма сбъдната мечта през следваЩата ви година заедно и много, много, много мечти  Hug

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 97
  • Мнения: 7 430
Мила ми Деска

Всичко най-прекрасно ти пожелавам - бъди завинаги обичана и обичай, нека от вашата красива любоФ се създадат няколко нвенни, малки създания и животът ви бъде Щастлив Peace

Обичай те се завинаги и след 100г да празнувате


Ето нещо за вас

Моят свят е, където те има!
Моят дом е, където си ти!
Твойта строгост е моята зима.
Твой подарък са моите дни.

Упорито и дълго те търсих,
без да спра нито миг, нито час.
Слава Богу – открих те навреме.
Есента е далече пред нас.

Тя ще дойде, но още е пролет.
Всичко още е в своя цъфтеж.
Ний сме птици готови за полет
и в очите ни свети копнеж.

А крилата ни – те от любов са.
С тях се реем в простор оит мечти.
Аз към теб! Ти към мен! Тъй се носим,
безтегловни, безплътни почти.

Румен Ченков

# 98
  • Мнения: 3 388
Звезди4ке, честита годишнина! Много любов и красота в семейния живот!  Heart Eyes

# 99
  • Мнения: 11 315
Честито на младоженците! Да сте живи и здрави, пък да става каквото ще!
Зло да ви забрави и любовта пътека да направи по трънливия ви път!
На многая лета!


# 100
  • Мнения: 1 049
Звезди4ке, честита годишнина! Много любов  в семейния живот!  Love

# 101
  • Мнения: 1 526

Мила, виртуална приятелко да ви е честита първата годишнина!!!
Да сте живи, здрави и много щастливи да отпразнувате заедно поне още 101 годишнини!!!
Подкрепяйте се и се обичайте винаги, точно както в този прекрасен ден!!!
Дано винаги се гледате с този блясък в очите!
И дано съдбата съвсем скоро сбъдне прекрасната ви мечта и ви дари с малко, сладко попълнение!!!

Последна редакция: чт, 31 авг 2006, 23:10 от Tali Dan

# 102
  • Мнения: 2 907
Минавам да се разпиша. Днес се върнахме от " ваканция" и сме много изморени. Гледам много се е изписало, но едва ли ще про4ета  вси4ко, дано не съм изпуснала много. Лека нощ на цялата дружинка!

# 103
  • Мнения: 7 430
Добро утро ЕвроПЕйки  Hug

 smile3558

Черпя ви по една скаличка и отивам да спинкам, че вече наближава 1  Crazy
Приятен и вълнуващ ден  bouquet

Звездичке Heart Eyes....как си мила след снощи Hug

# 104
  • Мнения: 1 017


Този път аз да пожелая първа от Европейките ДОБРО УТРО, сладурки  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

Много празнична ни е последната страничка, с тези пожелания за Звезди  Heart Eyes

А тук вечЕ е облачно , 15 град. е, което ме подсеЩа: Майче, как сте??? Томи здрав ли е? А ти с намирането на работа как си?

Другата седмица Ще водя Гого на вила, този път в по малък състав, ама е на север, съвсем в "подножието" на Лапландия. ЩЕ ловим риба (има сьомга там...), Ще ходим на излет и така...да използваме последните по топли дни...Финландците си имат думичка за багрите на гората през есента  Grinning "руска" се казва. И сега е точно "руската" там, горе, така че Ще ни е и красиво. И снимки Ще направя, за да споделя  Hug

Дидка, ама как ги правиШ скаличките? Супер, съвсем истински (като от павилиончЕто в училиЩе) изглеждат...Аз винаги съм си мислела, чЕ е мисия невъзможна...А пък много ги обичах като бях ученичка  Flutter

ПраЩам ви много  Hug, и оЩе   bouquet, и от сърце  Heart Eyes

От мен бял и зелен чАй /със джинджър  Heart Eyes/, и кексчЕ, мамино (не сексчЕ  Laughing)

Общи условия

Активация на акаунт