Аман от хапливи забележки!!!

  • 5 008
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 920
Дано да остане някое Бу и за мен. След време може да се наложи да кърмя внучето.

# 76
  • Мнения: 23 126
Дано да остане някое Бу и за мен. След време може да се наложи да кърмя внучето.
Joy Joy Joy

# 77
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 223
аман от ПМС  Mr. Green
всяка да си каже в кои дни й е цикъла, та да не й вземаме присърце лошото настроение в този период  Laughing
Недей, че накрая ще се окаже, че от висене у форОма ни се е уеднаквил цикъла Wink Mr. Green

# 78
  • София
  • Мнения: 2 901
В тази тема осезателно се улавя едно "Уууу" течение. Защо спамите така, бе хора! Съвсем не сте по темата, а от едно семе, какво стана!  ooooh!

# 79
  • Мнения: 5 103
Дано да остане някое Бу и за мен. След време може да се наложи да кърмя внучето.

 Joy Joy

# 80
  • София
  • Мнения: 7 242
 Mr. Green сега остава и да прокърмя...

# 81
  • София
  • Мнения: 6 743
Аууууууууу, Бу, как съм пропуснала аз темата за казаните и дамаджаните  Joy Joy Joy
Е така не бях се смяла одавна  hahaha
Ще ме прощаваш, че то на чужд гръб и 100 тояги са малко, ама просто нямам думи  Sick
Ако някой се опита да ми крадне ника  smile3514 smile3514 smile3512 smile3512, не отговарям за последствията  Crossing Arms  Naughty

Аман от плагиатство  Rolling Eyes

# 82
  • София
  • Мнения: 5 828
Mr. Green сега остава и да прокърмя...

ако си направиш коктейл с ракия,  може и да прокърмиш  Joy

# 83
  • Мнения: 3 091
"Слушам и не вярвам на очите си!"
Скъпи съфорумци, особено тези, които сте писали с "аман" - добре ли сте? Нервни ми се виждате? Защо четете, като аманосвате поне 90% от нещата във форума? newsm78

# 84
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Аман от оплакващи се от оплакващи се, ако ме разбирате Grinning

# 85
  • София
  • Мнения: 2 901
Аман от липса на чувство за хумор!  Joy

# 86
  • Мнения: 779
И какъв е смисълът тука ако смея да запитам  newsm78 ?
Да се наплюем дружно и после да си организираме ски спискане по лиги  Joy?

# 87
  • Мнения: 3 091
Не, оказва се явно, че тази тема е много смешна, интригуваща и т.н.

Аз съм си проЗта и от хумор не разбирам. Embarassed

# 88
  • София
  • Мнения: 6 743
Може ли да ми обясните от кога и защо има точки в броя мнения - сега го забелязах на Ламята и Бу и после установих, че имам и аз  newsm78

# 89
  • София
  • Мнения: 2 901
Може ли да ми обясните от кога и защо има точки в броя мнения - сега го забелязах на Ламята и Бу и после установих, че имам и аз  newsm78

Гледай я сега - ще заформи течение за точките! Темата е Аман от заяждания, а не аман от недоразбрали!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт