Аман от хапливи забележки!!!

  • 4 993
  • 119
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
JoyХайде вие сте!
Който на когото има забележки да прави, да го направи от тук.
Комплекси, ала, бала и т.н. ....... Joy

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз се изчерпах в съседната тема.  Mr. Green
Ще почакаш да заредя. Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Мисля,че няма нужда от такава тема,понеже никой не си спестява забележките,винаги се казват на точното време и място. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 447
Ми аман от оплюване на непознати жени, да кажа пък аз. И ако мога да разбера авторките на такива теми, защото все пак са лично засегнати от нещо, не мога да разбера тълпите форумки, които нахлуват в темата с гнили домати в ръцете. Не мога да разбера удовлетворението от плюенето на някого, когото нито познаваш, нито има за какво да плюеш. Честно.

# 4
  • Мнения: 7 837
Аз пък да кажа аман от тънкообидни личности Grinning

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ми аман от оплюване на непознати жени, да кажа пък аз. И ако мога да разбера авторките на такива теми, защото все пак са лично засегнати от нещо, не мога да разбера тълпите форумки, които нахлуват в темата с гнили домати в ръцете. Не мога да разбера удовлетворението от плюенето на някого, когото нито познаваш, нито има за какво да плюеш. Честно.
Мда. Така си е.  Thinking
А защо се повдигат цели теми за това, как Цецка от кварталната градинка си гледа/не си гледа детето? Tired

# 6
  • Мнения: 495
оплюването на другите води до извисяването на собствената персона  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 103
Аман от комплексари Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 2 495
Аман от надувки и надувковци Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 932
Аман от "АМАН"... Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Аман от спорове.

# 11
  • Мнения: 2 792
Аман от моралистки (прочетох го в другата тема и ми харесва как звучи  Mr. Green)

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Това е най-точно казано Grinning
Жалби, жалби, жалби... Ех, кога беше това време, в което брояхме плочките по корема на Брад в 'Троя' и подобни теми тук!

# 13
  • Мнения: 1 937
...не мога да разбера тълпите форумки, които нахлуват в темата с гнили домати в ръцете...

Доне, прочетох тъпите форумки, та проверих отново, чие мнение чета, щото се навъртат доста повторения на неповторимите...  bouquet

Абе разни хули са ми на езика, въобще един хулиган съм по настроение в момента, ама ...!

# 14
  • Мнения: 7 837
Аман от Брат Пит, Уентуърт и подобни  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 677
и от КУРузо също ..мноо ме нерви

# 16
  • Мнения: 4 806
ами щом пишем и в тази тема, значи форумът много е зле...
ами нищо свежо не се появява...
е, има едно добро нещо. Бу е Бу. Така май е най-добре и дано повлече крак за замразяване на никовете, че много объркващо действа.
нямам кого и за какво да захапя Simple Smile

тъй че... давайте идеи за добри теми и няма да има "аман от това", "аман от онова". Аз в момента нямам, а се чувствам някак ангажирана...

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828

е, има едно добро нещо. Бу е Бу.

The original Бу is back Mr. Green
Само сега сигурно сума ти време ще се цъкли народа, а аз ще трябва да обяснявам, че аз съм Бу Grinning

# 18
  • Мнения: 4 806
Нека да е Бу, а ние ще помагаме в обясненията.
Мисля, че най-много това ти отива - някак се получава цялостен вируален образ Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 447

The original Бу is back Mr. Green
Само сега сигурно сума ти време ще се цъкли народа, а аз ще трябва да обяснявам, че аз съм Бу Grinning

Ама ние не ти вярвамеее Twisted Evil

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Ама ние не ти вярвамеее Twisted Evil
Ти ся... хвърляш дискретен поглед наляво, виждаш Голямата Щука (която те наблюдава), виждаш безумния брояч, който отчита  Публикации: 12035 и веднага разбираш, че аз съм аз.

# 21
  • Мнения: 9 904
най-хубавото на хапливите забележки е, че в последните дни, дори седмица? не е имало нови теми за стрии и имена.
Сега ако под въздействие на хапливи забележки народът спре да пише контракций, стрий и лекций, ще е супер Simple Smile

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Мисля, че най-много това ти отива - някак се получава цялостен вируален образ Simple Smile
Е, аз си бях Бу и като Голяма Щука... Ама то да го дострашее човек да си смени екранното име вече!
А как тържествено звучи, като прочетеш Здравей, Голяма Щука! знаеш ли? Grinning

# 23
  • Мнения: 27 524
А, тити, моля ти се, за имена все така под път и над път теми  Laughing

# 24
  • Мнения: 4 806
е, тити, ако можеше и аман-а да се икорени... всъщност тогава форумът ще вземе да изпадне в летаргия.
Май много саморефлексия се събра на форума напоследък. Все се самооглеждаме. Едни модерни Вирту-фройдисти Simple Smile Както и да е, май трябва да прескоча до темата Споделете и да си кажа мъката, та може и да не пиша повече глупости Simple Smile

# 25
  • Мнения: 677
аман от блонди,която не каза нищо за слави...

# 26
  • Мнения: 4 806
по повод Блонди - всичко е казано в темата Звездни компромати 2

# 27
  • Мнения: 2 550
Няма ли някой модератор да забърше тази безумна тема?

# 28
  • Мнения: 4 806
Произнасяш тържествено "Здравей, Бу"... и всичко е казано, кратко и ясно, наситено емоционално... а представи си коктейла - откога Щуките са рижави? Или не са... или са повече прекрасни, отколкото рижави, особено, когато са Доня... изобщо не е добре за пишещия. После да се чудиш защо се получават неадекватни мнения Simple Smile

# 29
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Какво и е на темата?!?!?!
То посланието с нея беше " да си начешем езиците"
Всичко е в кръга на шегата Joy
Явно и шеговити теми не се харесват newsm78 Crossing Arms

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аман от избиване на комплекси, аман от заяждане- било защото някой е сбъркал правописа (макар че естествено, прави ми недобро впечатление, ама поне не се заяждам, защото не е кой знае какъв грях), било хапливо отнасяне с някой, защото е гост или новак!

# 31
  • Мнения: 1 533
Няма ли някой модератор да забърше тази безумна тема?

Аман от забърсващи модератори! Grinning

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Произнасяш тържествено "Здравей, Бу"... и всичко е казано, кратко и ясно, наситено емоционално... а представи си коктейла - откога Щуките са рижави? Или не са... или са повече прекрасни, отколкото рижави, особено, когато са Доня... изобщо не е добре за пишещия. После да се чудиш защо се получават неадекватни мнения Simple Smile
Laughing
Права си. Обаче докато бях Рижа, Прекрасница, Проклетница, Доня, Н.В.М., Щука и т.н., никой нито веднъж не ме обърка, че аз съм Бу. А сега ще има чудене - аз ли съм или не съм Mr. Green По-голяма заблуда трудно можеше да бъде измислена. Диверсия на врага отвсякъде Mr. Green (жалко, че и на приятеля покрай врага, ама какво да се прави!)

Няма ли някой модератор да забърше тази безумна тема?

Аман от забърсващи модератори! Grinning
И аман от модератори, дето си пишат по темите, вместо да забърсват същите! Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 806
броят побликации няма да подведе, повярвай ми Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3 447
А сега ще има чудене - аз ли съм или не съм Mr. Green По-голяма заблуда трудно можеше да бъде измислена. Диверсия на врага отвсякъде Mr. Green (жалко, че и на приятеля покрай врага, ама какво да се прави!)


Я по-добре си признай, че имаш две дамаджани ракия, кво се прайш Mr. Green

# 35
  • Мнения: 5 103
А сега ще има чудене - аз ли съм или не съм Mr. Green По-голяма заблуда трудно можеше да бъде измислена. Диверсия на врага отвсякъде Mr. Green (жалко, че и на приятеля покрай врага, ама какво да се прави!)


Я по-добре си признай, че имаш две дамаджани ракия, кво се прайш Mr. Green

И коктейли с ракия правиш Joy

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Ма вижте ся Blush
Аз и повече от 2 дамаджани имам, че баща ми вари с казаните, не си играе с по дамаджана-две. Но - чест! - ракия не пия, освен ако няма друго Crossing Arms
(и не ме въвеждайте в изкушение да сипя ирония, че бездруго се смях, смях, ама на третия ден вече не ми беше смешно това с ника)

# 37
  • Мнения: 3 447
И коктейли с ракия правиш Joy
Ама я е срам да попита, щот кърмачка, туй-онуй, реноме...няма как... Затуй е измислила тая мистификация с фалшивото Бу Mr. Green

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Бу измисля фалшиво Бу? Оригинално, няма как Mr. Green

# 39
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
(и не ме въвеждайте в изкушение да сипя ирония, че бездруго се смях, смях, ама на третия ден вече не ми беше смешно това с ника)
Е-е-ех, душко-добродушко... Laughing
Я ме виж мене, каква съм проклетия, ха някой ми нагази ника, рева със страшен глас и на бой налитам.  #2gunfire

# 40
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Бу измисля фалшиво Бу? Оригинално, няма как Mr. Green

А какво стана с Бу......как си взе името.....с добро ли?

# 41
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Няма ли някой модератор да забърше тази безумна тема?

Аман от забърсващи модератори! Grinning

Направо ме е страх да се обадя по темата...

# 42
  • Мнения: 6 155
Аман от вас   Twisted Evil

# 43
  • Мнения: 326
Аман от ВСЕЗНАЕЩИ майки!  #2gunfire

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
А какво стана с Бу......как си взе името.....с добро ли?
С добро не стана. Писах лИбезно ЛС, обясняващо причините, поради които не е толкова добра идея да се ползва този ник и молба да смени екранното име, но девойката каза Тцъ, харесва й името, тя отговаряла на погрешно изпратените до нея, вместо до мен Лс изчерпателно...

Наложи се да се обърна към администраторите. Насилствено стана. Съжалявам, че не можахме да се разберем с добро, но пък - може да не затаи лоши чувства момичето.

# 45
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аман от хора без въображение!  Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 5 577
Аман от деца дето ходят на гърне от 6 месечни, прохождат от 8 месечни, и на годинка сами си белят портокалите и знаят буквите.  Crossing Arms Crossing Arms

Аман от родители, дето си вярват на гореспоменатите.  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 5 577
 Close Аман от липса на търсачка.

# 48
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аман от деца дето ходят на гърне от 6 месечни, прохождат от 8 месечни, и на годинка сами си белят портокалите и знаят буквите.  Crossing Arms Crossing Arms

Аман от родители, дето си вярват на гореспоменатите.  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
А пък моят син ми направи сега мида от пластелин. Гений!  smile3533

# 49
  • Мнения: 1 006
А пък дъщеря ми готви вместо мен, но понеже е при свеки лятото всеки ден хваща трамвая и носи ястиЯта вкъщи, докато още са топли.Също така сортира правилно дрешките за пране, пуска перални и простира.

Сина ми скоро ще се задомява, щото е преждевременно пораснал и е напълно готов да поеме всякакви семейни отговорности като глава на семейство.Между другото...взе шест учебни години за една календарна и чакаме резултатите от кандидатстудентските му изпити.Всъщност и те са излишни, защото му признаха част от изпитите и останаха 2-3 приравнителни само.Трудовия му договор за ЦАР аз го подписах, понеже е малолетен.

Тва май е за темата за фукливите майки. newsm78 Отивам да я изчета първо, но първо да посъбера акъла на децата ми, че им е в повече.

Баси как изПРОСТЯХ...простете ми. Sunglasses

# 50
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А пък дъщеря ми готви вместо мен, но понеже е при свеки лятото всеки ден хваща трамвая и носи ястиЯта вкъщи, докато още са топли.Също така сортира правилно дрешките за пране, пуска перални и простира.

Сина ми скоро ще се задомява, щото е преждевременно пораснал и е напълно готов да поеме всякакви семейни отговорности като глава на семейство.Между другото...взе шест учебни години за една календарна и чакаме резултатите от кандидатстудентските му изпити.Всъщност и те са излишни, защото му признаха част от изпитите и останаха 2-3 приравнителни само.Трудовия му договор за ЦАР аз го подписах, понеже е малолетен.

Тва май е за темата за фукливите майки. newsm78 Отивам да я изчета първо, но първо да посъбера акъла на децата ми, че им е в повече.

Баси как изПРОСТЯХ...простете ми. Sunglasses
Знаех си, че ще ме надцакаш, знаех си!  newsm45

# 51
  • Мнения: 9 904
А, тити, моля ти се, за имена все така под път и над път теми  Laughing

и за стрии пуснаха нова тема.... явно не се борим ефективно с тях  Mr. Green аман, бих казала  Naughty

# 52
  • София
  • Мнения: 3 427
А пък дъщеря ми готви вместо мен, но понеже е при свеки лятото всеки ден хваща трамвая и носи ястиЯта вкъщи, докато още са топли.Също така сортира правилно дрешките за пране, пуска перални и простира.

Сина ми скоро ще се задомява, щото е преждевременно пораснал и е напълно готов да поеме всякакви семейни отговорности като глава на семейство.Между другото...взе шест учебни години за една календарна и чакаме резултатите от кандидатстудентските му изпити.Всъщност и те са излишни, защото му признаха част от изпитите и останаха 2-3 приравнителни само.Трудовия му договор за ЦАР аз го подписах, понеже е малолетен.

Тва май е за темата за фукливите майки. newsm78 Отивам да я изчета първо, но първо да посъбера акъла на децата ми, че им е в повече.

Баси как изПРОСТЯХ...простете ми. Sunglasses
Абе не знам колко си изпростяла, или дали дъщеря ти пере и готви, ама БАСИ красивото дете имаш   bouquet

# 53
  • Мнения: 1 006

Абе не знам колко си изпростяла, или дали дъщеря ти пере и готви, ама БАСИ красивото дете имаш   bouquet


Благодаря ти много за думите !   bouquet

Ооо...ти ако видиш батко й !   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Тази снимка Естер ми я намали, но не се справям да я сложа и нея в подписа ми, щот аз съм заБАВНО размотаваща се т.е. комп олигомайфренд. bowuu


Ей ти я пак дрислата МИ   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сори, оспамих темата здраво, но се разнежИх.Отивам да се разлея някъде.

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 23:24 от SUNRISE кака SAKRI

# 54
  • Мнения: 1 006

Знаех си, че ще ме надцакаш, знаех си!  newsm45


Ми така е щом скромничиш и не си признаваш всичко.Виж аз ква съм откровена до болка.Айде ти си наред  Peace И щото съм благородна те пускам гратис за няколко кръгчета и шси трая.

Спам, срам, спам, срам...Линчувайте ме, ама бавно и славно, за да е по-гадно. Mr. Green

Аман от мед и мАсло у форумО.

# 55
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А какво стана с Бу......как си взе името.....с добро ли?
С добро не стана. Писах лИбезно ЛС, обясняващо причините, поради които не е толкова добра идея да се ползва този ник и молба да смени екранното име, но девойката каза Тцъ, харесва й името, тя отговаряла на погрешно изпратените до нея, вместо до мен Лс изчерпателно...

Наложи се да се обърна към администраторите. Насилствено стана. Съжалявам, че не можахме да се разберем с добро, но пък - може да не затаи лоши чувства момичето.

Е, да....все пак добре си направила.....Бу си е запазена марка......аз много се чудих какви коктейли ще забъркваш с тези 50 литра ракия , които дядо ти ти е изпратил...........за теб си мислех.......а то се оказа чисто нов потребител.......щях да падна..............не мисля, че е случайно е избрала този ник.......което пък ми се струва доста нахално ........

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Все за нещо недоволни има. Аман това, аман онова. Четете си и си пишете спокойно и без нерви и си аманвайте на ум. Амин!

# 57
  • Мнения: 920
Тя Умбра го беше казала най-хубаво, Аман от мене си. Че оттърване няма.

# 58
  • Мнения: 1 540
Аман от турцизми  Joy

# 59
  • Мнения: 193
Ми аман от оплюване на непознати жени, да кажа пък аз. И ако мога да разбера авторките на такива теми, защото все пак са лично засегнати от нещо, не мога да разбера тълпите форумки, които нахлуват в темата с гнили домати в ръцете. Не мога да разбера удовлетворението от плюенето на някого, когото нито познаваш, нито има за какво да плюеш. Честно.
Peace
 Аман от лоши мисли и настроение, иначе на критиката й няма нищо! Simple Smile

# 60
  • София
  • Мнения: 7 242
Тцъ, харесва й името, тя отговаряла на погрешно изпратените до нея, вместо до мен Лс изчерпателно...
rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 61
  • Мнения: 5 103
Тцъ, харесва й името, тя отговаряла на погрешно изпратените до нея, вместо до мен Лс изчерпателно...
rotfImbo rotfImao rotfImbo

Е това ме разби Joy hahaha Joy Joy hahaha

# 62
  • София
  • Мнения: 7 242
Тцъ, харесва й името, тя отговаряла на погрешно изпратените до нея, вместо до мен Лс изчерпателно...
rotfImbo rotfImao rotfImbo

Е това ме разби Joy hahaha Joy Joy hahaha
Бу, нали не забрави да благодариш на мацката?
А новият и ник какъв е /в случай, че искам да те попитам нещо, а не си on line/?

# 63
  • София
  • Мнения: 2 901
Аман от деца дето никога не плачат, спят по цяла нощ и то в креватчетата си!

Аман от пушачки, които парадират с това, че нито за миг не са спряли цигарите, пък видите ли - им  децата им суперздрави, а на съседката непушачка и дори върла кърмачка – детето й алергия към белтъка на кр. мляко има!

Аман от оплакващи се, че „приятелки” от градинката пред блока все ги смятали за будали с парадиране с маркови дрехи, големи заплати, вундеркиндски способности на децата си!

Аман от оплакващи се, дето все подвикват на инакомислещите да не им четат темите и да не пишат в тях, като се дразнят! Дето се вика – аман от котки в този форум – все по посока на косъма да ги галиш!

Аман от оплакващи се кърмачки, че педитата ги карат рано да захранват, а те не смеят да кажат гък, а после във форума – педито това, педито онова, ама ядосани!

Аман от прикрити реклами на чудодейни ефекти на козметични продукти, аман от форумки, които даже не се усещат, че почти са преписали инструкциите на опаковката и не се сещат, че нормалните хора нямат такъв речник.

Аман от теми за коя кръвна група сме, кой номер гащи носим, колко пъти кихаме и всякакви подобни, дето и авторите не си ги четат после!

Аман от теми за имена, в които ни карат да дадем съвет за видимо загубена кауза, защото името трябва да започва с „М” пък да завършва на „артин” и няма друг начин да се кръсти детето!

Аман от разписващи се в теми, без да четат мненията и особено развръзката по-напред!

Аман от постоянно сменящи се никове!

Аман. Амам. Ам-ам!

# 64
  • София
  • Мнения: 5 828
Бу, нали не забрави да благодариш на мацката?
А новият и ник какъв е /в случай, че искам да те попитам нещо, а не си on line/?

Буу  hahaha

А иначе и аз се присъединявам към: аман от аман!

# 65
  • Мнения: 7 186

Това ми звучи като Бууууу newsm45, дайте си ми никаааа.... smile3514   hahaha
А защо не Мууууу Animal Cow

А иначе и аз се присъединявам към: аман от аман!

  202uu

# 66
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Бу, нали не забрави да благодариш на мацката?
А новият и ник какъв е /в случай, че искам да те попитам нещо, а не си on line/?

Буу  hahaha

А иначе и аз се присъединявам към: аман от аман!


 Joy Joy Joy

# 67
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828

Това ми звучи като Бууууу newsm45, дайте си ми никаааа.... smile3514   hahaha
А защо не Мууууу Animal Cow
Така решиха админите. Да не й го сменят много, щом й е харесало моето 'Бу' все пак.

# 68
  • Мнения: 3 423
Аман от недоклатен народ!
Или очаквахте да напиша друго?
 Laughing

# 69
  • Мнения: 495
аман от ПМС  Mr. Green
всяка да си каже в кои дни й е цикъла, та да не й вземаме присърце лошото настроение в този период  Laughing

# 70
  • София
  • Мнения: 7 242

Ама и тя май е голям фен на кърменето. Да не върви в комплект с ника Wink

# 71
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Ама и тя май е голям фен на кърменето. Да не върви в комплект с ника Wink
Хе! И представяш ли си как целия кърмачески отбор се нацъква с Бу, Буу, Бууу, Буууу, По-Бу, Най-Бу, Му, Мууу, Юхууу и тъй нанататък Grinning

# 72
  • София
  • Мнения: 7 242
Мога ли да резервирам 3-те у-та /Буу/, в случай че стигна до кърмене, де. Обещавам да отговарям още по-изчерпателно от Бу и Буу Laughing.

Сори, спирам да спамя, че ще кажат сега аман от спам!

# 73
  • Мнения: 9 904
Аман от ...................Аман. Амам. Ам-ам!

тва много хубаво Simple Smile


Хе! И представяш ли си как целия кърмачески отбор се нацъква с Бу, Буу, Бууу, Буууу, По-Бу, Най-Бу, Му, Мууу, Юхууу и тъй нанататък Grinning

а това е много хубава идея - ще ми е още по-интересно да чета кърмаческия - ще има допълнителна интрига  Mr. Green

# 74
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Тити, ти можеш да се преименуваш на Туу Mr. Green и да се включиш в интригата.

# 75
  • Мнения: 920
Дано да остане някое Бу и за мен. След време може да се наложи да кърмя внучето.

# 76
  • Мнения: 23 018
Дано да остане някое Бу и за мен. След време може да се наложи да кърмя внучето.
Joy Joy Joy

# 77
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 197
аман от ПМС  Mr. Green
всяка да си каже в кои дни й е цикъла, та да не й вземаме присърце лошото настроение в този период  Laughing
Недей, че накрая ще се окаже, че от висене у форОма ни се е уеднаквил цикъла Wink Mr. Green

# 78
  • София
  • Мнения: 2 901
В тази тема осезателно се улавя едно "Уууу" течение. Защо спамите така, бе хора! Съвсем не сте по темата, а от едно семе, какво стана!  ooooh!

# 79
  • Мнения: 5 103
Дано да остане някое Бу и за мен. След време може да се наложи да кърмя внучето.

 Joy Joy

# 80
  • София
  • Мнения: 7 242
 Mr. Green сега остава и да прокърмя...

# 81
  • София
  • Мнения: 6 743
Аууууууууу, Бу, как съм пропуснала аз темата за казаните и дамаджаните  Joy Joy Joy
Е така не бях се смяла одавна  hahaha
Ще ме прощаваш, че то на чужд гръб и 100 тояги са малко, ама просто нямам думи  Sick
Ако някой се опита да ми крадне ника  smile3514 smile3514 smile3512 smile3512, не отговарям за последствията  Crossing Arms  Naughty

Аман от плагиатство  Rolling Eyes

# 82
  • София
  • Мнения: 5 828
Mr. Green сега остава и да прокърмя...

ако си направиш коктейл с ракия,  може и да прокърмиш  Joy

# 83
  • Мнения: 3 091
"Слушам и не вярвам на очите си!"
Скъпи съфорумци, особено тези, които сте писали с "аман" - добре ли сте? Нервни ми се виждате? Защо четете, като аманосвате поне 90% от нещата във форума? newsm78

# 84
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Аман от оплакващи се от оплакващи се, ако ме разбирате Grinning

# 85
  • София
  • Мнения: 2 901
Аман от липса на чувство за хумор!  Joy

# 86
  • Мнения: 779
И какъв е смисълът тука ако смея да запитам  newsm78 ?
Да се наплюем дружно и после да си организираме ски спискане по лиги  Joy?

# 87
  • Мнения: 3 091
Не, оказва се явно, че тази тема е много смешна, интригуваща и т.н.

Аз съм си проЗта и от хумор не разбирам. Embarassed

# 88
  • София
  • Мнения: 6 743
Може ли да ми обясните от кога и защо има точки в броя мнения - сега го забелязах на Ламята и Бу и после установих, че имам и аз  newsm78

# 89
  • София
  • Мнения: 2 901
Може ли да ми обясните от кога и защо има точки в броя мнения - сега го забелязах на Ламята и Бу и после установих, че имам и аз  newsm78

Гледай я сега - ще заформи течение за точките! Темата е Аман от заяждания, а не аман от недоразбрали!  Joy

# 90
  • Мнения: 495
Може ли да ми обясните от кога и защо има точки в броя мнения - сега го забелязах на Ламята и Бу и после установих, че имам и аз  newsm78

Гледай я сега - ще заформи течение за точките! Темата е Аман от заяждания, а не аман от недоразбрали!  Joy

а ние, дето си нямаме точки, какво да кажем  newsm78  Joy  hahaha

# 91
  • Мнения: 667
Аман от претоварен сървър.
Цитат
Грешка!
Сървърът е претоварен. Моля, опитайте отново след малко.

то при
Цитат
Активни Днес: 1061
няма начин. Аман от активни.

Последна редакция: вт, 29 авг 2006, 15:52 от SafeHeaven

# 92
  • Мнения: 7 837
Аман от оплакващи се от оплакващи се, ако ме разбирате Grinning

Не те разбирам  Mr. Green
Да живеят вечно ревящите и търсещи внимание майки, страдащи от синдрома проучен от Лиска!!!

# 93
  • Мнения: 3 405

Аман от отмъкване на мисли Mr. Green  Peace
Взе ми го от клавиатурата Grinning

# 94
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Аман от диви селянки, бре!

# 95
  • Мнения: 920
Аман от деца дето никога не плачат, спят по цяла нощ и то в креватчетата си!

Аман от пушачки, които парадират с това, че нито за миг не са спряли цигарите, пък видите ли - им  децата им суперздрави, а на съседката непушачка и дори върла кърмачка – детето й алергия към белтъка на кр. мляко има!

Аман от оплакващи се, че „приятелки” от градинката пред блока все ги смятали за будали с парадиране с маркови дрехи, големи заплати, вундеркиндски способности на децата си!

Аман от оплакващи се, дето все подвикват на инакомислещите да не им четат темите и да не пишат в тях, като се дразнят! Дето се вика – аман от котки в този форум – все по посока на косъма да ги галиш!

Аман от оплакващи се кърмачки, че педитата ги карат рано да захранват, а те не смеят да кажат гък, а после във форума – педито това, педито онова, ама ядосани!

Аман от прикрити реклами на чудодейни ефекти на козметични продукти, аман от форумки, които даже не се усещат, че почти са преписали инструкциите на опаковката и не се сещат, че нормалните хора нямат такъв речник.

Аман от теми за коя кръвна група сме, кой номер гащи носим, колко пъти кихаме и всякакви подобни, дето и авторите не си ги четат после!

Аман от теми за имена, в които ни карат да дадем съвет за видимо загубена кауза, защото името трябва да започва с „М” пък да завършва на „артин” и няма друг начин да се кръсти детето!

Аман от разписващи се в теми, без да четат мненията и особено развръзката по-напред!

Аман от постоянно сменящи се никове!

Аман. Амам. Ам-ам!


Доста ти е крив светът, а?

# 96
  • София
  • Мнения: 2 901
Аман от деца дето никога не плачат, спят по цяла нощ и то в креватчетата си!

Аман от пушачки, които парадират с това, че нито за миг не са спряли цигарите, пък видите ли - им  децата им суперздрави, а на съседката непушачка и дори върла кърмачка – детето й алергия към белтъка на кр. мляко има!

Аман от оплакващи се, че „приятелки” от градинката пред блока все ги смятали за будали с парадиране с маркови дрехи, големи заплати, вундеркиндски способности на децата си!

Аман от оплакващи се, дето все подвикват на инакомислещите да не им четат темите и да не пишат в тях, като се дразнят! Дето се вика – аман от котки в този форум – все по посока на косъма да ги галиш!

Аман от оплакващи се кърмачки, че педитата ги карат рано да захранват, а те не смеят да кажат гък, а после във форума – педито това, педито онова, ама ядосани!

Аман от прикрити реклами на чудодейни ефекти на козметични продукти, аман от форумки, които даже не се усещат, че почти са преписали инструкциите на опаковката и не се сещат, че нормалните хора нямат такъв речник.

Аман от теми за коя кръвна група сме, кой номер гащи носим, колко пъти кихаме и всякакви подобни, дето и авторите не си ги четат после!

Аман от теми за имена, в които ни карат да дадем съвет за видимо загубена кауза, защото името трябва да започва с „М” пък да завършва на „артин” и няма друг начин да се кръсти детето!

Аман от разписващи се в теми, без да четат мненията и особено развръзката по-напред!

Аман от постоянно сменящи се никове!

Аман. Амам. Ам-ам!


Доста ти е крив светът, а?

Ами не - мисълта ми е по-систематизирана!

# 97
# 98
# 99
  • Мнения: 3 777
Ха, ха.

Жени без работа Laughing
Тук има тежки случаи, радост за всеки прихиатър.

# 100
  • Мнения: 5 370
Аз пък ша иСползвам новото си мото-ЦИТАТ НА УМБРА ТУК-

АМАН ОТ МЕНЕ СИ!!!
Ма как кое да съм едновременно толкози умна, чароФна и готЕна взето наедно.
Пу Пу!!! Mr. Green bowuu

# 101
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз пък ша иСползвам новото си мото-ЦИТАТ НА УМБРА ТУК-

АМАН ОТ МЕНЕ СИ!!!
Ма как кое да съм едновременно толкози умна, чароФна и готЕна взето наедно.
Пу Пу!!! Mr. Green bowuu
Напълно съгласна, отиде ти циганката у Норвежско

# 102
  • Мнения: 5 370
Аз пък ша иСползвам новото си мото-ЦИТАТ НА УМБРА ТУК-

АМАН ОТ МЕНЕ СИ!!!
Ма как кое да съм едновременно толкози умна, чароФна и готЕна взето наедно.
Пу Пу!!! Mr. Green bowuu
Напълно съгласна, отиде ти циганката у Норвежско
ИИИИИ, ма ти се върнаааааааааааааа Party Party
Аман от оффтопици-плю-да му се ненавидя макар, каква съм......никаква.

# 103
  • Мнения: 7 186
Аман от деца дето никога не плачат, спят по цяла нощ и то в креватчетата си!

Аман от пушачки, които парадират с това, че нито за миг не са спряли цигарите, пък видите ли - им  децата им суперздрави, а на съседката непушачка и дори върла кърмачка – детето й алергия към белтъка на кр. мляко има!

Аман от оплакващи се, че „приятелки” от градинката пред блока все ги смятали за будали с парадиране с маркови дрехи, големи заплати, вундеркиндски способности на децата си!

Аман от оплакващи се, дето все подвикват на инакомислещите да не им четат темите и да не пишат в тях, като се дразнят! Дето се вика – аман от котки в този форум – все по посока на косъма да ги галиш!

Аман от оплакващи се кърмачки, че педитата ги карат рано да захранват, а те не смеят да кажат гък, а после във форума – педито това, педито онова, ама ядосани!

Аман от прикрити реклами на чудодейни ефекти на козметични продукти, аман от форумки, които даже не се усещат, че почти са преписали инструкциите на опаковката и не се сещат, че нормалните хора нямат такъв речник.

Аман от теми за коя кръвна група сме, кой номер гащи носим, колко пъти кихаме и всякакви подобни, дето и авторите не си ги четат после!

Аман от теми за имена, в които ни карат да дадем съвет за видимо загубена кауза, защото името трябва да започва с „М” пък да завършва на „артин” и няма друг начин да се кръсти детето!

Аман от разписващи се в теми, без да четат мненията и особено развръзката по-напред!

Аман от постоянно сменящи се никове!

Аман. Амам. Ам-ам!


Доста ти е крив светът, а?

Ами не - мисълта ми е по-систематизирана!

Аман от цитати- чаршафи бе!  comp03

# 104
  • Мнения: 495
явно теми, започващи с "Аман..." са много актуални Mr. Green
чак ме сърбят ръцете да открия една  wait

# 105
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Давай ти си!!! Peace Peace Peace  bouquet  bouquet  bouquet

# 106
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ама и тя май е голям фен на кърменето. Да не върви в комплект с ника Wink
Хе! И представяш ли си как целия кърмачески отбор се нацъква с Бу, Буу, Бууу, Буууу, По-Бу, Най-Бу, Му, Мууу, Юхууу и тъй нанататък Grinning

Ето ме - Бубу?

А иначе, по темата: Аман, Йордания Mr. Green

# 107
  • Мнения: 7 474
Аман от крадци  #2gunfire, пак са ни разбили таваните ooooh!

# 108
  • Мнения: 5 539
Много сте нервни, но като дойде септември и започнат ББ и Сървайвър, пак ще се върнете в релси Thinking

# 109
  • Мнения: 3 447
Много сте нервни, но като дойде септември и започнат ББ и Сървайвър, пак ще се върнете в релси Thinking

Това е то истината Simple Smile

# 110
  • Мнения: 1 006
Аман, че отново взязох в темата, за да видя докъде сте стигнали с "АМАН". Mr. Green

Аман, че мозъка ми в момента не може да роди нищо, което и аз да аманосам, въпреки, че съм на бутилка бяло вино и малък Джак за капак hahaha Последното би трябвало да ми помогне за целта ама нъц...




# 111
  • Мнения: 3 447
Аман, че мозъка ми в момента не може да роди нищо, което и аз да аманосам, въпреки, че съм на бутилка бяло вино и малък Джак за капак hahaha Последното би трябвало да ми помогне за целта ама нъц...


Аман от неефективен малък Джак Mr. Green

# 112
  • Мнения: 7 186
Аман, че мозъка ми в момента не може да роди нищо, което и аз да аманосам, въпреки, че съм на бутилка бяло вино и малък Джак за капак hahaha Последното би трябвало да ми помогне за целта ама нъц...

Утре да няма- Аман от махмурлук! Drunk  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 1 006

Аман от неефективен малък Джак Mr. Green


Сетих се !  Naughty Аман, че не гаврътнах голЕм Джак, а трЕбваше  Crossing Arms  То големотУ си е големУ...де ми беше акъла ?!? Пууу ! Вкъщи имам само домашна шльокавица.Отивам да се доразджуркам окончателлно.Утре сабахлем ще съм ламята на форума в сянка. Mr. Green Винарките отсега ме полазват.

# 114
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аман от винарки! Хлъц newsm24

# 115
  • Мнения: 3 405
Аман от психолози ooooh!

# 116
  • Мнения: 667
Вкъщи имам само домашна шльокавица.

Аман от шльокавица. Искам си коктейлчето с ракия!

# 117
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ми кажи как го правиш, деее Wink

# 118
  • Мнения: 1 006
Вкъщи имам само домашна шльокавица.

Аман от шльокавица. Искам си коктейлчето с ракия!

Клин клин избива.Едно от същото и за мен, моля. Drunk

# 119
  • Мнения: 667
Клин клин избива.Едно от същото и за мен, моля.

Аман от авантаджиЙ. Изпихте ми дамаджанките с ракийката от татИ.

Общи условия

Активация на акаунт