Аман от хапливи забележки!!!

  • 5 004
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 495
Може ли да ми обясните от кога и защо има точки в броя мнения - сега го забелязах на Ламята и Бу и после установих, че имам и аз  newsm78

Гледай я сега - ще заформи течение за точките! Темата е Аман от заяждания, а не аман от недоразбрали!  Joy

а ние, дето си нямаме точки, какво да кажем  newsm78  Joy  hahaha

# 91
  • Мнения: 667
Аман от претоварен сървър.
Цитат
Грешка!
Сървърът е претоварен. Моля, опитайте отново след малко.

то при
Цитат
Активни Днес: 1061
няма начин. Аман от активни.

Последна редакция: вт, 29 авг 2006, 15:52 от SafeHeaven

# 92
  • Мнения: 7 837
Аман от оплакващи се от оплакващи се, ако ме разбирате Grinning

Не те разбирам  Mr. Green
Да живеят вечно ревящите и търсещи внимание майки, страдащи от синдрома проучен от Лиска!!!

# 93
  • Мнения: 3 405

Аман от отмъкване на мисли Mr. Green  Peace
Взе ми го от клавиатурата Grinning

# 94
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Аман от диви селянки, бре!

# 95
  • Мнения: 920
Аман от деца дето никога не плачат, спят по цяла нощ и то в креватчетата си!

Аман от пушачки, които парадират с това, че нито за миг не са спряли цигарите, пък видите ли - им  децата им суперздрави, а на съседката непушачка и дори върла кърмачка – детето й алергия към белтъка на кр. мляко има!

Аман от оплакващи се, че „приятелки” от градинката пред блока все ги смятали за будали с парадиране с маркови дрехи, големи заплати, вундеркиндски способности на децата си!

Аман от оплакващи се, дето все подвикват на инакомислещите да не им четат темите и да не пишат в тях, като се дразнят! Дето се вика – аман от котки в този форум – все по посока на косъма да ги галиш!

Аман от оплакващи се кърмачки, че педитата ги карат рано да захранват, а те не смеят да кажат гък, а после във форума – педито това, педито онова, ама ядосани!

Аман от прикрити реклами на чудодейни ефекти на козметични продукти, аман от форумки, които даже не се усещат, че почти са преписали инструкциите на опаковката и не се сещат, че нормалните хора нямат такъв речник.

Аман от теми за коя кръвна група сме, кой номер гащи носим, колко пъти кихаме и всякакви подобни, дето и авторите не си ги четат после!

Аман от теми за имена, в които ни карат да дадем съвет за видимо загубена кауза, защото името трябва да започва с „М” пък да завършва на „артин” и няма друг начин да се кръсти детето!

Аман от разписващи се в теми, без да четат мненията и особено развръзката по-напред!

Аман от постоянно сменящи се никове!

Аман. Амам. Ам-ам!


Доста ти е крив светът, а?

# 96
  • София
  • Мнения: 2 901
Аман от деца дето никога не плачат, спят по цяла нощ и то в креватчетата си!

Аман от пушачки, които парадират с това, че нито за миг не са спряли цигарите, пък видите ли - им  децата им суперздрави, а на съседката непушачка и дори върла кърмачка – детето й алергия към белтъка на кр. мляко има!

Аман от оплакващи се, че „приятелки” от градинката пред блока все ги смятали за будали с парадиране с маркови дрехи, големи заплати, вундеркиндски способности на децата си!

Аман от оплакващи се, дето все подвикват на инакомислещите да не им четат темите и да не пишат в тях, като се дразнят! Дето се вика – аман от котки в този форум – все по посока на косъма да ги галиш!

Аман от оплакващи се кърмачки, че педитата ги карат рано да захранват, а те не смеят да кажат гък, а после във форума – педито това, педито онова, ама ядосани!

Аман от прикрити реклами на чудодейни ефекти на козметични продукти, аман от форумки, които даже не се усещат, че почти са преписали инструкциите на опаковката и не се сещат, че нормалните хора нямат такъв речник.

Аман от теми за коя кръвна група сме, кой номер гащи носим, колко пъти кихаме и всякакви подобни, дето и авторите не си ги четат после!

Аман от теми за имена, в които ни карат да дадем съвет за видимо загубена кауза, защото името трябва да започва с „М” пък да завършва на „артин” и няма друг начин да се кръсти детето!

Аман от разписващи се в теми, без да четат мненията и особено развръзката по-напред!

Аман от постоянно сменящи се никове!

Аман. Амам. Ам-ам!


Доста ти е крив светът, а?

Ами не - мисълта ми е по-систематизирана!

# 97
# 98
# 99
  • Мнения: 3 777
Ха, ха.

Жени без работа Laughing
Тук има тежки случаи, радост за всеки прихиатър.

# 100
  • Мнения: 5 370
Аз пък ша иСползвам новото си мото-ЦИТАТ НА УМБРА ТУК-

АМАН ОТ МЕНЕ СИ!!!
Ма как кое да съм едновременно толкози умна, чароФна и готЕна взето наедно.
Пу Пу!!! Mr. Green bowuu

# 101
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз пък ша иСползвам новото си мото-ЦИТАТ НА УМБРА ТУК-

АМАН ОТ МЕНЕ СИ!!!
Ма как кое да съм едновременно толкози умна, чароФна и готЕна взето наедно.
Пу Пу!!! Mr. Green bowuu
Напълно съгласна, отиде ти циганката у Норвежско

# 102
  • Мнения: 5 370
Аз пък ша иСползвам новото си мото-ЦИТАТ НА УМБРА ТУК-

АМАН ОТ МЕНЕ СИ!!!
Ма как кое да съм едновременно толкози умна, чароФна и готЕна взето наедно.
Пу Пу!!! Mr. Green bowuu
Напълно съгласна, отиде ти циганката у Норвежско
ИИИИИ, ма ти се върнаааааааааааааа Party Party
Аман от оффтопици-плю-да му се ненавидя макар, каква съм......никаква.

# 103
  • Мнения: 7 186
Аман от деца дето никога не плачат, спят по цяла нощ и то в креватчетата си!

Аман от пушачки, които парадират с това, че нито за миг не са спряли цигарите, пък видите ли - им  децата им суперздрави, а на съседката непушачка и дори върла кърмачка – детето й алергия към белтъка на кр. мляко има!

Аман от оплакващи се, че „приятелки” от градинката пред блока все ги смятали за будали с парадиране с маркови дрехи, големи заплати, вундеркиндски способности на децата си!

Аман от оплакващи се, дето все подвикват на инакомислещите да не им четат темите и да не пишат в тях, като се дразнят! Дето се вика – аман от котки в този форум – все по посока на косъма да ги галиш!

Аман от оплакващи се кърмачки, че педитата ги карат рано да захранват, а те не смеят да кажат гък, а после във форума – педито това, педито онова, ама ядосани!

Аман от прикрити реклами на чудодейни ефекти на козметични продукти, аман от форумки, които даже не се усещат, че почти са преписали инструкциите на опаковката и не се сещат, че нормалните хора нямат такъв речник.

Аман от теми за коя кръвна група сме, кой номер гащи носим, колко пъти кихаме и всякакви подобни, дето и авторите не си ги четат после!

Аман от теми за имена, в които ни карат да дадем съвет за видимо загубена кауза, защото името трябва да започва с „М” пък да завършва на „артин” и няма друг начин да се кръсти детето!

Аман от разписващи се в теми, без да четат мненията и особено развръзката по-напред!

Аман от постоянно сменящи се никове!

Аман. Амам. Ам-ам!


Доста ти е крив светът, а?

Ами не - мисълта ми е по-систематизирана!

Аман от цитати- чаршафи бе!  comp03

# 104
  • Мнения: 495
явно теми, започващи с "Аман..." са много актуални Mr. Green
чак ме сърбят ръцете да открия една  wait

Общи условия

Активация на акаунт