Пиене на вода

  • 5 558
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 165
Sigurno imam ne6to kamilsko v mene,1-2 4a6i  na 24chasa Confused

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Sigurno imam ne6to kamilsko v mene,1-2 4a6i  na 24chasa Confused

Значи камилите ставаме две... Wink

# 17
  • Мнения: 3 611
Имах един период, в който пиех по 4 - 5 литра на ден, но ще иzлъжа, ако кажа, че не се наливах. Бях на диета, обаче.

Сега пия всичко друго ама не и вода. Предимно биричка...  Joy

# 18
  • Мнения: 27 524
Литър и половина - два са необходими за правилното и здравословно функциониране на човешкия организъм. И аз си мислех, че наливането с вода 2 литра на ден е абсурд. До момента, в който се разболях от хепатит и в болницата ни задължавахме да изпиваме по 5 литра вода на ден  #Crazy Като си болен и искаш да си добре може и 10 да изпиеш. Озорвах се, но пиех като луда. Нон стоп. Стомасите ни къркореха от шумно по-шумно, тичаш на всеки 15 мин до тоалетната, обаче няма проблем. Става  Peace Освен това ужасно отслабнах. Ядях като луда хляб и кифли и свалих от тая вода 10 килограма. Само от нея  Peace Но такова количество за дълго време товари бъбреците все пак. Два литра е ок  Peace Напоследък не ги пия. Преди да.  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 7 430
И аз може би изпивам по 1,5 - 2 л на ден...
Нямам план - график кога да пия  Wink когато ми е вкусно и ми се допие - тогава го правя Peace

# 20
  • Мнения: 2 950
Аз пия по 3-4 л вода на ден - просто много я обичам. Не обичам газирани напитки, соковете са ми сладки и след тях пак пия вода, кафето също ме кара да пия вода, а по време на ядене пия вода. Следвам препоръките на Пиер Дюкян.

# 21
  • Мнения: 695
пия около 1,5 вода на ден.в големите жеги пиех и по 2л Peace

# 22
  • Мнения: 221
аз гледам да пия много вода, но проблемът е, че не се сещам много често и като се сетя се наливам... гледам да е мин 1,5 л

# 23
  • Мнения: 5 647
ПИя много вода, особено когато съм на работа пред компютъра. По принцип е хубаво да се пият 2 чаши вода преди хранене, особено за тези, които имат проблеми с килограмите. Така се поема по-малко количество храна.

# 24
  • Мнения: 4 358
Пия много малко вода. Дори лятото изпивам по не повече от литър на ден. Знам, че трябва да пия по повече, но просто не мога  Sick

Трета камила съм  Laughing

# 25
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Пия много малко вода. Дори лятото изпивам по не повече от литър на ден. Знам, че трябва да пия по повече, но просто не мога  Sick

Трета камила съм  Laughing

Аз съм четвъртата явно,хем знам,че трябва да се пие,ама като се улисам с нещо и забравям.Има дни,когато пия доста,друго,в които изобщо не пия вода,само други течности.

# 26
  • Мнения: 4 806
хм, като виден пропагандатор на пиене на вода, чак сега виждам темата Simple Smile

Аз пия по три литра вода на ден. Понякога повече (ако е голяма жега).

За водно натравяне не съм чувала.

Вярвам, че при повечето хора жаждата идва с пиенето.
Вярвам, че често жаждата се бърка с глада. Затова, в пристъп на глад, първото нещо е да се пие вода. Едва след това, ако още се усеща глад, да се яде.
Чела съм, че има такъв режим за сваляне на килограми - 5-6 литра вода на ден. Не е чудно, че Блонди е отслабнала с толкова (макар и да е била болна).

Пожелавам повечко вода на всички.

# 27
  • Мнения: 2 257
За водно натравяне не съм чувала.

Ако те интересува и четеш английски - ето: Water intoxication и Water Poisoning

# 28
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз също пия много вода 5-6 литра, като когато съм нервна може и повече. С ниско кръвно съм и ако не пия вода ми става зле. Но други течности не поемам - чай, сокове и т.н. имам предвид.
Сега като публикувахте това за водното отравяне се стреснах, обаче не знам английски. На друг език - френски, немски, няма ли го. Ако не мога ли да помоля някой да го преразкаже накратко

# 29
  • Мнения: 155
Пия поне 2 л. на ден вода и задължително чаша вода преди хранене. Пия и много чай - билков, черен, зелен .

Общи условия

Активация на акаунт