Добър гинеколог в Стара Загора

  • 349 702
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 486
Bubaaa_1 , аз съм раждала и в частна и в държавна-бозата е еднаква (кадрите тук са едни и същи..)...писах, ако ти се чете, прочети.  Peace
Леко раждане и на теб! И наистина май само за Даков не съм чувала/чела негативни мнения   Thinking

# 691
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
MTV за твоя отговор прочетох,но някъде бях мернала че частните са много добри.Та в този отговор казвам че е относително.А бе и за него има много отрицателни мнения.....няма угода на всички.

# 692
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile Искам да попитам, някоя мама, раждала ли е в Иван Рилски   Thinking На мен ми предстои и съм се насочила натам, но чух че "задължително режат, за да ти вземат парите" .... та нормалното раждане, на което аз държа било мит с една дума. Някой може ли да ми каже нещо по въпроса ?   newsm78

# 693
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
2012 година две мои приятелки родиха там.И двете искаха нормално,но и двете ги срязаха.Едната каза че е говорила за нормално и си е платила нормалното раждане и са я оставили на една страна да се присвива и по едно време е отишла една акушерка и и казала да напъва,но ти си стоял 3-4 часа в мъки,върви напъвай.И крайна сметка са я срязали.Аз ходя там на прегледи и нямам идея ако реша да раждам там как ще бъде при положение ,че моята докторка си е там Thinking При кои ще раждаш или си решила просто като настъпи момента да отидеш...

# 694
  • Мнения: 0
Точно това е проблема, че не съм решила, още събирам мнения и се ориентирам, за жалост моята лекарка не изражда, мисля на следващия ми преглед да се обърна за съвет и към нея Simple Smile

# 695
  • Мнения: 19
И аз още се колебая, за всички места има и положителни и отрицателни мнения и май повече се навивам за АГ-то, защото като гледам и слушам от приятелки няма смисъл да давам толкова пари и те пак да си знаят тяхната, не че и в АГ-то няма да е така  newsm78 , но поне няма да ме е яд толкова.

# 696
  • Мнения: 105
Сестра ми точно преди година роди в АГ без уговорка и попада в смяната на Цонева, тъй като ражда нормално, Д-р Цонева само е наблюдавала акушерките без да взима участиее, незнам дали при нея е късмет, че е попаднала на нормално отношение, но тя твърди, че да раждаш в АГ-то с уговорка за да си платиш е безмислено, тъй като разликата е, че лекаря на който си избрала да дадеш паричките през 5 мин ще ти досажда с въпроса "добре ли си как се чувстваш", иначе вниманието е едно и също, никой не я е оставил в ъгъла да си ражда сама- като не е плащала, както са гледали едните момичета така са гледали и нея  newsm78

# 697
  • Мнения: 9
НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО НИКЪДЕ В РАЙОНА ИСТИНАТА Е ЕДНА АГ БОЛНИЦА -СЕЛЕНА ПЛОВДИВ БЯХ ТАМ И АКО МИ СЕ НАЛОЖИ ОЩЕ ДЕСЕТ ПЪТИ ЩЕ ОТИДА НЕ НАПРАЗНО ВИДЯХ ХОРА ОТ ТУРЦИЯ ГЪРЦИЯ И КЪРДЖАЛИ ПОМИСЛЕТЕ МНОГО ДОБРЕ ПРЕДИ ДА НАПРАВИТЕ ИЗБОРА СИ ЗАДА НЕ ЗАПОМНИТЕ ЕДИН ОТ НАЙ ХУБАВИТЕ СИ ДНИ В ЖИВОТА КАТО НАЙ ЛОШ ......БЛОГДАРЕНИЕ НА ПРЕХВАЛЕНИТЕ И СТРАШНО АЛЧНИ ДОКТОРИ ОТ СТАРА ЗАГОРА -НЕ ВСИЧКИ РАЗБИРА СЕ, УЖ НЕ СЕ ПЛАЩА НО АКО ИСКАШ ДА БЛАГОДАРИШ ПРИКАЗКИ ....ОТ ХИЛЯДА И ЕДНА НОЩ АКО ЩЕ ПЛАЩАТЕ ТО ГО НАПРАВЕТЕ ТАМ ЗАДА ЗНАЕТЕ ЗАЩО ДАВАТЕ ПАРИТЕ СИ ЗА КЛАСА И ВНИМАНИЕ И ДРУГО УПОЙКИТЕ С КОИТО РАБОТЯТ НЯМАТ НИЩО ОБЩО С ТЕЗИ КОИТО СА В  РОДИЛНОТО В СТАРА ЗАГОРА РАЗЛИКА ОТ ТУК ДО НЕБЕТО НЕ Е РЕКЛАМА А ОПИТ НИЩО НЕ ВИ ПРЕЧИ ДА СЕ ПОИНТЕРЕСУВАТЕ

# 698
  • Мнения: X
Да, там условията са много добри и не те третират като представителка на малцинството. Не знам колко струва едно раждане там. Там са ми правили лапароскопия и останах доволна от отношението и условията, макар и след това да се разочаровах от д-р Ставрев.
Но все ми се струва, че за раждане са подходящ вариант.

# 699
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
.Едната каза че е говорила за нормално и си е платила нормалното раждане и са я оставили на една страна да се присвива и по едно време е отишла една акушерка и и казала да напъва,но ти си стоял 3-4 часа в мъки,върви напъвай.
3-4 часа контракции са нищо искам да кажа само. Че не са стока е ясно...ама нали се сещаш, че не могат да раждат вместо теб. Рядко са тези дето не разбират контракциите и имат сили. Намират се и се напъва и се ражда.
Новите болници и двете са на принципа стари курви в нов бърдак.
Раждах в АГ-то аз и двата пъти - нормално. Но си бях с лекар....лошо не съм видял освен от една санитарка..ама и тя си намери майстора Mr. Green

# 700
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Може и да не са нищо,но щом те зарежат и само чакат да те срежат си е много. Naughty

# 701
  • Мнения: 9 486
...ако може с малки букви, "виковете" са ненужни Wink

И ДРУГО УПОЙКИТЕ С КОИТО РАБОТЯТ НЯМАТ НИЩО ОБЩО С ТЕЗИ КОИТО СА В  РОДИЛНОТО В СТАРА ЗАГОРА РАЗЛИКА ОТ ТУК ДО НЕБЕТО НЕ Е РЕКЛАМА А ОПИТ НИЩО НЕ ВИ ПРЕЧИ ДА СЕ ПОИНТЕРЕСУВАТЕ

В АГ-то правят само пълна (едва ли са започнали спинални и епидурални), та вида упойки е един и същ (в Селена се поставят според случая и желанието), важно е обаче кой и как ги смесва и поставя  Peace

# 702
  • Мнения: X
Ами не знам подробности за упойките, но мога да кажа как се чувствах при упойките, които ми слагаха в частните клиники "Селена" и "Надежда" ( заспиваш, събуждаш се после и нищо не помниш), и тези, които са ми слагали във ВМИ и АГ във Стара Загора ( тунели, тръби, странни светлини и разговори и преживявания, все едно са те отвлякли извънземни).
Да не говорим, че при упойките в СтЗ и двата пъти имах проблеми със събуждането и дишането.

# 703
  • Мнения: 9
Много вярно за упойките преживях една в Стара Загора и една в Селена точно така е при първата ад  голям тунели кошмари и прочие ,но все пак го има и финансовия въпрос всеки не може да си позволи ....за жалост

# 704
  • Мнения: 14
Здравейте момичета, на мен също ми предстой раждане, пациентка съм на д-р Бузалов, насочила съм се към "Иван Рилски". Очарована съм от отношението на персонала там, а и на д-р Бузалов. Жената на брат ми ражда там, също при него и си държеше също на нормално раждане и всичко беше безпроблемно, както и тя беше очарована. За другите доктори не мога да кажа нищо, както и за всички от персонала, но тези, които са били покрай мен са много мили и имат наистина страхотно отношение. Просто изказвам мнение, не го натрапвам, дай Боже и с моето раждане всичко да е наред! Simple Smile И абсолютно подкрепям мнението на Хера Simple Smile Леко раждане и успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт