Вие спечелихте 60 000 лв. Рийдърс Дайджест

  • 5 442
  • 101
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 993
Ми ние получихме 2 - единият 2 дни след първото писмо, другият 4 дни. И с двата участваме, само с единия поръчахме книгата.

# 61
  • Мнения: 2 070
супер простотия е това, защото много хорица се връзват и си поръчват книгите... Аз получавам една и съща информация в различни писма вече няколко пъти...и всеки път е написано така сякаш не си получавал предното писмо, хаха. а книгата, първата, която пуснаха по този начин - открийте чудесата на света - ами добре, не е лоша, но честно казано супер тъпо е отпечатана, с ужасни цветове и т.н.... майка ми и тя се е пощурила, та трябваше да и обяснявам, че това просто е начин на реклама, така им излиза доста евтина рекламата и т.н., че дори и да има томбола накрая...да не ви обяснявам просто колко много писма получих, над 10!!! Отвратително са досадни... В чужбина, когато не искаш да ти поускат реклами в пощенската ти кутия си го отбелязваш на видимо място и ако ти пуснат - може да ги съдиш...

# 62
  • Мнения: 93
Честно казано, макар да ми е добре известен скептицизмът на българина, продължавам да се учудвам на факта как новото се приема толкова зле, та чак гневно, както се беше изразила една мама по-нагоре.

Директният маркетинг отдавна е наложил се маркетингов подход по света. В България тепърва предстои да се утвърди. Всеки има право да избере сам за себе си дали да участва. ПИсмата са адресирани до живущия на..., защото имената са лична информация, но адресите са публично достояние.

А относно томболата: напълно реална си е. Тези, които са получили писмо в началото на годината, могат отново да си прочетат, че първата томбола ще се разиграе тази година: на 18 декември. Резултатите ще бъдат обявени на 23 декември във в. Стандарт.

С всеки следващ плик ви се увеличава шанса да участвате в томболата.

А книгата е просто фантастична.

Малко позитивизъм няма да ни е излишен!   bouquet

# 63
  • Мнения: 6 993
супер простотия е това, защото много хорица се връзват и си поръчват книгите...
Простотия е да поръчаш и да прочетеш интересна книга Shocked Честно казано, аз бих се радвала да получавам каталози на книги и също бих се радвала да ми ги носят на ръце до вратата. Но може би съм професионално изкривена студентка по филология newsm78

# 64
  • Мнения: 491
Аз не се дразня, че ми предлагат да си купя книга, а начина, по който ми я предлагат - все едно съм кретен. Наистина така се чувствам. Но явно е добър маркетингов трик, защото тука ги оплюхме в пет теми от по пет страници, ама им обърнахме внимание, нали? И доста мами се навиха за книгата, нали? А аз продължавам да имам чувството, че съм третирана като дебил   

# 65
  • Мнения: 93
Всеки, който пожелае да бъде изключен от базата данни и да не се чувства подценен, спокойно може да го направи като се обади по телефона или изпрати писмо с такова искане. Координатите са написани доста ясно. Не ги знае само онзи, който не си е направил труда да прочете внимателно всичко.

В крайна сметка никоой не те задължава да купуваш каквото и да било.

Но замислете се: колко често влизате в книжарница с идеята да си купите нова книга???

# 66
  • София
  • Мнения: 463
Ние пък получихме 2 комплекта писма . Преди отпуската получих за втори и след няколка дни за трети кръг . Изхвърлих ги . Преди 2 дни пак получих за втори кръг и вчера пак за трети  Joy Joy Joy
Нека пращат хората щом ги влече rotfImao rotfImbo
Съседите са се сетили и до пощенските кутии са сложили една кошче точно за такива наща, вечно е пълно а всеки ден се изхвърля newsm62

# 67
  • София
  • Мнения: 2 623
Абсолютно подкрепям мненията на Льоши  Hug Който иска да си поръча книгата, който мисли, че е простотия просто да си хвърли плика в коша ! Никой никого не е вързал да купи нещо или да участва в томболи.
Мамата писала по-горе ще запитам - Защо не съдиш Била, Метро, Практикер, Бриколаж и т.н. затова, че ежеседмично ти пълнят кутията с листовки ?

# 68
  • Мнения: 491
Всеки, който пожелае да бъде изключен от базата данни и да не се чувства подценен, спокойно може да го направи като се обади по телефона или изпрати писмо с такова искане. Координатите са написани доста ясно. Не ги знае само онзи, който не си е направил труда да прочете внимателно всичко.

В крайна сметка никоой не те задължава да купуваш каквото и да било.

Но замислете се: колко често влизате в книжарница с идеята да си купите нова книга???
Аз обичам да чета и влизам често в книжарница. Мъжът ми не обича да чете, но влиза често, за да ми купи подарък. Т. е. - на който му е необходимо - влиза.
Наистина не съм изчела всичките листовки и картончета във въпросните пликове, защото се преповтарят почти едни и същи фрази, които както бях казала по-рано, много ме дразнят. Но не се чувствам виновна, че не съм си направила труда.
И, Льоши, не го приемай лично, не се заяждам с теб,    bouquet

# 69
  • Мнения: 6 993
В крайна сметка никоой не те задължава да купуваш каквото и да било.
Но замислете се: колко често влизате в книжарница с идеята да си купите нова книга???
Това беше и моята идея. Не,че не влизам (аз половината си живот го прекарвам по библиотеки и книжарници) , но нямам нищо против да бъда осведомявана за нови издания и по този начин  Grinning Нищо,че рядко мога да си купувам Confused Ще си ги гледкам и като се замогна ( Laughing Laughing Laughing), ще си поръчвам Whistling

# 70
Томболата ще се тегли на 18-и декември, ясно си го пише в материалите.
Сега предстои да излезе самоучител по английски език, а от следващата година започва да излиза на български и самото списание.
Ето и сайта на българското представителство на издателството: www.readersdigest.bg

# 71
  • Мнения: 126
Току що пуснах плика с "НЕ",защото баща ми много настоява!Сега остава да чакаме до 18-ти декември......т.е. до Второто пришествие!
Абсолютно съм "ЗА" хубавата книга,независимо в каква област е насочена,но кой ще ти даде автомобил ей така без нищо..... hahaha

# 72
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Доживях и аз да получа ключ, след като преди доста време "спечелих" автомобил (Ананасов въсщност), обаче  писмото бе пуснато по-късно , направо се провалиха тия хора!  Laughing
Имам желание да се сдобия с тази енциклопедия, много харесвам такива работи, пък фотографии  имало.. Hug  Ще поръчам да видя и вероятно ще си купя. Много доволен.

# 73
  • Мнения: 581
Получих ключа а сега накъде? Не разбрах, защо трябва да го връщаме? Пак ще прочета де, ама явно нещо ми се изплъзва...Инак за книгата само добри неща съм чувала.

# 74
  • Мнения: 2 407
Шменти капели Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт