"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 7

  • 22 364
  • 802
  •   1
Отговори
# 30
  • sofia
  • Мнения: 7 477
момичета,одобрено ни е искането за психотропни лекарства за децата в Трън и Медвен.
От Актавис се обадиха ,че ще ги дарят пак Hug

След 08.09.ще ги имаме Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 353
  Страхотно!

# 32
  • sofia
  • Мнения: 7 477

много ме кефят,честно Simple Smile
Децата с проблеми ще имат за 6 м.напред Flutter

Писах днес ако могат и искат да добавят и по-широкоспектърни лекарства WinkДа видим Praynig

# 33
  • Мнения: 4 195
момичета,одобрено ни е искането за психотропни лекарства за децата в Трън и Медвен.
От Актавис се обадиха ,че ще ги дарят пак Hug

След 08.09.ще ги имаме Simple Smile
ъъъъъ аз незнам за какво са тея лекарства, ама сигурно са много специални , което значи че Роси пак е свършила сериозната работа  bouquet

# 34
  • sofia
  • Мнения: 7 477
момичета,одобрено ни е искането за психотропни лекарства за децата в Трън и Медвен.
От Актавис се обадиха ,че ще ги дарят пак Hug

След 08.09.ще ги имаме Simple Smile
ъъъъъ аз незнам за какво са тея лекарства, ама сигурно са много специални , което значи че Роси пак е свършила сериозната работа  bouquet

миналата година по това време молихме Актавис да ни продадът на заводски цени много ценни лекарства за децата в Трън и Перник.В Трън децата със шизофрения не могат без тях SadТогава обаче Актавис ги дариха директно ,плюс че допълниха още много лекарства и в Перник и Трън си имаха до скоро.
Но Sadв Трън изпищяха,че пак нямат ,Медвен ползват същите и пуснахме ново писмо за тези лекарства.Там не познавахме никой,свърза ни майка от тук с един служител от офиса и човека свърши работа Heart Eyes
Сега вече директно ще пускаме писмата и понеже тогава веднага им занесохме обратни документи  и им давахме инфо как са децата,те сега ще дадът пак.

Това е Крисче Wink

# 35
  • Мнения: 2 249
значи Ники носи номер около 30-31-защото взера му мерихме сандалки 29 и малко му стискаха-нямаше по-големи-при Еми няма вече обувки-при мен са ми в багажника-10чифта(бяха 11,но оставих с 1 повече в Перник)-но са номера-28-29 и 1 чифт 34-тоест стават за по-малки-ето Ники е първи клас и му бяха малки-тоест за Доганово абсурт да станат-къде да ги дадем newsm78
айде давайте гърненца за сладки дупенца-да посъберем 10тина
имат нужда и от спално белъо-тоест винаги и навсякъде имат нужда от това-мислех да пишем до някакви фирми-може дори да са за платове-при мен има още от един плат-обещах да го занеса на Веселинова-тя го давала на някакъв техникум в Перник и децата по практика им шиели безплатно чаршафчета-тва е добра идея,щото на плат е доста по-ефтино

# 36
  • Мнения: 117
newsm78 Относно спалното бельо-аз също мога да туря едно рамо с платове;в склад има подходящи и много по-евтини, но се взима на топ.От друга страна това не е много за целите, за които ни трябва/много чаршафи/;също мога да шия и имам машина, но май ми се струва, че се сещам за по-евтин вариант, а не знам дали мястото е тук да го обсъдя StopЩе изчакам събота като се видим  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 2 249
newsm78 Относно спалното бельо-аз също мога да туря едно рамо с платове;в склад има подходящи и много по-евтини, но се взима на топ.От друга страна това не е много за целите, за които ни трябва/много чаршафи/;също мога да шия и имам машина, но май ми се струва, че се сещам за по-евтин вариант, а не знам дали мястото е тук да го обсъдя StopЩе изчакам събота като се видим  Heart Eyes
Мая  bouquet Hug-ако се намери нещо изгодно ще е страхотно-проблем с белъото имат във всички домове в които съм питала-особено пък там където има деца с увреждания-в Св.софия им бях носила 50 броя чаршафи-ама много ми дойде на зор да ги ушия-не съм от най-сръчните и спрях дотам Crazy

# 38
  • sofia
  • Мнения: 7 477
newsm78 Относно спалното бельо-аз също мога да туря едно рамо с платове;в склад има подходящи и много по-евтини, но се взима на топ.От друга страна това не е много за целите, за които ни трябва/много чаршафи/;също мога да шия и имам машина, но май ми се струва, че се сещам за по-евтин вариант, а не знам дали мястото е тук да го обсъдя StopЩе изчакам събота като се видим  Heart Eyes

казвай го варианта де Wink

Мога ли да помоля който си е на компа днес да се опита да издири фирма или завод за платове  Praynig
адрес,мейл,тел..........

Ще пуснем писмо с молба да дарят Wink

Мариетче,обувките за домовете в провинцията-Пловдив,Видин................при другите момичета Hug

# 39
  • Мнения: 117
Плата,който имам предвид беше от склад и беше около 60м за около 40лв. Другите са на килограм; newsm78по-точно за цената ще пиша по-късно.

# 40
  • Мнения: 117
newsm78 Относно спалното бельо-аз също мога да туря едно рамо с платове;в склад има подходящи и много по-евтини, но се взима на топ.От друга страна това не е много за целите, за които ни трябва/много чаршафи/;също мога да шия и имам машина, но май ми се струва, че се сещам за по-евтин вариант, а не знам дали мястото е тук да го обсъдя StopЩе изчакам събота като се видим  Heart Eyes



Мога ли да помоля който си е на компа днес да се опита да издири фирма или завод за платове  Praynig
адрес,мейл,тел..........

Ще пуснем писмо с молба да дарят Wink

Този сайт ми се вижда интересен и надежден откъм информация newsm78;мисля, че може да свърши работа - www.bulgarian-textile.com ; ако някой има време да го прегледа и да сподели мнение Laughing

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Плата,който имам предвид беше от склад и беше около 60м за около 40лв. Другите са на килограм; newsm78по-точно за цената ще пиша по-късно.

60 см не върши работа за чаршафи. Най-малките легла са 120/60.

Аз имам едно гърне - на кого да го дам?

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Ох, съжалявам - прочела съм 60см вместо 60м... ooooh!

# 43
  • Мнения: 258
Здравейте момичета, днес бях при Бранимира.Основното за, което отидох беше да й занеса препарат против  хлебарки и  одеяло, тъй  като каза, че няма и  й е студено. Занесох й 2 , но на леглото видях вълнено одеяло , а в  спалната торба  имаше или олекотен юрган и ли още едно одеяло. Много й се ядосах, ззщото можеше да ги дам на друга мама, която няма нито едно. Оставих й ги. Занесох и 2 бр. панталони и две блузи, каза . Общо взето им развалих рахатлъка с Мариян защото те си пиеха кафе с цигара при детето, което спеше. Докато Брани ми отвори вратата , Мариян изхвръкна на балкона, а тя светкавично скри пълния  пепелник под масичката. Относно кърменето нищо конкретно не ми отговори, хем го кърми,хем го дохранва, според мене него кърми.Има нужда от малка ножичка, че не може да си намери нейната, да изреже ноктите на детето. Моли  за болницата да й дадеме телефона. В стаята имаше разни боклуци,явно донесени от Мариян(според дъщеря ми той  е един от най-често срещаните клошари на Люлин). Казах й ,че  тоя човек трябва да отиде да работи , а не да стои при нея. Тя се съгласи но мисля, че до там.  Почти преди да си тръгнеме  Брани ми каза, че събота или неделя ще кръщава  детето с вуйчо си и кръстницата си.Било важно преди операцията  да се кръсти. Взех тел. на кръстницата й. Който я взима в понеделник да вземе чанта за багаж.
  За на края оставих най- приятната част - за малкия Христо. Когато отидохме ( с малката ми дъщеря Гери ) той спеше. Не след дълго се събуди и започна да й се усмихва. Няма разсънване, няма плакане само се смее. Една дрънкалка  му заносохме през цялото време  я следеше  с очи и й се радваше. Естествено през цялото време беше гушнат от нея, но той е само да му се радваш.
   Е, ОТ МЕНЕ ТОЛКОВА.

# 44
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте момичета, днес бях при Бранимира.Основното за, което отидох беше да й занеса препарат против  хлебарки и  одеяло, тъй  като каза, че няма и  й е студено. Занесох й 2 , но на леглото видях вълнено одеяло , а в  спалната торба  имаше или олекотен юрган и ли още едно одеяло. Много й се ядосах, ззщото можеше да ги дам на друга мама, която няма нито едно. Оставих й ги. Занесох и 2 бр. панталони и две блузи, каза . Общо взето им развалих рахатлъка с Мариян защото те си пиеха кафе с цигара при детето, което спеше. Докато Брани ми отвори вратата , Мариян изхвръкна на балкона, а тя светкавично скри пълния  пепелник под масичката. Относно кърменето нищо конкретно не ми отговори, хем го кърми,хем го дохранва, според мене него кърми.Има нужда от малка ножичка, че не може да си намери нейната, да изреже ноктите на детето. Моли  за болницата да й дадеме телефона. В стаята имаше разни боклуци,явно донесени от Мариян(според дъщеря ми той  е един от най-често срещаните клошари на Люлин). Казах й ,че  тоя човек трябва да отиде да работи , а не да стои при нея. Тя се съгласи но мисля, че до там.  Почти преди да си тръгнеме  Брани ми каза, че събота или неделя ще кръщава  детето с вуйчо си и кръстницата си.Било важно преди операцията  да се кръсти. Взех тел. на кръстницата й. Който я взима в понеделник да вземе чанта за багаж.
  За на края оставих най- приятната част - за малкия Христо. Когато отидохме ( с малката ми дъщеря Гери ) той спеше. Не след дълго се събуди и започна да й се усмихва. Няма разсънване, няма плакане само се смее. Една дрънкалка  му заносохме през цялото време  я следеше  с очи и й се радваше. Естествено през цялото време беше гушнат от нея, но той е само да му се радваш.
   Е, ОТ МЕНЕ ТОЛКОВА.

мерси за инфото Hug
кога ще му дойде на това момиче акъла Close

Общи условия

Активация на акаунт