"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 7

  • 22 379
  • 802
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 117
Криси, знам за Медвен, но там какви са креватчетата?Когато ще идват-съобщи ми няколко дни по-рано /седмица/ и в тези дни ще шия за тях.До тогава да подготвям за тези, които могат да си ги получат веднага PeaceМисля, че така е по-добре, отколкото да седат готови и да не се ползват?!Ти какво мислиш?Пиши и горе-долу колко бр.чаршафи за Медвен и с какви размери. Praynig /последния път им бях пратила големи/ Ако решите за дом7-също размерите ми пишете и бр. МОЛЯ ПОМИСЛЕТЕ И ЗА ЗАВИВКИТЕ Praynig-писах по-горе, да не се повтарям Hug

# 796
  • Мнения: 4 195
Майче тея от последни път са си още в пълното ми мазе- Медвен не са идвали, не ми е проблем, ама в мазето всичко е влажно вече а тея хора и телефона не си вдигат,ако не дойдат до 15-на дена - всичко отива подяволите.
за дом 7 ........да наливаме в пусто така ли, да организраме цял базар с цялата му разправия и накрая - едва ли ще използват средствата в тоя дом. Аз лично съм против него. Но за училището съм за. Аз съм за св.Праскева, казвайте.а ако трябва и анкета да пуснем, а. Довечера ще пусна нова тема, да знаете

# 797
  • Мнения: 3 248
Заповядайте в новата ни тема, че тази стана малко дълга и широка. Heart Eyes



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=132481.msg2492036#msg2492036


# 798
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Миналата година базарът беше на 17 и 18 декември. Сега можем да го направим на 18 и 19 декември. Като преди него, предлагам отново да се съберем вкъщи (традиционно) за направата на картички. И нека този път направим повече от 50 (толкова бяха мин. година), защото те се купуваха най-много.
Дано Линда намери време да напише нещо, аз ще го пласирам из медиите. А ти Криси какво предлагаш като местоположение?! newsm78
Миналата година добре се получи в НДК-то, само дето бяхме малко забутани! Close

А за кутиите ... лично за моя офис, идеята не е особено подходяща. Sad


Бях няколко дни при майка ми и затова се включвам сега чак.
За базара - мисля, че НДК остава най-удачното място - в центъра, има поток от хора голям. Мястото, мисля, че беше добро. Все пак не могат да ни сложат в средата пред Статуята.  
Wink. Аз поемам ангажимента да им пусна писмо официално, ще говоря и с моята позната, която много ни помогна миналата година. Hug
Весе, за медиите ще напишем нещата и ще ги разпространим. Ще ти пиша на ЛС къде са всички мейли на медии с които контактуваме. В Клюкарника вече има тема за това какви неща ще правят момичетата. Трябва да си намерим медийни партньори, които предварително да пишат за събитието, като естествено обявим, че набираме сувенири, картички и стока за базара.
С Роси говорихме да е преди 15ти декември.
Сега ми хрумва - друго много удачно място за базар би бил новият Мол. Там ще е голяма тарапана преди Коледа, ако могат да ни поберат в някой ъгъл... Не знам дали е добра идея, само споделям. Confused

За кутиите - честно да ви кажа не съм много "за" поради следните причини:
1. Сигурност - кой ще следи какво става с тези кутии, със събраните средства и т.н newsm78
2. Аз лично не бих пуснала пари в кутия - струва ми се безлично и малко съмнително.
3. Харесвам акциите - мисля, че дори и през зимата има места където да ги правим - Коледния базар например...., а преди това все ще се съберем някой слънчев есенен уикенд в парка отново. Това е моето мнение.

За Роси - иска ми се да дойда, но не мога да обещая, гледаме се с Кайо вкъщи, ако татко му поеме фронта... Ако не - включете ме в букета  Wink.

# 799
  • Мнения: 2 353
  Линде, говорим за кутии на работните ни места, където хората ни познават и знаят, че могат да ни имат доверие Peace Акциите са си съвсем друга бира...

# 800
  • Мнения: 4 195
  Линде, говорим за кутии на работните ни места, където хората ни познават и знаят, че могат да ни имат доверие Peace Акциите са си съвсем друга бира...
именно, просто хората,които познаваме, да пускат в тях когато могат - лев, два, 50 стотинки - все е нщо нали.
за другто съм съгласна напълно. и аз мисля че НДК е най-добрата възможност

# 801
  • Мнения: 1 493
Деян е болен и няма да дойда при Роси. Включете ме и мен за подаръка .

# 802
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
така - в четвъртък пътуваме за Трън, нал тъй Евка

- Момичета,  може ли да дойда и аз? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт