"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 7

  • 22 401
  • 802
  •   1
Отговори
# 765
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Не съм давала никакви пари. Всичко уредиха с направления. Къщичката е у мен. За снимане обаче мога само с телефона. Каза да я пуснем за 60 лв.
Ето какво е писала д-р Попова като основна диагноза:
Афективно - респираторни пристъпи
като съпътстващо усложнение: .... (не разчетох едно съкращение) Епилепсия
Ето разчитането на ЕЕГ-то:
(каквото съм разчела де)
Нормална основна активност. Двустранно задмозъчно се регистрират групи от синосуидни Т Т (за ТТ не съм много сигурна дали е това) с умерена амплитуда. Липсва пропагация ( за пропагация също не съм уверена дали това е точната дума).
Заключение: Бавновълнова абнорменост задмозъчно.

Последна редакция: сб, 07 окт 2006, 15:03 от yosarian

# 766
  • София
  • Мнения: 2 210
Според мен трябва да се купят и за Св.Параскева пампи. И те разчитат на нас. А и 530лв стигат и за двата дома. При мен има още 50 лв-ще ги дам.

# 767
  • Мнения: 4 195
Еми така е, но идва зимен период, акции не се знае къде ще правим защото затварят София ленд а Перник ни е дома приоритет - още от началото се разбрахме че памперси трябва да има първо за Перник и после за всички останали. Не е приятно но знаем какво е положението. Перник сега ще имат за още месец и половина - два - тоест до Декември месец, и после - в най-големите поледици и студ - до там качване няма с бус, знаеш какво е, не се стига до горе, Мариетка може да ви каже - един акордеон как е занесла. Това имах в предвид. Почнахме акцията за Перник и тях няма да оставим без памперси - поне един дом трябва да е спокоен от към тази гледна точнка. Но ще занеса и на св.Параскева другата седмица - поне 25оо. А Роси като излезе предлагам да се видим защото идва коледен базар, нови акции - трябва да се организиераме от сега, а не в последния момент Peace Peace Peace

# 768
  • Мнения: 4 195
10000   Перник
5000   Св.Параскева
500   Кюстендил
10000   Перник 4хиляди, кюстендил 6 хиляди
400   медвен
25900   общо памперса
1813   платена сума в лв
това е до момента от началото на акцията.
от тях 1000 лв са от Charr нали така, 813 са от акцията и остават още 530 лв. трябва да ги наместим и тях. Мислех да говоря със склада, да ни дадът още 10 хиляди памперса но за 530 лв, но за да ги убедя, трябва шефката им да се върне от чужбина, надявам се да успея Praynig
Евка - до Трън е много път, питай Митко в колко да тръгнем, но ако може предишния ден да приготвим багажа и да минете само да ме вземете за да идем до Темпото при мен да сипем бензин в колата, става ли  bouquet  bouquet Peace

# 769
  • Мнения: 3 248
А Роси като излезе предлагам да се видим защото идва коледен базар, нови акции - трябва да се организиераме от сега, а не в последния момент Peace Peace Peace


Ако със сигурност ще има Коледен базар (защото дочух колебания преди време) - то аз бих могла да помогна с медииното разпространение на новината! Hug
И без това  последно време нямам възможност да бъда активна! Confused

# 770
  • Мнения: 4 195
Сега ми дойде идея - молба към всяка от вас, ще пусна и в клю-то тема
Момичета ще направя другата седмица кутии, с  кратко описние на тях кои сем, и за какво са ни пари спестени от едно кафе - колко от вас могат да сложат по работите си, в офисите си и тн. НО - искам да е само на места, където познавате хората които идват - не например големи магазини и тн, защото кутиите ще са съвсем обикновенни и не са особенно представителни, Просто не открих от никъде кутии. Ще замоля някой който има телефона на Цвети - майката на вики да ми го пусне, тя имаше две кутии да ни ги даде за ползване - какво ще кажете newsm78
Весе базар ще има ако ще в Курило на сергиите да ми се наложи да го направя - двата ни базара трябва да станат традиционни, и за това - мислете за зала или място където да го проведем.
Линде ще имаш ли време да напишеш едно писмо с молба за помещение, имам няколко места да го пусна още от сега. само ден трябва да уточним

# 771
  • Мнения: 3 248
Миналата година базарът беше на 17 и 18 декември. Сега можем да го направим на 18 и 19 декември. Като преди него, предлагам отново да се съберем вкъщи (традиционно) за направата на картички. И нека този път направим повече от 50 (толкова бяха мин. година), защото те се купуваха най-много.
Дано Линда намери време да напише нещо, аз ще го пласирам из медиите. А ти Криси какво предлагаш като местоположение?! newsm78
Миналата година добре се получи в НДК-то, само дето бяхме малко забутани! Close

А за кутиите ... лично за моя офис, идеята не е особено подходяща. Sad

# 772
  • Мнения: 117
Сега ми дойде идея - молба към всяка от вас, ще пусна и в клю-то тема
Момичета ще направя другата седмица кутии, с  кратко описние на тях кои сем, и за какво са ни пари спестени от едно кафе - колко от вас могат да сложат по работите си, в офисите си и тн. НО - искам да е само на места, където познавате хората които идват - не например големи магазини и тн, защото кутиите ще са съвсем обикновенни и не са особенно представителни, Просто не открих от никъде кутии. Ще замоля някой който има телефона на Цвети - майката на вики да ми го пусне, тя имаше две кутии да ни ги даде за ползване - какво ще кажете newsm78
Весе базар ще има ако ще в Курило на сергиите да ми се наложи да го направя - двата ни базара трябва да станат традиционни, и за това - мислете за зала или място където да го проведем.
Линде ще имаш ли време да напишеш едно писмо с молба за помещение, имам няколко места да го пусна още от сега. само ден трябва да уточним
Още в средата на септември писах, че съм открила фирма производител на прозрачни плексигласови кутии;също мисля, че прозрачните цилиндрични кутии от близалки и бонбини могат да свършат работа на пътво време... Ако се интересуваме от производителите-как да постъпя: да пиша тук телефони или да се обадя и да попитам как стоят нещата? newsm78-колко ни трябват; да се интересувам ли за някакво дарение; въобще колко струват ..... или какво..... Crossing Arms

# 773
  • Мнения: 2 716
Аз ще взема кутия. Ако има начин да се запечати, ще взема 2. Ще сложа едната в нашия офис - в него идват между 500 и 1000 жени. А другата, ако ми разрешат, ще я сложа в централния ни офис. Там също идват много хора и освен това работят за по-големи заплати. Ще направя каквото мога. От кога до кога ще бъде мероприятието с кутиите?

# 774
  • Мнения: 4 195
постоянно - ежемесечно ще се събира наличното в тях.
Майче знам че говорихме с теб, но една такава кутия струва между 20 и 30 лв - ако взема 10 - това са 300 лв - от къде да ги изкопам. за това идеята ми е да се сложат кутии на места където хората са ни близки и биха разбрали защо са ни такива кутиите. - в офисите ви - на заплата на никой не пречи да пусне по 1-2 лв - не повече - в 10 офиса, 30 човека да пуснат по 2 лв са си сума за един дом за пампите - това ми е идеята. Ако някой може да открие кутии или фирма, която да ги дари ли даде евтино - супер. Ако ли не - ще следвам идеята на Мая - ще търся прозрачни от магазини и до седмица ще ги приготвя и ще ви ги раздам, или ще измисля текст за тях, пък само ще ви го пратя да си го принтнете и да го сложите на каквито кутии решите. Защото зимата нямам идея как да направим успешна акция за памперси - в студа половината майки просто няма да дойдат и не ги обвинявам де.

# 775
  • Мнения: 2 716
ОК! Значи ще трябва просто да бъда до кутията. Ще се справя. Значи за мен една кутия или поне нещата, с които да я облепя. Защото си нямам принтер  Sad Ще помисля още малко и ще пиша.

# 776
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Искате ли да направим придружаваща брошура, такава която всеки да може да разпечата на черно бял пронтер и да изглежда добре. Ето малко сметки от един статистик. В един дом има 40деца нуждаещи се от памперс. 40 деца по 4 памперса са 160 памперса на ден. 160 памперса по 7 стотинки  това прави 11 лв и 20ст на ден на един дом му трябват за памперси. Значи с едни нищо и никакви десет лева 40 дупета са сухи.Тази статистика може да да се включи в придружаващия плакат или брошура заедно с името на кампанията и името на движението. Ще пробвам довечера да спретна моето предложение, а всеки може да предложи свое. Така който си няма своя идея за плакат може да си хареса някоя от готовите, само трябва да уточним задължителните атрибути. Писах по- горе- мисля, че водещи трябва да са името на движението и кампанията. От та нанакък кой както вижда нещата да прояви творчество. Grinning

# 777
  • Мнения: 117
О'К!Аз ще прозвъня производителите в понеделник, а имам още нещо в предвид. newsm78 ама нещо хората ме съмняват, та ще видя, ако стане ще си светна Joy Иначе-междувременно ще набавям кутии от бонбони и дъвки и т.н. Ще се опитам и аз да сформирам текст, та да има по-голям набор от идеи. Криска, разбрах ти идеята за офисите и близките на нас хора, ама както знаеш аз работя вкъщи... Shocked Но от банковите такси на клиентите с мама отделяме всичко, което е "закръглено нагоре" и де факто остава  в повече-това ни е офисът и неговата кутия Wink Криска, имаш ли друг тел. на Кюстендил?....че, сигурно си прочела по-напред в темата-никой не отговаря ooooh! Интересувам се от къщичката на Хелияна;то май може и снимка от телефон да се качи на копма newsm78 ?! И какви материали й трябват-като се пътува да й се занесат, та да работи нещо и да й се търси пазар междувременно.... #Crazy Просто ако мога да купя каквото трябва междувременно!

# 778
  • Мнения: 3 861
Момичета, ще попитам в работата дали може да се сложи една кутия

ПО какъв друг начин се събират парички???

# 779
  • Мнения: 4 195
Майче нямам друг телефон, но споко , Ели ще се справи с буса а и самата фирма го има, персонал има 100% там.
Относно кутиите - пишете, пишете, че мен хич ме няма. После дружно ще изберем текст.
Лили можеш да говориш с колегите си например по 1-2 лв на месец от заплатите си да заделят - ще е от голяма помощ ама да е ежемесечно  bouquet
Майче за теб и Цецка знаем - има тук няколко човека които съм горда да познавам и вие сте сред челната десятка Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт