🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 29

  • 12 147
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 909

     Наближава четвъртък, а аз не съм разказала 32 епизод. Време е ....




     След нападението на Тансел, Фърат припада и спешно е вкаран в операционната зала. Фърат мисли само за едно нещо - да даде  живот на сина си Гюнеш.Моли  Зафер и Суна да спасят Гюнеш с цената на собствения му  живот. Той иска чернодробната трансплантация, жизнено необходима за сина му.
     Суна е притеснена от това да вземе толкова  критично решение. От една страна, там е животът на Фърат, от друга - бъдещето и надеждите на Гюнеш. Въпреки че на Суна й е трудно, тя изпълнява желанието на бащата и одобрява изключително рискована операция.
     Всички са се събрали пред операционната, притеснени за живота на Фърат и бъдещето на Гюнеш.  
     Операцията преминава успешно и баща и син са вън от опасност.


     Слухът, че Фърат е ранен и че ще се оттегли от мача, достига до шампиона на WBC James McVardy, който се свързва със Зафер и Керем чрез своя мениджър, за да потвърди тази информация. Точно в този момент от Фърат идват добри новини. Керем информира McVardy, че мачът няма да бъде отменен. Те ще отидат на мача, както са се договорили.
     Фърат се възстановява много трудно, крепи го обещанието, което е дал на учителя Яман и мисълта да не разочарова Гюнеш, който смята баща си за непобедимия шампион.

 





# 46
  • Мнения: 10 451


Flowers Bouquet ЕМИ*  много хубави неща си пуснала
 и ако инфото за новия сериал на Толга е истина
този път ще гладам с интерес богатия г-н Челеби..
със сигурност страсти цуни/гуни няма да има заради пандемията
но поне ще се нагледаме на всякакъв лукс
Heart Eyes



Nature BoomФЕМИ*  с компанията ходихме до Слънчев бряг и Свети Влас
през Несебър само минахме,без да спираме..
..успя да ме разсмеш с хвърлянето в бурното море ако видя като нашите красавци..
но забрави спасителите,като Баскервилски кучета са,дават само глезените да си натопиш
та не вЕрвам да се получи нещо по тази линия..освен да им кажа че репетирам за каста*.*
Joy

Цитат
Hearts ..*Заради една любов си струва
и едно море да се преплува..*
Kissing Heart

# 47
  • Мнения: 13 909



Амине Гюлше иска  Еда да расте в Турция

Амине Гюлше започна да убеждава съпруга си, че дъщеря им Еда Месут Йозил трябва да расте в Турция.
 04.08.2020 16:50

Амине Гюлше, която е родена в Швеция и дълго време живее в там, не иска дъщеря й да е като нея и моли Özil да бъде в турски отбор, за да отглеждат детето си в родината. Екипът на Амине Гюлше за съпруга й е Фенербахче. (Източник: aksam.com.tr)




     Интересно - Амине иска Месут да играе за Фенербахче - любимият отбор на Толга, който не пропуска мачовете на този тим. Амине също е непрекъснато на стадиона, за да се радва на своя съпруг. Ще бъде весело (ако стане). Нашите патрони ще се виждат често на футболните мачове. Как ли ще реагират Грозника и албанската пиявица?! Joy



# 48
  • Мнения: 7 168
Здравейте!



"Всеки прави избор мислейки, че е прав. И само времето, потвърждава правотата му..."
Естир



Софи, ти почивай спокойно и активно, а ние тук ще пазим хубавците.
Ей, така ще ги следим...

# 49
  • Мнения: 13 909
Здравейте, момичета!



"Успехът - това е възможността да се събуждаш сутрин и да заспиваш нощем, успявайки да направиш между тези две събития това, което наистина харесваш."                                                                                                              
Боб Дилън

Спорна сряда!








Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 13:22 от Emiliya

# 50
  • Мнения: 27 634
Здравейте !

Емиии , Това ли ще е новата партньорка на Толга ,Топрак намкоя си .
На снимката добре изглежда ,за сефте я чувам . Възрастната жена ми е позната но не сещам от нерде . Rolling Eyes

Чачовия филм каста е мъжки от колкото женски. Сценарист е Ердем Мехмет Ерджем. Странно че няма снимки от площадката но  предполагам ще излезнат .

# 51
  • Мнения: 13 909

     Феми, нямам никаква представа дали това ще бъде партньорката на Толга, нищо друго не пише в статията, само са изброени няколко имена на актьори и сериалите, в които са участвали. Не съм гледала нищо с нито един от тях. Ще видим колко достоверна ще бъде информацията. Публикува се всеки ден по нещичко за "Дума на честта" - интересът е голям към тази продукция.
    И аз поглеждам за нови снимки на Чачо, но нищо не откривам.
    Продължавам с 32-ри епизод на "Шампион".






     Фърат се опитва да тренира усилено, но след всеки изминал ден губи самочувствието и ритъма си на изтощителните тренировки.
     Зафер и Кадо са притеснени за него, но Кафкас непрекъснато ги убеждава, че всичко е наред и с последни сили и невероятни болки продължава да тренира.

   




     Щом Тансел получава информацията, че Фърат е жив, решава да изиграе последния си коз и подготвя план да застреля и Фърат, и Суна. Този маниак отново заплашва Суна, която за пореден път не споделя нищо с Фърат.
     Тансел е решен да си отмъсти по най-болезнения начин – ще накара двамата да страдат, ще отвори  рани в сърцето им. Той първо ще убие Гюнеш, а след това и Керем. За първи път той взема пистолета в свои ръце и се промъква до Гюнеш и Керем, за да отмъсти със собствените си ръце. Но Керем го вижда и Тансел бързо изчезва с една кола.
 
   




     Фърат и Суна не знаят за ситуацията.
     Суна решава да замине за Германия при родителите си, защото Тансел я заплашва, че ще убие Керем, Гюнеш и Фърат. И вместо да сподели тревогите си с Фърат или Керем, тя взема решението.
     Фърат е много ядосан, усеща, че Суна крие нещо от него и когато я изпраща, той дори не й помаха за сбогом. Колебаеше се дали изобщо да я прегърне.








   Зафер, Кадо и Фърат заминават за Филаделфия, Фърат е твърдо решен да излезе на ринга. Противникът го чака, но в съблекалнята пристига лекарска комисия – предстои преглед, напрежението се покачва, а заключението на комисията хвърля в паника тримата спортисти и семейството, което е пред телевизора и развълнувано очаква появата на Шампиона.
   Как ще се развие действието по-нататък – ще разберем в оставащите два епизода до финала на „Шампион”.







# 52
  • Мнения: 3 824
Привет момичета, ценителки.. млади и красиви! Kissing Heart Grinning

Минавам само да ви се обадя, чета ви, много се радвам за красавците и новите им проекти. Чакам с нетърпение да качите повече инфо и снимки : ))

Водя ви това хубаво момче, да изплакнете окото Heart

# 53
  • Мнения: 13 909
Водя ви това хубаво момче, да изплакнете окото Heart

    Грозденце, много е красив Джан и официално облечен. Heart Eyes Хареса ми и така, нищо че си падам по оригиналните му широки потници и ексцентрична визия.
     Обожавам интелигентни мъже, които държат на външния си вид, а като прибавим таланта и харизмата, която притежава и ... направо си се захласвам по него.


    Да подредя и другите левенти, че ще ми се разсърдят. Stuck Out Tongue Winking Eye Ще ги "барна" и тях в костюми.





Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 20:19 от Emiliya

# 54
  • Мнения: 7 168
След тези красиви костюми, не мога да ви почерпя с нищо друго освен с...



# 55
  • Мнения: 13 909

     Благодаря ти, Цеце!
     Да прибавим към почерпката и щипка морски въздух и слънчево настроение.



# 56
  • Мнения: 27 634
Сервирали сте питиетио , а от мен сладичкото с добавка летни морски  страсти


Емии ще гепя колажа супер е Grinning



кеф ти черевено , кеф ти жълто на цветя
Софиии , Аполона ти звъни , ще дойде при теб да го черпиш риба ,  може и миди приготви се Joy
 вземи въдицата и се гмуркай да те спасява Stuck Out Tongue Closed EyesJoy
 за Еми , Сарп Йелмаз  и любимците  


 а за мен  делфина Heart Eyes

Снимат на това място но Чачи ни следа , как става този фокус никой да не   го фотне . Ще чакаме и без това сме свикнали Smirk
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 17:47 от femmi2

# 57
  • Мнения: 10 451
Heart Eyes Феми* Аполона пристигна и разглежда панорамата от хотела в Равда..
ша го черпя с попчета.. му подействат като афродизиак!!
Joy Joy

Скрит текст:


Yum Yum

# 58
  • Мнения: 27 634


Бързо пристигна , фърчал е за тия попчета Joy
Апетитно изглеждат и ми се приядоха. Наздраве да ти е сладко!
Софи ,  а чадъра искаш ли да ти забие на пясъка

И после кво ша правите  , да позная ли ша подпирате стените не ви е срам . Joy

Скрит текст:
Горещи страсти са най-опасни, с любовна сила, неугасима. Живеят в тебе, живеят в мене с любовна сила, неугасима.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 22:00 от femmi2

# 59
  • Мнения: 13 909
Цитат
Усмивката му е като отделна форма на изкуството Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

     Софиии, грабвам от попчетата и виното, докато Чачо не ги е изял всичките. Stuck Out Tongue Winking Eye
     А сладичкото от Феми за десерт ... ииии вечерята ми е готова.
     Сега остава да се радвам на любимците!

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 20:01 от Emiliya

Общи условия

Активация на акаунт