🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 29

  • 12 190
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 270


Şampiyon 33.Bölüm 2.Fragmanı


„Шампион” епизод 33
Резюме

Пистолетът, който Тансел насочва към Гюнеш, не стреля. Тансел опитва още веднъж и осъзнава, че пистолетът е празен. Междувременно той среща най-лошата изненада, която някога му се е случвала. Тази гадна изненада ще му коства живота.    
  
Мачът на Фърат и McVardy се отменя. Ефектът от това, че не се играе тази игра се разпространява по целия свят. Дори големи боксови играчи  като Майк Тайсън издигат Кафкас като фаворит, като подлудяват Джеймс Маккарди.

От друга страна, новините за Тансел стигат до Зафер и Селви, а след това до Фърат. Зафер възнамерява да отвори нова страница в живота си, а първата дума, която ще напишат на тази страница, е бракът. Те обаче не знаят, че двойката Несли и Керем са решили да се оженят едновременно. Две отделни двойки започват сватбените си процедури, като не знаят една за друга, но в един момент пътищата им ще се пресекат.

Зафер, от една страна продължава подготовката си за брак, от друга, се опитва да повдигне духа на Фърат, който е загубил доверие в себе си. Но има много важен факт, който Фърат скрива от Зафер - че напълно ще се откаже от бокса! Той крие този факт от всички до деня на сватбата, защото няма намерение да разстройва никого със собствените си проблеми в такъв момент. Особено когато са толкова щастливи. Има още една пропаст в неговия ум и сърце. Суна ... Не са чували за нея. До деня на сватбата.    
      
Новината идва от Суна в деня на сватбата на двойката Зафер-Селви и Керем-Несли. В същото време от Маккарди ... Сега е време Кафкас да премине в шампионатен мач, а не в мач на живот и смърт. Фърат трябва да вземе решение. Или неговата чест, страната му, неговият син и баща ще спазят обещанието си към учителя, който брои, и той ще разкрие живота си заради тази кауза, или дори ако загуби честта си, той ще остарее, като се грижи и защитава, както винаги. Няколко часа след като Зафер и Селви, Несли и  Керем предават решенията си на държавния служител на сватбената церемония, Фърат предава решението за кариерата и живота си на други.

 







 

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 19:59 от Emiliya

# 61
  • Мнения: 10 477

Flowers Bouquet Когато съм на море не хапвам друга риба,разнообразявам с филе от акула
 и пържени картофки,тези вкусотии са ми като добавка към сладоледа..
Joy
..Чачо с чадър,без чадър - няма значение,важното е да подпираме страстно стените
..и миди ша му поднеса от теб,да засилим афродизиака
Joy

..тук времето пак се развали,мисля си за разходка с малка лодка
 на близко разстояние но с подходящ красавец!
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 62
  • Мнения: 14 270
..тук времето пак се развали,мисля си за разходка с малка лодка
 на близко разстояние но с подходящ красавец!
Stuck Out Tongue Winking Eye


     Попътен вятър, Софи и внимавай с красавеца! Знаеш, че г-н Ийт е много ревнив - да не се появи отнякъде с яхтата и да ступа хубавеца! Stuck Out Tongue Winking Eye



 

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 22:04 от Emiliya

# 63
  • Мнения: 7 467
Здравейте!



Слънцето се отразява в очите ти!
Вятърът развява косите ти!
Дъждът мокри лицето ти!
Животът те зове!


# 64
  • Мнения: 14 270
Здравейте, момичета!


„Не греши този, който не прави нищо! Не се страхувайте да правите грешки - страхувайте се да не ги повтаряте!"
Теодор Рузвелт

Много настроение, спокойствие и обич през целия ден!
Щастливо, споделено и пъстро да ви е...




Sude Zülal Güler
Подготовката за телевизионния сериал „Дума на честта“ на Tims & B продължава. Млада, красива и талантлива актриса ще съпътства Толгахан Сайъшман в главната роля. Sude Zülal Güler се присъедини към актьорския състав на сериала, който ще бъде заснет в Измир.
Sude Zülal Güler е родена на 25 август 2001 г. в Скопие - Македония. От детството си Sudе участва в различни реклами. За първи път тя се появи на екраните през 2013 г. в сериала "- Çınar Ağasi ". През 2015-2016 г  тя играе Пинар в телевизионния сериал „Mayıs Kraliçesi“.
От април 2016 г. Sude играе Айше, най-голямата дъщеря на османския султан Ахмед I и любимата му съпруга Кьосем Султан в телевизионния сериал „Великолепният век: Кьосем“/ Muhteşem Yüzyıl Kösem.


     Нямам идея доколко информацията е вярна, но участието на тази актриса като партньорка на Толга, по-млада с 20 години от него, предполага връзка със сценария и търсен ефект. Определено ми става любопитно - богатият земевладелец, влюбен в  невръстна девойка. Ще има драма, борба между кланове и кървави разправи. Поне според мен.
    А Hülya Darcan Korel ще играе ролята на майката на героя Яман/Толгахан Сайъшман.

# 65
  • Мнения: 7 467
Еми, тази девойка изглежда много нежна. Само не знам дали до Толга няма да изглежда по- скоро като негова дъщеря, но каквато и да му е, ще е стои по- добре до него от сегашната Суна.

# 66
  • Мнения: 14 270

     Цеце, доста колажи на Толга и младата актриса пуснаха феновете - на мен ми допадат като двойка. Ако информацията е вярна смятам, че ще се получи интересна екранна комбинация. Ще видим! Доста се шуми около новия сериал. Мисля си, че изчакват да приключи "Шампион" и тогава ще ни  представят по-подробно сценария и всички актьори.
     Прави ми впечатление, че Толга в последните епизоди е оставил брадата си да расте на воля - вероятно в новата продукция ще е още по-брадясал.

   

   

# 67
  • Мнения: 27 854


Добре изглеждат на колажи , нежна в лице е новата. Има и Македонска жилка. Стана ми интересно щом е родена там кога се е преместила в Туркиш. Толга  го искам с набола брада като на тази снимка. Не ми се нрават кървави разправии . Ще е драма ясно е.  
Sunglasses

Sunglasses
Хайде на красавцитееее , нападайте смело и небрежно  летни страсти , морето зове

фотографа Джан Дивит


Споделям инфо за Чачовия филм. Това го писах в нашата тема.
Скрит текст:
Това е официалната кадъна в каста. Засега няма други жени.
тази Селен е възрастна за него филма няма да е любовен. Тиражира се че ще е социален или екшън.Жената може да е директор на соц. дом или нещо такова.


За супер успешния режисьор Джан Улкай. Браво че ще работи с него.   Пожелавам им успех в това трудно епедимично време. Киносалоните няма да са пълни  Ча обича да рискува. Филма ще се излъчи по Нетфликс ще го види света.
Скрит текст:
Режиссёр Can Ulkay известен прежде всего историческими биографическими и военными драматическими фильмами, такими как "
Dumlupinar: Vatan Sag Olsun" (2020), "Türk Isi Dondurma/Турецкое мороженое" (2019), "Müslüm/"Мюслюм (2018), " Айла: Дочь войны " (2017) и "Sarikamis Cocuklari" (2017). Поэтому мы вполне можем исключить, что "Мюкадель Чикмази" - комедия.
Селен Йозтюрк е участвала в исторически сериали.

Сетих се за актрисата Хюлия Корел ,която ще играе в Дума на честта . Майка е на Бергюзар Корел . Наследила е чара и таланта си от нея. Берг и Толгахан  са играли заедно във филм. Гледала съм го.
Проверих инфото за Хюлия за да съм сигурна в темата на Халит и Берг.
Така е това е същата актриса и се завръща на екран. В момента си почиват семейно в Чешме,където майка й има хубава цветна къща .

Последна редакция: чт, 06 авг 2020, 20:43 от femmi2

# 68
  • Мнения: 14 270

     Феми, пожелавам успех на Чачо в новия му филм и се надявам поне 5-тата седмица да го видим как ще изглежда. Нервя се от тази дълбока тайнственост около филма и визията на Чачо. Усмихна ме една от рускините, която беше написала, че на снимачната площадка всички чакат Чачо да отслабне, за да започне да снима. Stuck Out Tongue Winking Eye Нямам идея какъв ще бъде сценарият, а "Режисьорът Джан Улкай е най-известен с исторически, биографични и военни драматични филми."
    Ще има какво да гледам есента - първо ще "роня" сълзи в драмата на Толга, Cry а след това ще "плакна" очи и ще се забавлявам с "Мистър Грешен". Stuck Out Tongue Winking Eye
   Днес е денят за "Шампион"! Чакам с интерес развръзката. Да видим дали ще успеят да ме изненадат сценаристите.

 





# 69
  • Мнения: 27 854
Е , отслабнал е но тази тайнственост изнервя. Направо бетер военна тайна  и филм снимат

 Край басейна да се разхладим и прегърнем

Софиии , да не се одавихте с тая лодка с кой красавец си била Joy
рибаря стои на шезлонга и се озърта



Емии , ще резнеш ли, ша го напада в леглото .
До това води неговата красота и съблазън.  Добре че я разкараха тая от сериала и нищо не стана .
 Нема правим номера като тази или Joy леле какви ги дрънкаме  лигавим се ..
https://vk.com/cagatayclub?z=video175542343_171389012


братя Йелмаз бууум

Когато ти остане време и от тук , не бързай . Муз. фон е в десятката:praying_hands:
https://www.youtube.com/watch?v=q_JEZFjP65U

Последна редакция: чт, 06 авг 2020, 19:44 от femmi2

# 70
  • Мнения: 14 270

     Феми, с удоволствие ще ти направя гифки, но утре, че тази вечер съм изцяло погълната от "Шампион" - чакам да свърши озета и го "захапвам". Stuck Out Tongue Winking Eye







 

# 71
  • Мнения: 27 854
Да редувам Еми да разкаже и постне гифки на Шампион. Гюнеш защо е в тази светеща количка ?
Еми,редактирах поста с инфо за Хюлия Корел не знам дали забеляза.

# 72
  • Мнения: 14 270

     Феми, благодаря ти, че ме редува. Прочетох редактирания ти текст, аз съм написала, че  Хюлия Корел е майката на Бергюзар Корел.  Бергюзар и Толга си партнираха в "Игра на чувства" - филм, който много ми хареса.
     За "Шампион" -  може утре да разкажа накратко 33 епизод. Не ме изненадаха сценаристите, беше скучно - епизод, изсмукан от пръсти за запълване на време. Нищо интересно, интригуващо и запомнящо се. Никаква динамика и действие, което да държи в напрежение или да буди любопитство.
     По традиция и тук сватбите ще са във финалния епизод, най-вероятно последните 5 минути.
     Питаш за Гюнеш - момчето много страда за Суна, която замина за Германия. Керем и Несли, за да го разсеят му направиха изненада - украсиха спортната зала, а количката превърнаха във въображаем кораб, на който Гюнеш беше капитанът.



"Още един рунд"

 









Последна редакция: пт, 07 авг 2020, 01:54 от Emiliya

# 73
  • Мнения: 7 467
Здравейте!



"Научи се да приемаш. Това не означава да се примиряваш, а просто да не губиш енергия за ситуации, които не можеш да промениш, като гребеш наобратно срещу спокойствието на своя ден."
Далай Лама

# 74
  • Мнения: 14 270
Здравейте, момичета!


"Ако искате да успеете, задавайте си четири въпроса: Защо? А защо не? Защо не аз? Защо не сега?"
Джеймс Дийн

Добро утро и прекрасен ден!



Общи условия

Активация на акаунт