Главозамайване световъртеж при дете на 6

  • 1 818
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Добър вечер мили майки имам голямо притеснение синът ми който е на 6 години има главозамайване от юни месец беше обезводнен  лежахме в болница казаха че нормално но ако продължава да посетя невролог вс бееше ок на скоро пак и днес отново се замая бяхме при д-р Мария Божидарова мц Здравето прегледа го обясних и чее не се храни редовно не яде сладко въобще дивее по-цял ден с 100 зора да хапне нещо стойм до 11 ч спи до 10:30 и каза че е от това че било страшно да не получил някой гърч не дай Боже и също ми назначи да му пусна пкк кръвна захар и серум желязо да не би дори не ислам да го изричам диабет или анемия на някое детенце да му се е  случвало   ? Ще съм мн благодарна да споделите Бъдете здрави и щасливи

# 1
  • София
  • Мнения: 1 966
При моето дете се се случвало от вирус. Продължи някоко дни, отдавна беше, не се е повтаряло повече след това. И аз се бях шашнала доста, но прегледите ни се ограничиха до УНГто. Не че УНГ може да разбере дали има засягане на вътрешното ухо, но ме успокои, че и такива вируси има и чак ако не отшуми до седмица тогава да ходим по други прегледи, е, отшумя.

# 2
  • Мнения: 83
При нас мина 1 месец и пак се повтори и за това се притеснявам лл не изпрати на невролог не на унг

# 3
  • Мнения: 6 106
Ако се притеснявате това, че ЛЛ не ви праща не пречи да заведете детето на платен преглед. Имаше случай когато педиатъра прегледа, изписа капки за уши, но от тях ухото го болеше повече. Педиатърът каза, че няма нужда от УНГ, но го заведох на платен преглед. Оказа се, че тъпанчето се е пукнало и капките, изписани от педиатъра влошават положението.

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Електролити му набавяйте, нищо страшно не ми се струва. Давайте му да пие лимон с мед, или от онези резени лимон, покрити със захар ... най- вероятно от жегите много се поти и изразходва електролити... също сол

# 5
  • Мнения: 12 790
Ето и друг вариант за електролити: изстискан портокал, със захар и сол.

# 6
  • Мнения: 83
Благодаря ви много момичета изследванията са на ред слава богу казаха ми да му оправя режима а още ми е притеснено обича много лимон оцет и всичко кисело ще му давам по често  бъдете здрави

Общи условия

Активация на акаунт