Чувство за цикъл без наличие на такъв

  • 787
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте на всички. Четох много теми по въпроса, но никъде не намерих описан моя проблем. И така, преди 8 дни получих червено зацапване, мислейки, че това ми е цикъла и е подранил значително. Днес е датата на която трябва да ми дойде, все още имам това зацапване, но цикъла го няма. В същото време имам болки в корема и чувство, че всеки момент ще дойде. Миналата седмица изживях ужасен стрес, и не знам дали има връзка, но от февруари насам свалих повече от 10 килограма. Ако има някоя дама със сходен на моя проблем нека сподели. Започвам да се плаша..

# 1
  • Мнения: 12 473
От стрес могат сериозно да се объркат хормоните.  Ако толкова си притеснена - направи си изследвания. На мен също ми се е случвало, но после се е нормализирал.
Зависи и на колко години си също.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 880
Пусни изследване на щитовидни хормони.

# 3
  • Мнения: 16
Благодаря зa отговорите, момичета! За протокола на 25 съм.

# 4
  • Мнения: 2 124
Причините може да са различни, консултирай се с гинеколог. Той ще прецени след видеозона дали се налагат допълнителни изследвания както и консултация с друг специалист.

# 5
  • Мнения: 7 569
Възможно ли е да си бременна?

Ако не, те съветвам да си пуснеш пакет женски хормони - LH, FSH, Prolactine, Estradiol, Testosterone - в повечето големи лаборатории ги предлагат, струват към 50-60 лв. Пускат се на трети ден от цикъла. Предвид това изчакай да ти дойде наистина и тогава ги пусни. След това с тях при гинеколог.

Общи условия

Активация на акаунт