Любима храна от детството?

  • 25 710
  • 165
  •   1
Отговори
# 45
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Meн не ми излиза от главата как дядо ни водеше до сладкарницата на село  Blush и там ни купуваше за следобедна закуска меки, меки козуначени  кифли  и най-любимото ми  голяма халба боза а отгоре 2 топки ванилов сладолед. Е временааааа  dancing и бонбоните Фрегата - фъстъче покрито с шоколад.
А спомняте ли си момичета, че имаше едни дъвки със сменяеми цветове.... smile3502.а Идеалките с  картинки от приказките ?

# 46
  • Варна
  • Мнения: 365
Ех, негърчетата от едно време нямат нищо общо със сегашните Tired
А и плодовите млека в пакетчета(особено шоколадовото).Сега правят някакви, ама предишните не могат да ги стигнат

# 47
  • Мнения: 990
Обожавам и до днес бисквити с фъстъчен крем!!!

# 48
  • Мнения: 5 103
Баничка, кифла и пържени филии, неща, които не съм яла от години Confused

# 49
  • Мнения: 221
много обичах пюре и овесени ядки и преди няколко месеца си купих и като си ги направих  Sick беше ужасно... и разбрах защо бебетата не обичат пюре  Joy Peace
сигурно има и страшно много други неща, но не се сещам  newsm78

# 50
  • Мнения: 15 619
1.Сирената каша - мммммм, усещам вкуса й. Само като си я представя и огладнявам.
 2.Шоколадова вафла със топъл селски хляб / това си е мой патент /

Понякога си мисля, че всичко в детството ми беше с по- различен вкус.

# 51
  • Мнения: 348
Кифли осморки и желирани мечета в една опаковка с формата на мече, курабийки, пресни плодови млекца, имаше едно от ягоди, скалички, карамелизира ябълка, пиле фрикасе, дъвки Бомбибом и Love is... От гадните - кисел, мляко с ориз и грис  Sick

# 52
  • Мнения: 143
Шипков мармалад,бонбони "Карамел-Му",сладолед"Ескимо" Simple Smile

# 53
  • Мнения: 152
МУСАКА  Party

# 54
  • Мнения: 164
Бисквитки Детска закуска и сусамки......от цялата тема ми започна слюнкоотделяне... Joy

# 55
  • Мнения: 152
Мами, спомняте ли си онези прекрасно залепящи се за зъбите сладкишчета "Република"? Grinning

# 56
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Републиката ли   лелелеееее по пет можех да схрупам къде се избиха тези вкусотии нали? newsm78
Сусамки сега тука съм набарала едни точно като някогашните,  Crazy и с мъжлето си хапваме редовно ...

# 57
  • Мнения: 2 697
От най-ранното ми детство - обожавам мляко с грис Laughing
А от по-късните години - мекичките на баба ми, които тя правеше в промишлени количества и ставаха невъобразими вкусни  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 152
То и сега ги има Републиките, ама нещо са променени

# 59
  • Мнения: 2 212
То и сега ги има Републиките, ама нещо са променени

Вярно е, и все пак тази с кокоса не я отказвам при никакви обстоятелства, без да се замислям дори за по-добрия й предшественик  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт