Идея за мормона

  • 11 225
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 239
На един мъж на 35 нагонът му вече не е толкова силен (и продължава прогресивно да спада), докато при жената е обратното- сексуалността и с годините нараства.

Това първото е пропаганда целяща облекчението на милиони мъже, които не желаят да се чувстват длъжни към жените си. Не знам - някои наистина стават импотентни, но според мен това е от цигарите, скапаната храна и липса на спорт. Досега не съм срещал добре поддържан мъж над 35, който да не е.е като за световно.

Това за жените - ами съжалявам, какво да кажа друго...

# 256
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На един мъж на 35 нагонът му вече не е толкова силен (и продължава прогресивно да спада), докато при жената е обратното- сексуалността и с годините нараства.

Това първото е пропаганда целяща облекчението на милиони мъже, които не желаят да се чувстват длъжни към жените си. Не знам - някои наистина стават импотентни, но според мен това е от цигарите, скапаната храна и липса на спорт. Досега не съм срещал добре поддържан мъж над 35, който да не е.е като за световно.

Това за жените - ами съжалявам, какво да кажа друго...
Чакай бе, кой казва, че става въпрос само за женени мъже?!
А за жените- няма какво да съжаляваш, има достатъчно млади мъже Grinning

# 257
  • Мнения: 936
Какъв мормон, какви 5 лева?Преименувайте темата например на 'Жоро 01 е номер 1' или подобно! Laughing
Жоре, ти сигурно си се пробвал в някой мъжки форум, но не са ти обърнали внимание и дойде тук да се гъбаркаш с дамите над 18! Така ли е ? Тръгна от мормони, мина през е***е, коли. държавни постове, а сега подхвана 35 годишните.
Софиянки, свикайте спешна среща с Жоро и после да разкажете цветно що за птица е, ако разбира се е дошъл hahaha

# 258
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Струва ми се, че Гошко е доста под 35, а е**нето само го сънува.

# 259
  • Мнения: 936
Рени, само така ще да е.  Как пък всичко Убаво е в него - пари , постове, пътувания в чужбинсо, жени и т.н. Малко без връзка скача от една тема на друга, но нека си почеше езика. Като няма къде другаде, няма да му отказваме я!Сам си се хвали човека, като няма кой!

# 260
  • Мнения: 3 569
Преименувайте темата например на 'Жоро 01 е номер 1' или подобно! Laughing

Много бързо забравихте кой е номер 1 ...  Sunglasses

# 261
  • Мнения: 6 155
Преименувайте темата например на 'Жоро 01 е номер 1' или подобно! Laughing

Много бързо забравихте кой е номер 1 ...  Sunglasses

 Joy Joy Joy
Пере, добре дошъл  Peace

# 262
  • Мнения: 515
Преименувайте темата например на 'Жоро 01 е номер 1' или подобно! Laughing

Много бързо забравихте кой е номер 1 ...  Sunglasses

 Joy Joy Joy
Пере, добре дошъл  Peace

Аз пък схванах, че той си е тук от самото начало. Пързу-у-у-ул Laughing

# 263
  • Мнения: 1 006

... всичко Убаво е в него - пари , постове, пътувания в чужбинско, жени и т.н.


Аз защо си мислиш, че му предложих брак ?  Sunglasses Я да не се бутате ! Аз съм първа !

Жореее, не ме ли искаш, дарлинг ?  Heart Eyes Шсе напрайм на 2 х 13 годишни, ако искаш.Така ще ти хвана ли окото  Praynig

# 264
  • Мнения: 5 468
На такъв мъж му трябват точно 3 жени - 2 да го държат здраво и една да му с..е в устата. Crossing Arms
Joy Joy Joy
Страхотен лаф!

# 265
  • Мнения: 5 468
Жоре, а вземи ме в харема, а?  Flutter

Уважавам те и ако се видим на някоя форумска среща със сигурност ще се държа джентълменски с теб. Боя се, че когато ме повишат няма да мога да прекарвам време с теб тъй като както всеки нормален мъж аз предпочитам млади жени, които не са раждали защото няма да се женим ами за секс става дума предимно.
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Биби, как те резна Жорката, а?
Кажи му, че си родила със секцио, може да се смили...

# 266
  • Мнения: 239

... всичко Убаво е в него - пари , постове, пътувания в чужбинско, жени и т.н.


Аз защо си мислиш, че му предложих брак ?  Sunglasses Я да не се бутате ! Аз съм първа !

Жореее, не ме ли искаш, дарлинг ?  Heart Eyes Шсе напрайм на 2 х 13 годишни, ако искаш.Така ще ти хвана ли окото  Praynig

Ами не, не ви искам. Харесвате ми, уважавам ви, но не съм луд да се върна в първи клас ако се сещате за какво става дума. Laughing

# 267
  • Мнения: 239
Жоре, а вземи ме в харема, а?  Flutter

Уважавам те и ако се видим на някоя форумска среща със сигурност ще се държа джентълменски с теб. Боя се, че когато ме повишат няма да мога да прекарвам време с теб тъй като както всеки нормален мъж аз предпочитам млади жени, които не са раждали защото няма да се женим ами за секс става дума предимно.
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Биби, как те резна Жорката, а?
Кажи му, че си родила със секцио, може да се смили...

Виж сега, моята роди със секцио и аз продължавам да я онождам. Не е в това въпроса. Просто не знаете какво е да си мъж. Поставят ти 2 близначки - едната раждала, а другата - не и всички знаем какъв е изборът. Психика го наречете, но това сме ние, мъжете.

# 268
  • Мнения: 239
На такъв мъж му трябват точно 3 жени - 2 да го държат здраво и една да му с..е в устата. Crossing Arms
Joy Joy Joy
Страхотен лаф!

Лафът е просташки, но не съм тук за да облагородявам хората - боя се, че е много късно. Знаеш ли онези плетените сандали, бели на цвят? Където бая мъже ги носеха по соц време, а и все още ги има, макар и по-малко. Понякога имам чувството, че съм попаднал във форума на главния дизайнер на фирмата. Grinning

# 269
  • Мнения: 5 468
Права си, жена ми е изключение. Виж сега, не ми е адски ориятно да трябва да я задоволявам по веднъж на ден, но го правя защото съм джентълмен и не желая да страда. Тя доста се изнервя когато не правим секс и понякога ми наподобява току-що обезглавено пиле по начина по който се движи неадекватно.
Изчетох цялата тема... на моменти ми харесваха разсъжденията на Жорката, на моменти - не.
Стигнах до прозрението, че това е Митьо Пищова или някой негов първи братовчед,.. близък роднина и сродник. Подушвам кръвта му и стила му.

Общи условия

Активация на акаунт