Идея за мормона

  • 11 185
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 105
Жоро, искренно се надявам, че не си гепил лаптопа на главния психиатър, докато обядва човека. Но в случая е нормално да казваш, че си на главен държавен пост, само дето имам леки подозрения, че тоя кабинет е с меки, бели стени.

# 76
  • Мнения: 920
И кифтетата по 20 ст.

# 77
  • Мнения: 819
патриот съм и твърдо смятам, че Мусала трябва да бъде преименуван в 'Георги Димитров'.

Имай респект към професията на охранителя.


ооо вярно, че ти беше комуняга Sick

ама ти охранител ли си бе....ще падна от смях Joy

Не се смей!Никакъв респект нямаш към охранителя!!  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 4 978
Жоре, а вземи ме в харема, а?  Flutter

Уважавам те и ако се видим на някоя форумска среща със сигурност ще се държа джентълменски с теб. Боя се, че когато ме повишат няма да мога да прекарвам време с теб тъй като както всеки нормален мъж аз предпочитам млади жени, които не са раждали защото няма да се женим ами за секс става дума предимно.

Ясно, скоро няма да те повишат.

# 79
  • Мнения: 2 821
ако се видим на някоя форумска среща ....
каква форумска среща бе....нали ще те изядат с парцалите Joy

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Вие му се вързахте на детето май:)

ААА, не е дете - знае за чичко Димитров!!!  Simple Smile

Жоро, ще се кандидатираш ли за президент?

# 81
  • Мнения: 239

Баща ми (лека му пръст) навремето казваше : 'Сине, има хора, които ебат и има хора, които ги ебат.' Предпочитам да съм от първите.

Абе, Jore, би ли ми разяснил връзката между е...то и патриотизма, че аз все си задавам въпроса като ме е..т патриотка ли съм, не съм ли newsm78

Това е дълбока тема. Накратко ще ти кажа, че когато те ебат си патриотка и малко или много всяка жена в този форум е такава. Освен ако не си циганка или не си с гей наркоман естествено.

# 82
  • Мнения: 819
Вие му се вързахте на детето май:)

ААА, не е дете - знае за чичко Димитров!!!  Simple Smile

Жоро, ще се кандидатираш ли за президент?

Първо трябва да се кандидатира за кмет, ама как ще измести бат Бойко,не знам...

# 83
  • Мнения: 2 821

Това е дълбока тема. Накратко ще ти кажа, че когато те ебат си патриотка и малко или много всяка жена в този форум е такава. Освен ако не си циганка или не си с гей наркоман естествено.

значи ти си жена и те ебат smile3534....щом си патриот

# 84
  • Мнения: 6 155
Жоре, а вземи ме в харема, а?  Flutter

Уважавам те и ако се видим на някоя форумска среща със сигурност ще се държа джентълменски с теб. Боя се, че когато ме повишат няма да мога да прекарвам време с теб тъй като както всеки нормален мъж аз предпочитам млади жени, които не са раждали защото няма да се женим ами за секс става дума предимно.

А, чакай сега  Stop Кой е казал да се женим...  Sunglasses
НЕма да се плашиш...и аз чакам да ме повишат, че да сменям колата  Party /тая Z3 много ме дразни вече  Twisted Evil/. Та може и на мен да не ми остане много време, но... Flutter

# 85
  • Мнения: 239
ако се видим на някоя форумска среща ....
каква форумска среща бе....нали ще те изядат с парцалите Joy

Те се шегуват хората, не вярвам някой да не ме уважава. Строен хубавец с добро поведение както казват онези, които ме познават.

Освен това в този форум имам доста приятели - на бележки ми пишат хубави неща. Явно са наплашени от злобарите, които малтретират повечето участници в бгмама.

# 86
  • Мнения: 239
Вие му се вързахте на детето май:)

ААА, не е дете - знае за чичко Димитров!!!  Simple Smile

Жоро, ще се кандидатираш ли за президент?

Аз вече съм в изпълнителната власт, но един ден ако имам късмет мога да се целя към поста на заместник министър в своето направление. Живи и здрави дано да сме пък ще видим..

# 87
  • София
  • Мнения: 7 039

Баща ми (лека му пръст) навремето казваше : 'Сине, има хора, които ебат и има хора, които ги ебат.' Предпочитам да съм от първите.

Абе, Jore, би ли ми разяснил връзката между е...то и патриотизма, че аз все си задавам въпроса като ме е..т патриотка ли съм, не съм ли newsm78

Това е дълбока тема. Накратко ще ти кажа, че когато те ебат си патриотка и малко или много всяка жена в този форум е такава. Освен ако не си циганка или не си с гей наркоман естествено.
Ей жив да си ми, Jore, че ми разясни нещата, защото аз се бях притеснила, защо като мъжът ми ме е...е, така от вътре ме напира да запея българския химн.

# 88
  • Мнения: 819
Вие му се вързахте на детето май:)

ААА, не е дете - знае за чичко Димитров!!!  Simple Smile

Жоро, ще се кандидатираш ли за президент?

Аз вече съм в изпълнителната власт, но един ден ако имам късмет мога да се целя към поста на заместник министър в своето направление. Живи и здрави дано да сме пък ще видим..

Твоето направлениие кое е? Да не е от личния лекар?  newsm78

# 89
  • Мнения: 990
Аз пък ако съм в твоя "харем", ще се наговоря с всичките ти жени да те затворим САМ в стаята с камерите и да ти гледаме сеира няколко дена.

Ако си послушен - наградата ще е разрешение да измиеш чиниите и после да ни направиш по един масаж на всички.
Ако се представиш добре, може да получиш и малко секс, но без да се стига до край, че да не се глезиш.. Mr. Green

 joro01  загазил си  hahaha  !!! Ей това искам да го видя Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт