Идея за мормона

  • 11 218
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 001
Абе Жорко, абе момко, вземи първом се ограмоти, па тогава за мормони плещи!
Започни от тук
PS Ако не знаеш, цъкни на червеното! А аз отивам да ти чета всички бисери ...

# 91
  • Мнения: 2 821
Аз вече съм в изпълнителната власт, но един ден ако имам късмет мога да се целя към поста на заместник министър в своето направление. Живи и здрави дано да сме пък ще видим..

ужас ви казвам #Silly
пази боже от такива управници, но спокойно!.. с този дух скоро ще си навлечеш някой скандал...за многоженство например и ще те отстранят от поста с медиен скандал Mr. Green

# 92
  • Мнения: 239
Аз вече съм в изпълнителната власт, но един ден ако имам късмет мога да се целя към поста на заместник министър в своето направление. Живи и здрави дано да сме пък ще видим..

ужас ви казвам #Silly
пази боже от такива управници, но спокойно!.. с този дух скоро ще си навлечеш някой скандал...за многоженство например и ще те отстранят от поста с медиен скандал Mr. Green

Да бе, добре. Не знам дали си спомняте, но навремето имахме вътрешен министър педераст (то с такава партия като неговата). От това по-скандално няма. Моите прегрешения са нищожни, ако знаете шефът ми сега какви ги прави ще кажете, че си измислям.

# 93
  • Мнения: 239
Жоре, а вземи ме в харема, а?  Flutter

Уважавам те и ако се видим на някоя форумска среща със сигурност ще се държа джентълменски с теб. Боя се, че когато ме повишат няма да мога да прекарвам време с теб тъй като както всеки нормален мъж аз предпочитам млади жени, които не са раждали защото няма да се женим ами за секс става дума предимно.

А, чакай сега  Stop Кой е казал да се женим...  Sunglasses
НЕма да се плашиш...и аз чакам да ме повишат, че да сменям колата  Party /тая Z3 много ме дразни вече  Twisted Evil/. Та може и на мен да не ми остане много време, но... Flutter

И Ферари да вземеш никога няма да си конкуренция на 18 годишните и ти го знаеш. Иначе да те утеша - хубава марка коли харесваш.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 1 383
[От това по-скандално няма.


Има, има.... вярваме в теб!  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 6 155
Тцъ, не си прав. 18 годишните никога не могат да бъдат конкуренция на МЕН  Wink  Peace

# 96
  • Мнения: 2 821
Да бе, добре. Не знам дали си спомняте, но навремето имахме вътрешен министър педераст (то с такава партия като неговата). От това по-скандално няма. Моите прегрешения са нищожни, ако знаете шефът ми сега какви ги прави ще кажете, че си измислям.

май се изпари ентусиазма на съфорумките, така че ако щеш казвай.... Crossing Arms

пък и след шефа на Топлофикация вече няма какво да ме изненада.

# 97
  • Мнения: 1 492
Това е дълбока тема. Накратко ще ти кажа, че когато те ебат си патриотка и малко или много всяка жена в този форум е такава. Освен ако не си циганка или не си с гей наркоман естествено.
Ей жив да си ми, Jore, че ми разясни нещата, защото аз се бях притеснила, защо като мъжът ми ме е...е, така от вътре ме напира да запея българския химн.
hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 98
  • Мнения: 819
Жоре, защо всяка 2-ра дума ти е "педераст" ? За каквото и да говориш-всичко ти е свързано с педерастите? Има нещо гнило в теб, ама какво ли е...? newsm78

# 99
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 215
е те така се става известен у форОма Joy hahaha Joy hahaha

# 100
  • Мнения: 5 103
Жоро от това, което чета, за мене ти си пълен комплексар , който мечтае за пари за да може да си КУПИ секс.

# 101
  • Мнения: 1 001
С малко повече търпение ще ме повишат, ще имам доста власт, че и по вестниците ще трябва да се появявам даже ... Имам отговорен държавен пост ...
Пич, за да те повишат само търпение няма да ти е достатъчно! Трябва да си патриот, ама от онези, вторите, както е казвал баща ти.

... събирам значки и лепенки от всички големи места в нашата родина ...
Абе, готин, от колко време не си напускал "кабинета", щеот от бая време значки никъде не дават (поне не и по цитираните от теб места)?

# 102
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Строен ляв блондин на стратегически държавен пост търси спонсорство за абонамент.

тъй като скоро ще трябва да се появяваш във вестниците, доколкото разбрах, ти помагам с обявата (с която ще избиеш всичката им риба (на вестниците, де))

Сега, хубаво е да се расте, обаче защо зам.министър? Не можеш ли цял министър да се видиш? Или то пък тогава няма да имаш време за мацките. То хем боли, хем сърби, ми да.


Давай, пиши още, твоето джентълменство и патриотизъм просто трябва да стигнат до народа!  Laughing
Обаче паневритмията как я вързваш с харема. Ти да не си тантрист?

Ама за БСП-то няма да гласувам, колкото и убав да си. Sorry, ама по-добре отсега да ти го кажа, че да не те нараня повече по-после  Laughing

Защото не виждам друг смисъл да пишеш тука - ние повечето сме раждали, не ставаме, мнението ни е на доста ниско ниво (женско), ама сме гласоподаватели... Поне се посмяхме, за което благодарим  Grinning

# 103
  • Мнения: 239
е те така се става известен у форОма Joy hahaha Joy hahaha

Само Левски и смърт на чорбарите!!!!

# 104
  • Мнения: 7 122
Готов си за диктатор.

Общи условия

Активация на акаунт